Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. :shocked: :mysli: :polew: :decayed:
  2. a witam witam wiem bo też w domu siedze - właśnie wstałem, wypróźniłem się no dzień zaczął się pięknie po prostu
  3. Powitać wszystkich pracujących ciężko i tych którzy w domach siedzą - kierowników czyli że
  4. już mnie kiedyś na A2 nagrali więc więcej nie chciałbym mieć tej przyjemności :gwizdanie: znam ten ból :gwizdanie: ja też 500 +10pkt
  5. standard 1BA - ale czy ono jest bardziej komfortowe to nie wiem, na pewno jest wyższe. sprężyny + amory
  6. to ty ładny uwaga pirat jesteś :gwizdanie: jak jechałem na święta to CB mówili że TVN turbo jeździ po A2 :gwizdanie: ale wtedy grzecznie jechałem ciężko by mieli panowie - z tym całym majdanem i registrami co masz tam pod machą i nad dechą
  7. no ty jeden nie mususz bo połowa postów jest twoja :mysli: to samo chciałem napisać przed chwilą [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 21:39_________________________________________________ ja też - będe na 100%
  8. to ty ładny uwaga pirat jesteś :gwizdanie:
  9. no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie: zaległości czyta pewnie
  10. dawno cie tu nie było - ja święta minęły ogólnie ?
  11. medować sie czy wszyscy juz wrócili ? kolejno odlicz !
  12. ja czasem z kumplem latam pod holandie to w razie czego się odezwe :gwizdanie:
  13. uwaga lece z wiadrem u nas tak się chlapie
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/strzalkowo-t75467.0.html;topicseen new guy
  15. no nie teges coś - receptory im sie zepsuły chyba jutro ma być podobno 23st C łyl si
  16. dobry - no ja właśnie ide szamać śnaidanko
  17. narazie plany zbieram - kiedy założe ? jeszcze nie wiem, kryzys mnie dopadł więc narazie oszczędzam[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 00:01_________________________________________________cześć Sławek co tam panie ?
  18. słabo było - jutro misja będzie powtórzona
  19. jak sie jechało /?
  20. a wczoraj post był podobno no dobra Adasia nie dotyczy [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 13:04_________________________________________________fure wysprzątałem i tera jade na miasto lans zrobić i zimny łokieć zapraszam jakby co
  21. dobry [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:21_________________________________________________co slychac kawalerze? wstałem i zara ide se auto umyć i ponabłyszczać troche[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:56_________________________________________________ 424km[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:34_________________________________________________ dobry [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:21_________________________________________________co slychac kawalerze? Piękny kawalerze to średnia ponad 100km\h ci wyszła - to u nas w PL są takie drogi
  22. ja sie narazie nigdzie nie ruszam[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________jestem głodny informacjii
  23. królicze :polew: pzejężyczyłem się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.