Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do zobaczyska w sobote tomeksie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo pany ! jest tu jeszcze jaki poznaniok cześć Patryk jak tam samopoczucie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to mówią Deszcz to nie gów.no i nie brudzi -w razie W będziemy ciągać te linki troche przemoczeni. ja lece do mojego serwisanta na zmianę oleju i ostatnie poprawki czyszcząco - upiększające.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przynajmniej duluki sie wyśpi
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
jak latam motorem to raczej mnie nie objeżdzają - kilku przedstawicieli próbowało ale zwąchali tylko dym z podwójnego ukł wydechowego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki tu spokój la la la :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem jeszcze młody - nie chce tak szybko umieraćććććććććć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będzie jeszcze gorzej ...... dojdzie do tego że będziesz musiał do drugiej pracy na nocki chodzić dla porównania ja sam na siebie mam rachunki na 1489 co miesiąc - aż strach pomyśleć co będzie po ślubie :gwizdanie:
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
akcja: trasa gorzów wlkp. - poznań auto jeszcze wtedy b5 1.8T seria 150 wychodze z terenu zabudowanego 50-60km/h za mną dwa cwanaiaki w srebrnej vectrze gts siadają na zderzak, ja w palnik 2,3,4 i troche zacząłem im odchodzić ale zwolniłem i przy 170km/h wyprzedzają mnie na sygnale. straty - pincet złoty i dziesięć punktów wnioski - nie ścigajcie się jak nie jesteście pewni że facet z tyłu niema czasem kamerki za oknem :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie lubię :gwizdanie: :polew: nie Ty tylko Adas :gwizdanie: dobry Przecież on też reaguje na to imię - musiałbyś napisać Adas to zjarzyłby od razu ten co powinien [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 17:38_________________________________________________czy jakoś tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed: :polew: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież nie masz w podpisie siła i miazga :gwizdanie: ale kurde blaszka ulewa przeszła to normalnie ja niemoge - aż mi neta rozłączyło i prąd na całej wsi począwszy od sołtysa a na ostatnim zakątku skończywszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adaś - co tam skierowniku słychać zlota zapiąłeś już w ostatni guzik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry dobry dżentelmenowie :>[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 15:56_________________________________________________nie wiem jak u was ale u nas troche pokropiło dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to sie nie dziwie... dlaczego 2? a bo telefon mnie budził co chwile cala noc? nie no w nocy byłem w podróży ... spałeś za kółkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mi też smerfastycznie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! jak tam dzionek minął ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam panie słychać ?? na nocce w robocie ?? no niestety do 6 trzeba być na posterunku [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:30_________________________________________________a taki parnik w biurze że usiedzieć nie idzie browarów tyle stoi a wypić nie można eeeetam jak jednego będzie brakować to nikt nie zjarzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:39_________________________________________________ siemasz nikodemie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam panie słychać ?? na nocce w robocie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam aassu - nara chopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopier się ucze i niezawsze mi wychodzi, mam fefra żeby nie leżeć na plecherach czasem a motór na mnie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narazie dzięki - jestem przed wypłatą jeszcze ale odezwe się w odpowiednim czasie