Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze bo myślałem że gdzieś pod płotem co tam słychać dżentelmeny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie lejecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jest chyba z białym paskiem,- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki to są w agencji a my jesteśmy młodzi wilcy ! VARIO MI TEŻ JEST PRZYKRO, TO BYŁA KOŃSKA FURA- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic ciekawego piękny kawalerze lece pracować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie poszedł jak nie poszedł, tylko pps oglądałem fajnego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaksjemacie panowie i panie ? dobry na wieczór- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja siedze w robocie i sie marnuje w tym bałaganie. też widze Madasa kozły - są normalne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty to kto ?? Jakiś nowy ?? Trochę siedzę w tym wątku i Cię nie widziałem.Kolego może fora pomyliłeś Hugo ale pojechałeś po bandzie panie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Patryk a ty panie będziesz na zlocie ?- [B6 BFC] Brzęczek po przekroczeniu 130km/h
vag coś pokazuje na liczniku ?? błędy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pracujemy jak zwykle[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 20:32_________________________________________________uwaga ! uwaga ! właśnie przed chwilą przeszła u nas burza z gradem, prawdopodobnie dziś w nocy lub jutro będzie u was w PL pochować fury do garaży- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma czasu teraz :gwizdanie: ide pic drugi najki sie robi towar pod łóżkiem trzyma to niema się co dziwić że ciągnie- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
NO Bartolini powiem Ci panie końska fura - musimy się zgadać w sprawie modów :gwizdanie:- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
panowie ja zapytam jeszcze o jedną rzecz -w liczniku w miejscu gdzie powinien wchodzić kabelek od czujnika miałem zamontowany jakiś brązowy kabelek, wyciągnąłem go, zaizolowałem i wmontowałem na to samo miejsce swój bezpośrednio pociągnięty do czujnika tylko teraz nurtuje mnie pytanie od czego był tamten kabelek bo w okolicy zbiorniczka nie było żadnej kostki ani wolnego kabelka który mógłbym podłączyć do czujnika.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdjęcia troche radzieckie wyszły ale fonem robiłem - jak będe w PL to nazprodukuje lepszej jakości[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:13_________________________________________________włala[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________dobra pany ja sie ide wyj.... do góry kołami. do jutra ziomkowie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo astronauci - może być tak ten mój podpis ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki panie - już nie takiej nowej ale na pewno młodszej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aloha ze słonecznej szwecji chłopcy i dziewczęta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pracowicie panie czyli do du...y- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby nie za dużo ci tam panie naliczyli bo będzie kicha - targuj sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
AAAA..... no to fajnie My w tym czasie sie na plaży smażyliśmy :decayed: w juracie - Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS