Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! ale zmiany w podpisach se porobiłyśta :gwizdanie: 1bronek już obalony po pracy a u was co tam ? gril się udał ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lustro no ale sam widzisz jakie pustki .... i dosłownie lustro mi się przyda nadejszłA chwila kiedy trzeba aasiu[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________nara chłopy i malutka:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre w ryj abarety są
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj na forum zapraszamy na spoty poznańskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam nastroje - halo pany i panie co wy opole oglądacie ??[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________ dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PW odebrane prezesie :gwizdanie: będzie podwyżka chyba i darmowy papier toaletowy gratis do wypłaty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ożesz k******a zapomniałem, KUREDU jesteś panie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to wpadaj na spota sie pochwalic i jakas flaszke bys postawil zeby sie nie psula :gwizdanie: no ja myśle że wpadnę nawet na dłuższą chwilę jak wrócę do PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Batrek co opijasz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj oficjalnie oblewamy w robocie moją B6 - w końcu zakończyłem wszystkie egzorcyzmy i już latam. życzę wszystkim takiego oblewania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
głodnemu to tylko....................... wóda na myśli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Ty jej z ust wyjales? :gwizdanie: :decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka:) z ust mi to wyjełaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry ale sie kolorowo na forum zrobiło widze, wiosna idzie, kwiatki rosną !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara chopy -bawta sie dobrze , ja musze spadać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rewelacja [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________ jak byłem w przedszkolu to ruch był taki że mój ojciec maluchem z Lublina do Koszalina 600km za 7h jechał ja jak byłem mały to 30km w 35min robiłem a mój tato maluchem 40 minut tą samą drogę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi też -zwłaszcza 335 diesel 280 i coś tam konny miło musi się jeździć takim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będziesz miał klubowe ramki to tak :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NIKODEM zwany Michałem dobry był ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie wywalił się do góry kołami albo znowu w barze u pikusia wali ............ w kanał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie NIKODEM dwadzieścia jeden jes ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: mówie wam że tyle co na forum przez 10 min. nie naśmiałem się chyba przez miesiąc - ożesz kurfa wysiadam już :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a poza tym Vario nie jest w moim typie :decayed: