Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ozesty ale tu dzisiej smutno [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:25_________________________________________________jak dobrze pamiętam to Ive chciałeś se kiedyś łade kupić co nie prosze nawet qwa manekin ma fefra do tego wsiąść
-
[B5 ADP] Nr bagnetu oleju
prosze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
puk puk jes tu kto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześc PEPIn - no widzisz opierdzilają sie ludziska wczoraj takie kowboje byli do 24-ej a dzisaj będą spać do 11:00 rano
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
kolega boseron ma trochę racji, czasami chcesz zrobić postój na 10 czy 15 min nie gasząc silnika (zwłaszcza w zimie jak na zewnątrz jest minus ileś stopni ) i wtedy pozostaje tylko na światłach stanie. No trzeba niestety wybrać albo rybki albo akwarium, wygoda na pewno jest bo nie trzeba pamiętać o włączaniu świateł i tym samym można zaoszczędzić na mandatach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
qwa wiedziałem no :nabijasie: a tak w ogóle Dzień dobry panie i panowie Ive w poniedziałek jade na serwis do kalisza, konkretnie do Blizanowa, może jakiś mini spot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też Musashi to pewno o 3:00 tu najrzy jeszcze zwąchać czy sie ludziska dobrze zachowują na forum hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a pozniej ile mozna ? 21 piękny kawalerze ja już 3 rok jezdem na forum to już zlicytowałem do 10 chyba :polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:51_________________________________________________ To zależy od kilku rzeczy np od czego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to w pierwszym roku 24 można uzbierać beż żadnych konsekwencji tak ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
*slyszalem ze admini o tej godzinie chodza juz spac :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:43_________________________________________________ gorzej jak punkty zaczną dawać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łukaszr a ty możesz tak zrobić że jak jesteś to jesteś niewidoczny :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ivuś ma okres współczuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz co nie wiem, pewnie coś koło 20 bo teraz brat siedzi na kompie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie - a Pepin ty widziałeś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie u siebie w chacie :gwizdanie: aaaa no właśnie - z moją pamięcią to zawsze coś nie teges było :gwizdanie: co tam słychać ogólnie mili państwo ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:48_________________________________________________przybyłem, zobaczyłem, pogadałem i spadywuje - wejde potem 3-majta sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to w razie czego wiem już w jakim sklepie te lepsze kupić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty a wiecie wogóle kto to jest ta nowa Ma4rzena ?? bo niemoge zjarzyć gdzie już ją widziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem wiem Magda , tak tylko chciałem zaświrować hyhyhy no ąż tak dużo jak Nikuś nie wypiłem :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia ja to za swoimi nie moge nadążyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Mac cześć Adaś noo widziałem na żywo tego jelenia na głowie Vario-T - przepiękny jest avatar też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj panie - jak tam ledy założyłeś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fantastic :polew: no cooo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maggie i Ataga - profil prosze uzupełnić bo nie wiem jak macie na imię :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo widze laski nam sie na forum wpakowały zdrastwujcie dziewczyny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopy pewno mają minispta jakiegoś znowu bo cicho tu że szok