Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sensor deszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy-posiadam w swoim aucie sensor deszczu ale nie działa.Co może być przyczyną.Czy może poprzedni właściciel mógł go wyłączyć.Czy w VAG jest opcja ustawiania tego sensora.Proszę o pomoc.

Opublikowano

Nie wiem czy z tobą gadałem na gg o tym , wpadnij jutro na spota wszystko sie sprawdzi :)

Opublikowano
  • Autor

Ze mną ale teraz nie dam rady, dopiero po 17, a już dostaję przez ten czujnik śruby.Biksenony już nie parują i są super wypolerowane dzięki forumowiczom i został jeszcze ten czujnik.Na forum passata napisali żeby sprawdzić jaki mam przekaźnik

Opublikowano

gdzie masz ten czujnik? w lusterku?

Opublikowano

Od strony szyby go widać , w miejscu mocowania lusterka.

Opublikowano

Ze mną ale teraz nie dam rady, dopiero po 17, a już dostaję przez ten czujnik śruby.Biksenony już nie parują i są super wypolerowane dzięki forumowiczom i został jeszcze ten czujnik.Na forum passata napisali żeby sprawdzić jaki mam przekaźnik

Yyy a czym polerowales lampy ?? i co zrobiles ze nie paruja , bo u mnie jest to samo :P

[ zapytaj go na PW o to zeby sie OT nie zrobil ]

Opublikowano

Zrobiłem ci w końcu fotke czujnika , tak on wygląda

screenhunter1wk0.jpg

Opublikowano

to ten z lewej czy prawej?

Opublikowano

z prawej strony lusterka jest czujnik od samo ściemniania lusterka a ten od czujnika deszcze jest tu gdzie montowane jest lusterko do szyby

Opublikowano

Fajna sprawa bo sie o wycieraczkach całkiem zapomina , jest też to lepiej rozwiązane niż np. w bmw gdzie zawsze po restarcie trzeba go aktywować a tu nie. Jedyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF. KOX :) Więc jak kogoś to wq to da sie :)

Opublikowano

Fajna sprawa bo sie o wycieraczkach całkiem zapomina , jest też to lepiej rozwiązane niż np. w bmw gdzie zawsze po restarcie trzeba go aktywować a tu nie. Jedyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF. KOX :) Więc jak kogoś to wq to da sie :)

W ASO powiedzieli, że Twój 3.0 TDI nie ma Q więc nie ma się co dziwić ich wiedzy :>

Opublikowano

edyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF

no pewnie, że się da :) co co miśki....

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik :kox:

Opublikowano

pre_pl

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik kox

u nas Przemas też to się da czy to tylko B7 ??

Opublikowano

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik :kox:

Serio ?!

Opublikowano

Szwagier w Mietku 211 tak ma i to super sprawa...

Opublikowano

pre_pl

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik kox

u nas Przemas też to się da czy to tylko B7 ??

chyba B6/B7 :PSprawdźta tam w Wawie, macie tych bryczków na spotach dużo :evil:

a lukaszr miał mi napisać czy dało radę u niego zweryfikować to co miał zweryfikować - a tu się od Ciebie dowiaduję :):tongue4:

Opublikowano

Wczoraj sprawdzil przebieg w AVF Q (chyba).

Opublikowano

a z tymi lusterkami to coś mi się mogło pomieszać, ale zróbcie tak:

wrzućcie bieg wsteczny, ustawcie se lusterko i zapamiętajcie położenie (to akurat mogliście wiedzieć ;) )

no i parę testów czy zapamiętało i zostaje zmieniana pozycja podczas cofania.

kurde.. wydawało mi się, że coś vagiem też się robi...

Opublikowano

pre_pl

i zapamiętajcie położenie

ale że co że jakimś przyciskiem mamy zapamiętać czy jak ?? :mysli:

Opublikowano

Szwagier w Mietku 211 tak ma i to super sprawa...

oj z tym sie nie zgodzę (jesli miales na mysli automatyczne wycieraczki). w mercedesie system ten działa beznadziejnie (no nie zawsze). jak lekko kropi to wycieraczki zapier.... a jak leje to znowu powolutku. a co gorsza jest tylko automatyczne i nie można sterować ręcznie. model E320 rocznik 03.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.