Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak szybko sie nie liczy - życzenia wysyłamy dopiero po 24:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydaje mi sie ze pod popielniczka ale moge sie mylic zaraz sprawdze oBORA ma pod albo nad popielniczką z przodu więc powinno być gdzieś tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też nie zjarzyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrastwujcie ziomkowie - co tam na manhatanie sychać ? jaki tu spokój lalalala nie wstydźta sie konwersacja czasem pomaga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie ziomkowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooooo a spalić niema czego, znaczy niema gdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda do du.py ogólnie sie zepsuła, z newsów to z Bukowiny nici bo zostaje w S do 24 marca - robie duże zamówienie do stanów i niema mnie kto zastąpić a poza tym to właśnie wszamałem kolacje - były 2 browary i frytki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś w tym jest, bo ostatnio cały czas z jednego kompa piszą i dużo czasu spędzają ze sobą gorzej jak będą z tego dzieci hyhyhy[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 20:31_________________________________________________co tam słychać kolegi ?
-
[AAH B5] Jaka to skrzynia ?
co do 1 części pytania to do automata jest sterownik więc na pewno VAG-iem sie podłączysz, kontrolki raczej nie ma.
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
piękna panie - arki wie co mówi bo sam taką ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.joemonster.org/filmy/7207/Tak_reklamuje_sie_nowa_limuzyna_Audi_R8 cześć panocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie: ja jestem bardziej skromny Nie przesadzaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy już ......... ja już od 7 siedze w pracy :gwizdanie: a wstałem dzisiaj 6:58
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
spoko panie - chyba nie chcesz powiedzieć że wymiękasz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Deszczu wyspałeś się :gwizdanie: kurde troche mało ci zostało od tej 3 w nocy Zin dobry tak w ogóle powitał i musi spadać pracować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic nastała to smutna chwila - narx obywatele, do jutrzu -o instrukcji a jaka różnica miedzy katalogiem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam do rocznika 04 sedana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
instrukcje do B6 ? ja mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: jeszcze przed 24:00 nie możesz sie witać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adaś jak czule to ja powiem dobranoc słoneczko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa a co jest "wszystkim" ? :gwizdanie: no właśnie musimy to ustalić :gwizdanie:
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
tym większy szacunek dla ciebie za ogarnięcie tak szybko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ty o czym myślałes brzydalu :polew: