Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zindobry panowie mam dla was niespodziankę - Azunia będziemy podobno razem na pokoju :naughty:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
panowie czytając ten wątek muszę powiedzieć że poszurani z was ludzie (nie wyłączając mnie ) ........ normalnie monitor oplułem kilka razy kisielem :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czejś pany , ja poranną kawę w pracy za 3 min będe pił, ide pościemniać troche
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bawcie się dobrze koniska - ja spadam spać bo jutro znowu pobudka o 6:55 i tym optymistycznym akcentem pożegnał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adasiowi już weronika nie wystarcza - więcej by się chciało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zaraźliwe jest - ja też już zaczynam to mieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciuś już skończyłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak szybko wszyscy piszą że nie zauważyliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc wentilek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w szpitalu to tłumaczyli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie info informacja to bardzo ważny interes społeczny :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do juterka jeszcze tu wrócę dziękujemy i zapraszamy ponownie - hyhyhy jak na stacji benzynowej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: on jak kolarz jest tylko żeby mu oponka nie pękła :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: zbiera siły na kolejne uderzenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie a takiej opcji... mysle ze bedzie min 5 stron przed Toba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:14_________________________________________________ tetis mówi że następnym razem dostaniesz sucharki wystarczy że Ty masz sucharka w spodniach :polew: kurde nikuś jak byś zgadł - 6 stronek, no wy to jak przecinaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide podprysznic - nie spamujcie za dużo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet kiepskie ale załatwie turczynki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde nie moge jeszcze ale jak tylko będe miał rezerwacje w ręcach to pisze od razu !!! czyli prawdopodobnie jutro już cos sie wyjaśni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze jakby co to w Kc co niedziele ma spota inna grupa społeczna, wiec jak nas nie bedzie to si ebedziesz mógł do nich podlączyc inne grupy są jak zwykłe banany - wy jesteście jak cziquitta miałem zjechać 24.03 w sumie jeszcze na 100% nie wiem ale powiedzmy na 80, ale jeszcze wszystko sie może zdarzyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o no w Bukowinie ożesz qufa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co następny spot 22.03 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześc panowie - kiedy następny spocik bo wracam na początku tygodnia jakoś [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:05_________________________________________________chętnie bym się spocił z Wami
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00