Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. lekki przestój piękny kawalerze :gwizdanie:
  2. nie narzekam, mam mocniejszy silnik i o 2 literki mniejsze spalanie przy takiej samej jeździe. jestem zadowolony. a jak twój dom na kółkach ??
  3. za 2.5k asusa całkiem porządnego już znajdziesz, z kamerką wbudowaną, mikrofonem i o parametrach znośnych do podstawowych zadań DELL za 2,5 k - golas !!! za della musisz wydać conajmniej a nawet z klocka więcej to wtedy coś ma pod pokrywą [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:43_________________________________________________ siedem Patryk pewnie coś będzie więcej bliżej weekendu
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pila_2009_podsumowanie_i_foto-t87491.0.html;topicseen proszę
  5. ooo dzień dobry ! witamy na forum
  6. chłopaki i dziewuchy zabierzcie na spota kto ma zdjęcia i filmy to sobie każdy zgra - ja poproszę of kors :gwizdanie:
  7. co chcecie przez to powiedzieć
  8. Malutka i całej reszcie konusów
  9. tez sie zdziwiłem
  10. siła i miazga gratulacje podbitych oczek :gwizdanie: kto by pomyślał :gwizdanie:
  11. V-Tech a ty panie masz tam zmianę czasu czy cuś ??
  12. jeb**ańcy ale sie naśmiałem to aż mnie brzuch rozbolał :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  13. na 99% tak, na dzień dzisiejśzy-jeszcze potwierdzę bliżej terminu
  14. jak tam ??
  15. też cię widziałem, pozdrowienia dla czarnego avanta z różową choinką wunderbaum
  16. Musashi też ma fajne ale od niego można się spodziewać że wklei na zlot letni
  17. trasa Września - Piła, spalanie 7,8 l\100 trasa Piła - Września 8 l\100 - przez te starty na kresce pewnie :gwizdanie: ogólna średnia z 2 poziomu FIS-a po przejechaniu 3 zbiorników 7,8 l\100 w porównaniu z poprzednią B5 silnik w B6 mocniejszy o 13KM i 15 Nm i spala o ok. 2L \100 mniej paliwa. Polecam serdecznie wszystkim kupującym
  18. Bartas jak będziesz miał czas to zrobimy wg mojego patentu i sprawdzimy czy nadal będą parować - u mnie przestało
  19. dziadek z wesela: idżcie ztąd bo mi muzykę zagłuszacie głośnym śmiechem
  20. nie było mocnych na Madasa :wink4: przecież Madasowa wygrała
  21. noooo widziałem że męczysz się w robocie już szacunek panie, ja bym dzwonił o urlop na telefon :gwizdanie:
  22. DZIEŃ DOBRY JAK SIĘ SPAŁO sorry za capsa
  23. Dzięki panie i panowie - było jak zwykle, co wam będe dużo gadał organizacja -
  24. mła będzie śmigał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.