Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: :mysli: :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a witam witam wiem bo też w domu siedze - właśnie wstałem, wypróźniłem się no dzień zaczął się pięknie po prostu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać wszystkich pracujących ciężko i tych którzy w domach siedzą - kierowników czyli że
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już mnie kiedyś na A2 nagrali więc więcej nie chciałbym mieć tej przyjemności :gwizdanie: znam ten ból :gwizdanie: ja też 500 +10pkt
-
[ALL B6] 1BE na standard
standard 1BA - ale czy ono jest bardziej komfortowe to nie wiem, na pewno jest wyższe. sprężyny + amory
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ty ładny uwaga pirat jesteś :gwizdanie: jak jechałem na święta to CB mówili że TVN turbo jeździ po A2 :gwizdanie: ale wtedy grzecznie jechałem ciężko by mieli panowie - z tym całym majdanem i registrami co masz tam pod machą i nad dechą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ty jeden nie mususz bo połowa postów jest twoja :mysli: to samo chciałem napisać przed chwilą [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 21:39_________________________________________________ ja też - będe na 100%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ty ładny uwaga pirat jesteś :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie: zaległości czyta pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno cie tu nie było - ja święta minęły ogólnie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
medować sie czy wszyscy juz wrócili ? kolejno odlicz !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czasem z kumplem latam pod holandie to w razie czego się odezwe :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uwaga lece z wiadrem u nas tak się chlapie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/strzalkowo-t75467.0.html;topicseen new guy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie teges coś - receptory im sie zepsuły chyba jutro ma być podobno 23st C łyl si
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - no ja właśnie ide szamać śnaidanko
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie plany zbieram - kiedy założe ? jeszcze nie wiem, kryzys mnie dopadł więc narazie oszczędzam[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 00:01_________________________________________________cześć Sławek co tam panie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słabo było - jutro misja będzie powtórzona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie jechało /?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wczoraj post był podobno no dobra Adasia nie dotyczy [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 13:04_________________________________________________fure wysprzątałem i tera jade na miasto lans zrobić i zimny łokieć zapraszam jakby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:21_________________________________________________co slychac kawalerze? wstałem i zara ide se auto umyć i ponabłyszczać troche[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:56_________________________________________________ 424km[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:34_________________________________________________ dobry [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:21_________________________________________________co slychac kawalerze? Piękny kawalerze to średnia ponad 100km\h ci wyszła - to u nas w PL są takie drogi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie narazie nigdzie nie ruszam[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________jestem głodny informacjii- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
królicze :polew: pzejężyczyłem się - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00