Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. to dobrze bo myślałem że gdzieś pod płotem co tam słychać dżentelmeny
  2. gdzie lejecie ?
  3. jest chyba z białym paskiem,
  4. chłopaki to są w agencji a my jesteśmy młodzi wilcy ! VARIO MI TEŻ JEST PRZYKRO, TO BYŁA KOŃSKA FURA
  5. nic ciekawego piękny kawalerze lece pracować
  6. gdzie poszedł jak nie poszedł, tylko pps oglądałem fajnego
  7. jaksjemacie panowie i panie ? dobry na wieczór
  8. ja siedze w robocie i sie marnuje w tym bałaganie. też widze Madasa kozły - są normalne
  9. A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś Hugo ale pojechałeś po bandzie panie :gwizdanie:
  10. Patryk a ty panie będziesz na zlocie ?
  11. vag coś pokazuje na liczniku ?? błędy ?
  12. pracujemy jak zwykle[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 20:32_________________________________________________uwaga ! uwaga ! właśnie przed chwilą przeszła u nas burza z gradem, prawdopodobnie dziś w nocy lub jutro będzie u was w PL pochować fury do garaży
  13. nie ma czasu teraz :gwizdanie: ide pic drugi najki sie robi towar pod łóżkiem trzyma to niema się co dziwić że ciągnie
  14. NO Bartolini powiem Ci panie końska fura - musimy się zgadać w sprawie modów :gwizdanie:
  15. panowie ja zapytam jeszcze o jedną rzecz -w liczniku w miejscu gdzie powinien wchodzić kabelek od czujnika miałem zamontowany jakiś brązowy kabelek, wyciągnąłem go, zaizolowałem i wmontowałem na to samo miejsce swój bezpośrednio pociągnięty do czujnika tylko teraz nurtuje mnie pytanie od czego był tamten kabelek bo w okolicy zbiorniczka nie było żadnej kostki ani wolnego kabelka który mógłbym podłączyć do czujnika.
  16. zdjęcia troche radzieckie wyszły ale fonem robiłem - jak będe w PL to nazprodukuje lepszej jakości[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:13_________________________________________________włala[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________dobra pany ja sie ide wyj.... do góry kołami. do jutra ziomkowie
  17. halo astronauci - może być tak ten mój podpis ??
  18. dzięki panie - już nie takiej nowej ale na pewno młodszej
  19. aloha ze słonecznej szwecji chłopcy i dziewczęta
  20. pracowicie panie czyli do du...y
  21. oby nie za dużo ci tam panie naliczyli bo będzie kicha - targuj sie
  22. AAAA..... no to fajnie My w tym czasie sie na plaży smażyliśmy :decayed: w juracie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.