Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyczyszczenie telefonu przed sprzedaża

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Konczy mi sie umowa i chcialbym wziac jakis nowy telefonik. Stary k800i chcialbym sprzedac na allegro, tylko szukam czegos do wyczyszczenia danych. A moze kilkakrotnie zapelnic cala pamiec jakimis plikami i skasowac ? Polecacie jakis program do tego ?

Opublikowano

Przecież ten telefon nie ma żadnego systemu operacyjnego, wystarczy że usuniesz wszystko z pamieci tel poprzez funkcje w telefonie. Karte pamieci mozesz sformatować przez opcje w telefonie :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystko kasujesz od ręki, przywracasz ustawienia fabryczne i gotowe.

Opublikowano

ja bym go wyczyscil za pomoca....

...wiadra wody :polew: wrzuc go do wody to sie wyczysci :polew:

a tak na powaznie to zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami kolegow i kolezanek wyzej ten fon nie ma systemu wiec usowasz i nikt ci tego nie odzyska wec nie potrzebujesz zadnych programow ani nic w tym stylu

Opublikowano
  • Autor

Czy jestescie tego pewni? :kox: Testowalem Flash File Recovery i po sformatowaniu pamieci ciagle wykrywal rozne multimedialne pliki.

Opublikowano

Czy jestescie tego pewni? :kox: Testowalem Flash File Recovery i po sformatowaniu pamieci ciagle wykrywal rozne multimedialne pliki.

Ale kto na dobrą sprawe po kupnie telefonu będzie przywracał dane na karcie pamieci, kim ty byś musiałbyć(bez urazy :) ) żeby ktoś Cie chciał sprawdzać co miałeś na telefonie :naughty:

Co do karty wystarczy że nadpiszesz dane(skopujesz na karte jakieś pliki) i juz bedzie trudno odzyskać dane wczesniejsze :good:

Wykasuj normalnie z pamieci telefonu smsy ksiazke i a karte pamieci sformatuj na kompie wrzuc cos na nia tak aby ja zapełnic sformatuj jeszcze raz włóż do tego telefonu i sformatuj ją ponownie tylko z opcji telefonu :good:

Opublikowano

Są programy do odzyskiwania danych z kart pamięci:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=94&Odzyskiwanie+danych

Dyski wyczyścisz doszczętnie:

http://www.heidi.ie/node/6

Sprawdź czy nie będzie pomocny w przypadku karty.

Odnośnie samego phone'a to myślę że wystarczy zwykłe przywrócenie ustawień fabrycznych.

[br][br][edit]

Przypomniał mi się tekst chyba z basha:

"Lubię pożyczać cyfrówkę znajomym. Odkąd mam program do odzyskiwania danych z kart pamięci mam pełno domowego porno" :naughty:

Opublikowano

[edit]

Przypomniał mi się tekst chyba z basha:

"Lubię pożyczać cyfrówkę znajomym. Odkąd mam program do odzyskiwania danych z kart pamięci mam pełno domowego porno" :naughty

:shocked: :shocked: :OMG:
Opublikowano

[edit]

Przypomniał mi się tekst chyba z basha:

"Lubię pożyczać cyfrówkę znajomym. Odkąd mam program do odzyskiwania danych z kart pamięci mam pełno domowego porno" :naughty

:shocked: :shocked: :OMG:

Nie przejmuj się Azunia - ludzie mają różne zboczenia :polew::nabijasie:

a tak na poważnie to samo sformatowanie powinno wystarczyć - albo po prostu sprzedać fona bez karty jak miałeś tam to czego inni oglądać nie powinni mały zboczuchu :sex::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

[edit]

Przypomniał mi się tekst chyba z basha:

"Lubię pożyczać cyfrówkę znajomym. Odkąd mam program do odzyskiwania danych z kart pamięci mam pełno domowego porno" :naughty

:shocked: :shocked: :OMG:

Nie przejmuj się Azunia - ludzie mają różne zboczenia :polew::nabijasie:

a tak na poważnie to samo sformatowanie powinno wystarczyć - albo po prostu sprzedać fona bez karty jak miałeś tam to czego inni oglądać nie powinni mały zboczuchu :sex::nabijasie: :nabijasie:

Ogólnie to :vaglogi::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Zrób Low Level Format karcie, a później przeflashujtelefon (przy okazji wrzucisz mu najnowsze firmware (soft)). Wtedy wszystko będzie jak po "formacie", ale nie ma pewności, że dane będą usunięte bez śladu (zawsze jakiś ślad zostanie).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.