Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lekki przestój piękny kawalerze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie narzekam, mam mocniejszy silnik i o 2 literki mniejsze spalanie przy takiej samej jeździe. jestem zadowolony. a jak twój dom na kółkach ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 2.5k asusa całkiem porządnego już znajdziesz, z kamerką wbudowaną, mikrofonem i o parametrach znośnych do podstawowych zadań DELL za 2,5 k - golas !!! za della musisz wydać conajmniej a nawet z klocka więcej to wtedy coś ma pod pokrywą [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:43_________________________________________________ siedem Patryk pewnie coś będzie więcej bliżej weekendu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pila_2009_podsumowanie_i_foto-t87491.0.html;topicseen proszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo dzień dobry ! witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki i dziewuchy zabierzcie na spota kto ma zdjęcia i filmy to sobie każdy zgra - ja poproszę of kors :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co chcecie przez to powiedzieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka i całej reszcie konusów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez sie zdziwiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siła i miazga gratulacje podbitych oczek :gwizdanie: kto by pomyślał :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
V-Tech a ty panie masz tam zmianę czasu czy cuś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeb**ańcy ale sie naśmiałem to aż mnie brzuch rozbolał :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na 99% tak, na dzień dzisiejśzy-jeszcze potwierdzę bliżej terminu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam ??
-
Spotkania na drodze
też cię widziałem, pozdrowienia dla czarnego avanta z różową choinką wunderbaum
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Musashi też ma fajne ale od niego można się spodziewać że wklei na zlot letni
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
trasa Września - Piła, spalanie 7,8 l\100 trasa Piła - Września 8 l\100 - przez te starty na kresce pewnie :gwizdanie: ogólna średnia z 2 poziomu FIS-a po przejechaniu 3 zbiorników 7,8 l\100 w porównaniu z poprzednią B5 silnik w B6 mocniejszy o 13KM i 15 Nm i spala o ok. 2L \100 mniej paliwa. Polecam serdecznie wszystkim kupującym
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Bartas jak będziesz miał czas to zrobimy wg mojego patentu i sprawdzimy czy nadal będą parować - u mnie przestało
-
Dobre teksty - Piła
dziadek z wesela: idżcie ztąd bo mi muzykę zagłuszacie głośnym śmiechem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie było mocnych na Madasa :wink4: przecież Madasowa wygrała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo widziałem że męczysz się w robocie już szacunek panie, ja bym dzwonił o urlop na telefon :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
DZIEŃ DOBRY JAK SIĘ SPAŁO sorry za capsa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
goń się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki panie i panowie - było jak zwykle, co wam będe dużo gadał organizacja -
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mła będzie śmigał