Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać AZUNIA ? Marzena sie pytałą czemu nie wchodzisz - chciała z tobą pogadać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro pewnie ci chłopaki odpiszą , ja się nie wypowiadam bo nie znam okolić łąwicy za bardzo [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:41_________________________________________________niema nikogo to dymam spać :gwizdanie: widziałem was towarzysze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro pewnie ci chłopaki odpiszą , ja się nie wypowiadam bo nie znam okolić łąwicy za bardzo [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:41_________________________________________________niema nikogo to dymam spać
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to już zakrawa powoli na jakiś fan club Oho jakieś imprezy PW na zlocie się szykują spoko panie assistance dział bez względu gdzie się znajdujesz także jak pójdziesz z chopami na strone to na pewno się podzeilą :>
-
[B5 AVV] Silnik nie chce się uruchomić
buczenie to raczej pompa paliwa sprawdz multimetrem ile aku trzyma volt - ew. poproś kogoś żeby w momencie przekręcenia kluczyka w pozycję ODPALANIE ROZRUSZNIKA przytrzymał ci multimetr na aku napięcie na aku nie powinno spadać niżej niż 10V w momencie odpalania, jeśli jest inaczej podstaw dobre aku od kogoś znajomego,
-
[B5 ADR] Pękające paski klinowe
kup dobry pasek, GATES może być i sprawdź czy nie masz czasem krzywego lub zdeformowanego któregoś koła pasowego - paski się niszczą przeważnie od tego
-
Domykanie szyb z kluczyka
moja propozycja - sprawdz poprzez podłączenie kontrolki (probówki) czy ta masa na kablu nr 6 jest też podczas otwierania auta jeśli nie to podłącz ją do tego samego przewodu który zamyka centralny zamęk, w teorii wygląda to tak - domykanie szyb wydłuży sygnał masy na kabelku od zamykania centralnego i powinno się zachować tak samo jakbyś przytrzymał kluczyk w pozycji ZAMKNIJ
-
Domykanie szyb z kluczyka
prześlij mi skan schematu na PWprawdopodobnie masz sterowanie masą domykania i otwierania, nie wiem tylko dlaczego masa na tym przewodzie pokazuje się podczas otwierania auta, nie powinno tak być .
-
[B5 AFF] Wyłączająca się turbina
szczerze mówiąc to niektóre - kolego postaraj się też pisać poprawnie bo aż w oczy razi
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
No ten podlokietnik super sprawa ale tunel srodkowy do wymiany wiec No ok jesli ja cos znajde a nie bede w stanie brac to Dam Cynka Tobie.. Odnosnie tych tak samo bo 500 zl za calos chyba duzo nie jest.. Wiesz patrze na aukcje to ludzie chca sprzedac w tak oplakanym stanie a w takich cenach te moje sa zadbane wiec moze sie udac.. No ale to czas pokaze tunel trzeba wymieniać przy podłokietniku w B6 ?? kurde szkoda bo też chciałem założyć sorry za OT
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
uszczelka 7M0 919 382 do kupienia jest w ASO - koszt 6.6zeta mam jedną w zapasie bo kupiłem a w zbiorniczku była uszczelka już zamontowana więc najpierw sprawdzcie czy czasem jej nie ma tam
-
[B6 AKE] Turbo timer
zagadaj do Pozia on miał w swojej chyba to będzie wiedział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też zaraz musze do morfeusza Zagadać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Weronika teraz się mówi stosunkowo udanych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki średni mamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytam w myślach , taki mały zwyrodnialec ze mnie :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
frytki albo pierogi porządny madasek ale akurat wypadła jego kolej na szydere
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co zupa była za słona zupa? on tylko pierogi umie podgrzac :polew: i frytki przypalić :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co zupa była za słona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narazie jestem - cały czas czekam na telefon i wtedy w ciągu 2 dni już mnie nie będzie. ostatecznie w najgorszym przypadku 1 czerwca pojade a 30 cerwca wracam i wakacje 2 miechy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wypiłem kawe, zjadłem śniadanko i ide se garaż posprzątać bo bajzel jak nie u mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RISPECT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł Madas co będziesz budował ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stara bida [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 20:16_________________________________________________a u ciebie towarzyszu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakie złomy