Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. dobry ! ale zmiany w podpisach se porobiłyśta :gwizdanie: 1bronek już obalony po pracy a u was co tam ? gril się udał ??
  2. lustro no ale sam widzisz jakie pustki .... i dosłownie lustro mi się przyda nadejszłA chwila kiedy trzeba aasiu[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________nara chłopy i malutka:)
  3. dobre w ryj abarety są
  4. witaj na forum zapraszamy na spoty poznańskie
  5. jak tam nastroje - halo pany i panie co wy opole oglądacie ??[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________ dobry
  6. PW odebrane prezesie :gwizdanie: będzie podwyżka chyba i darmowy papier toaletowy gratis do wypłaty
  7. ożesz k******a zapomniałem, KUREDU jesteś panie ??
  8. to wpadaj na spota sie pochwalic i jakas flaszke bys postawil zeby sie nie psula :gwizdanie: no ja myśle że wpadnę nawet na dłuższą chwilę jak wrócę do PL
  9. Batrek co opijasz ?
  10. dzisiaj oficjalnie oblewamy w robocie moją B6 - w końcu zakończyłem wszystkie egzorcyzmy i już latam. życzę wszystkim takiego oblewania
  11. głodnemu to tylko....................... wóda na myśli
  12. co Ty jej z ust wyjales? :gwizdanie: :decayed: :polew:
  13. malutka:) z ust mi to wyjełaś
  14. dzindobry ale sie kolorowo na forum zrobiło widze, wiosna idzie, kwiatki rosną !
  15. nara chopy -bawta sie dobrze , ja musze spadać
  16. rewelacja [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________ jak byłem w przedszkolu to ruch był taki że mój ojciec maluchem z Lublina do Koszalina 600km za 7h jechał ja jak byłem mały to 30km w 35min robiłem a mój tato maluchem 40 minut tą samą drogę
  17. mi też -zwłaszcza 335 diesel 280 i coś tam konny miło musi się jeździć takim
  18. jak będziesz miał klubowe ramki to tak :gwizdanie:
  19. NIKODEM zwany Michałem dobry był ??
  20. pewnie wywalił się do góry kołami albo znowu w barze u pikusia wali ............ w kanał
  21. a gdzie NIKODEM dwadzieścia jeden jes ??
  22. :polew: :polew: mówie wam że tyle co na forum przez 10 min. nie naśmiałem się chyba przez miesiąc - ożesz kurfa wysiadam już :polew:
  23. a poza tym Vario nie jest w moim typie :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.