Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. Zindobry panowie mam dla was niespodziankę - Azunia będziemy podobno razem na pokoju :naughty:
  2. panowie czytając ten wątek muszę powiedzieć że poszurani z was ludzie (nie wyłączając mnie ) ........ normalnie monitor oplułem kilka razy kisielem :polew: :decayed:
  3. czejś pany , ja poranną kawę w pracy za 3 min będe pił, ide pościemniać troche
  4. bawcie się dobrze koniska - ja spadam spać bo jutro znowu pobudka o 6:55 i tym optymistycznym akcentem pożegnał
  5. adasiowi już weronika nie wystarcza - więcej by się chciało
  6. to zaraźliwe jest - ja też już zaczynam to mieć
  7. Maciuś już skończyłeś
  8. tak szybko wszyscy piszą że nie zauważyliśmy
  9. dobranoc wentilek
  10. w szpitalu to tłumaczyli
  11. hyhy dobre
  12. jakie info informacja to bardzo ważny interes społeczny :gwizdanie:
  13. do juterka jeszcze tu wrócę dziękujemy i zapraszamy ponownie - hyhyhy jak na stacji benzynowej
  14. taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: on jak kolarz jest tylko żeby mu oponka nie pękła :polew: :polew:
  15. taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: zbiera siły na kolejne uderzenie
  16. nie a takiej opcji... mysle ze bedzie min 5 stron przed Toba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:14_________________________________________________ tetis mówi że następnym razem dostaniesz sucharki wystarczy że Ty masz sucharka w spodniach :polew: kurde nikuś jak byś zgadł - 6 stronek, no wy to jak przecinaki
  17. ide podprysznic - nie spamujcie za dużo
  18. nawet kiepskie ale załatwie turczynki
  19. kurde nie moge jeszcze ale jak tylko będe miał rezerwacje w ręcach to pisze od razu !!! czyli prawdopodobnie jutro już cos sie wyjaśni
  20. no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze jakby co to w Kc co niedziele ma spota inna grupa społeczna, wiec jak nas nie bedzie to si ebedziesz mógł do nich podlączyc inne grupy są jak zwykłe banany - wy jesteście jak cziquitta miałem zjechać 24.03 w sumie jeszcze na 100% nie wiem ale powiedzmy na 80, ale jeszcze wszystko sie może zdarzyć
  21. no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze
  22. o no w Bukowinie ożesz qufa
  23. to co następny spot 22.03 :gwizdanie:
  24. cześc panowie - kiedy następny spocik bo wracam na początku tygodnia jakoś [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:05_________________________________________________chętnie bym się spocił z Wami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.