Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. zaraz wrzucę fotki otwórz popielniczkę, wyciągnij ją w miejscu gdzie kończą sie strzałki masz mocowania. wystarczy podważyć lekko najpierw przód, potem tył mieszka i wszystko powino ładnie do góry wyskoczyć ja mam takie cuś :gwizdanie:
  2. jak wyciągniesz ramkę z mieszkiem do góry to powinno być widać opaskę zaciskową - sprawdz czy ją masz, może dlatego jest luźna
  3. VALEO EXTREME - koszt ok 110 za 2 szt. spokój w deszczowe dni bezcenny
  4. zapraszam do mnie w wolnej chwili
  5. witamy na forum
  6. alfy sie je***ią podobno jak koty w marcu też kiedyś chciałem 156TS ale po przeczytaniu opini zrezygnowałem. chociaz 159 zawsze mi się podobała, kumpel miał nówkę z salonu i po pół roku zamienił na A6[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 23:54_________________________________________________ za to BMW ma podobno kiepski napęd AWD 3.0D zdobył kilka nagród za ekonomike
  7. ja jak szukałem to było zupełnie odwrotnie E46 z racji że pojawiło się wcześniej można było kupić o 3-4k mniej niż porównywalnie B6 z tego rocznika Nie wiem jak jest teraz - ale że co ty panie chcesz beemfu kupić wygląda na to że są droższe ale więcej tracą na wartości
  8. \ dzięków chopaki - nie ma już głosowań, teraz trzeba mieć plecy u Prezesa :gwizdanie:
  9. NIKODEMIE musiałeś sle dzisiaj w pracy nieźle przemęczyć że nie zjarzyłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 18:16_________________________________________________ no mogliśmy byliśmy na rozmowach w Geowicie czyli że już niema niespodzianki
  10. dzięki :gwizdanie: grabki leżą na swoim miejscu
  11. ja to dzisiaj z domciu nawet nie wylazłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 16:33_________________________________________________nygus mnie taki opanował że przed kompem siedze i informacje chłonę cały dzień - musze lapka se do wyra zainstalować to jutro nawet się nie wyłonie z pryczy
  12. witamy na forum
  13. żona wporzo, dzieci wporzo nadal się beemką wożą [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 15:19_________________________________________________a so tam u ciebie dziki beduinie
  14. spoko, chodziło o to, że teraz chcę kupić rozrząd a w przyszłym miesiącu pompa wody może jeszcze jakieś paski i dopiero wtedy ze wszystkim do mechanika. pompa nie jest na rozrzadzie, jak nie cieknie to po co wymieniac? chociażby dlatego że jak zmienisz rozrząd a po 2 tygodniach zacznie ciec to ponowne rozebranie całego przodu w 1.8T podwyższa koszty robocizny 2 krotkie -pompa skf kosztuje 120-150PLN więc nie jest to wygórowany koszt a masz pewność że nie wysypie sie w najmniej oczekiwanym momencie - POMPE WODY NALEŻY WYMIENIĆ PO 180k przebiegu !!!!
  15. Adaś się nie boi , bo jakby coś to dentysta plombę dostanie ale to jest chyba Pani dentystka a Adas kobiet nie bije :gwizdanie: tak ma w CV wpisane :polew: :decayed:
  16. stosuj interpunkcje (przecinki, kropki itp.) bo źle się to czyta fura rzeczywiście ładnie się prezentuje, przydałby się dokładki zderzaków w kolor pomalować na 1 rzut.
  17. no u Bart-Sa na działce jest gril no nie ?? przynajmniej w czwartek albo piątek coś Madas pisał że gril na 1 sierpnia u niego ma być przeniesiony[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 08:49_________________________________________________aaaaaaa to za 2 tyg. kuwa chciałem se zabrać tydzień z życia
  18. Jaki środek konkretnie użyłeś? chyba sonax ale na 100% mogę sprawdzić jutro bo nie pamiętam. ale ja robiłem od wewnątrz, na zewnątrz to możesz po prostu wycieraczki włączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.