Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. tak szybko sie nie liczy - życzenia wysyłamy dopiero po 24:00
  2. wydaje mi sie ze pod popielniczka ale moge sie mylic zaraz sprawdze oBORA ma pod albo nad popielniczką z przodu więc powinno być gdzieś tam
  3. też nie zjarzyłem
  4. zdrastwujcie ziomkowie - co tam na manhatanie sychać ? jaki tu spokój lalalala nie wstydźta sie konwersacja czasem pomaga
  5. zdrastwujcie ziomkowie
  6. nooooo a spalić niema czego, znaczy niema gdzie
  7. pogoda do du.py ogólnie sie zepsuła, z newsów to z Bukowiny nici bo zostaje w S do 24 marca - robie duże zamówienie do stanów i niema mnie kto zastąpić a poza tym to właśnie wszamałem kolacje - były 2 browary i frytki
  8. coś w tym jest, bo ostatnio cały czas z jednego kompa piszą i dużo czasu spędzają ze sobą gorzej jak będą z tego dzieci hyhyhy[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 20:31_________________________________________________co tam słychać kolegi ?
  9. co do 1 części pytania to do automata jest sterownik więc na pewno VAG-iem sie podłączysz, kontrolki raczej nie ma.
  10. piękna panie - arki wie co mówi bo sam taką ma
  11. http://www.joemonster.org/filmy/7207/Tak_reklamuje_sie_nowa_limuzyna_Audi_R8 cześć panocki
  12. Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie: ja jestem bardziej skromny Nie przesadzaj
  13. Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie:
  14. Nie dał rady z takimi koniami jak my
  15. hyhy już ......... ja już od 7 siedze w pracy :gwizdanie: a wstałem dzisiaj 6:58
  16. spoko panie - chyba nie chcesz powiedzieć że wymiękasz :gwizdanie:
  17. Deszczu wyspałeś się :gwizdanie: kurde troche mało ci zostało od tej 3 w nocy Zin dobry tak w ogóle powitał i musi spadać pracować
  18. No nic nastała to smutna chwila - narx obywatele, do jutrzu -o instrukcji a jaka różnica miedzy katalogiem ?
  19. ja mam do rocznika 04 sedana
  20. instrukcje do B6 ? ja mam
  21. :polew: jeszcze przed 24:00 nie możesz sie witać
  22. adaś jak czule to ja powiem dobranoc słoneczko :gwizdanie:
  23. kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa a co jest "wszystkim" ? :gwizdanie: no właśnie musimy to ustalić :gwizdanie:
  24. tym większy szacunek dla ciebie za ogarnięcie tak szybko
  25. a ty o czym myślałes brzydalu :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.