Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. co tam słychać AZUNIA ? Marzena sie pytałą czemu nie wchodzisz - chciała z tobą pogadać
  2. jutro pewnie ci chłopaki odpiszą , ja się nie wypowiadam bo nie znam okolić łąwicy za bardzo [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:41_________________________________________________niema nikogo to dymam spać :gwizdanie: widziałem was towarzysze
  3. jutro pewnie ci chłopaki odpiszą , ja się nie wypowiadam bo nie znam okolić łąwicy za bardzo [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:41_________________________________________________niema nikogo to dymam spać
  4. to już zakrawa powoli na jakiś fan club Oho jakieś imprezy PW na zlocie się szykują spoko panie assistance dział bez względu gdzie się znajdujesz także jak pójdziesz z chopami na strone to na pewno się podzeilą :>
  5. buczenie to raczej pompa paliwa sprawdz multimetrem ile aku trzyma volt - ew. poproś kogoś żeby w momencie przekręcenia kluczyka w pozycję ODPALANIE ROZRUSZNIKA przytrzymał ci multimetr na aku napięcie na aku nie powinno spadać niżej niż 10V w momencie odpalania, jeśli jest inaczej podstaw dobre aku od kogoś znajomego,
  6. kup dobry pasek, GATES może być i sprawdź czy nie masz czasem krzywego lub zdeformowanego któregoś koła pasowego - paski się niszczą przeważnie od tego
  7. moja propozycja - sprawdz poprzez podłączenie kontrolki (probówki) czy ta masa na kablu nr 6 jest też podczas otwierania auta jeśli nie to podłącz ją do tego samego przewodu który zamyka centralny zamęk, w teorii wygląda to tak - domykanie szyb wydłuży sygnał masy na kabelku od zamykania centralnego i powinno się zachować tak samo jakbyś przytrzymał kluczyk w pozycji ZAMKNIJ
  8. prześlij mi skan schematu na PWprawdopodobnie masz sterowanie masą domykania i otwierania, nie wiem tylko dlaczego masa na tym przewodzie pokazuje się podczas otwierania auta, nie powinno tak być .
  9. szczerze mówiąc to niektóre - kolego postaraj się też pisać poprawnie bo aż w oczy razi
  10. No ten podlokietnik super sprawa ale tunel srodkowy do wymiany wiec No ok jesli ja cos znajde a nie bede w stanie brac to Dam Cynka Tobie.. Odnosnie tych tak samo bo 500 zl za calos chyba duzo nie jest.. Wiesz patrze na aukcje to ludzie chca sprzedac w tak oplakanym stanie a w takich cenach te moje sa zadbane wiec moze sie udac.. No ale to czas pokaze tunel trzeba wymieniać przy podłokietniku w B6 ?? kurde szkoda bo też chciałem założyć sorry za OT
  11. uszczelka 7M0 919 382 do kupienia jest w ASO - koszt 6.6zeta mam jedną w zapasie bo kupiłem a w zbiorniczku była uszczelka już zamontowana więc najpierw sprawdzcie czy czasem jej nie ma tam
  12. fantastic odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B5
    zagadaj do Pozia on miał w swojej chyba to będzie wiedział
  13. też zaraz musze do morfeusza Zagadać
  14. Weronika teraz się mówi stosunkowo udanych
  15. taki średni mamy
  16. czytam w myślach , taki mały zwyrodnialec ze mnie :decayed:
  17. frytki albo pierogi porządny madasek ale akurat wypadła jego kolej na szydere
  18. a co zupa była za słona zupa? on tylko pierogi umie podgrzac :polew: i frytki przypalić :decayed:
  19. a co zupa była za słona
  20. Narazie jestem - cały czas czekam na telefon i wtedy w ciągu 2 dni już mnie nie będzie. ostatecznie w najgorszym przypadku 1 czerwca pojade a 30 cerwca wracam i wakacje 2 miechy
  21. ja wypiłem kawe, zjadłem śniadanko i ide se garaż posprzątać bo bajzel jak nie u mnie
  22. heloł Madas co będziesz budował ?
  23. stara bida [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 20:16_________________________________________________a u ciebie towarzyszu ?
  24. Jakie złomy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.