Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. no mnie to zaskoczyłeś e tam , nie widziałeś co na końcu było
  2. dzięki za spota panie i pany - jak zwykle było miło i wesoło
  3. otwórz w IE , może pojdą FF czasem ma okres i nie otwiera
  4. dobra pany jest 15:00, ja się musze iść ogarnąć i wio na poz.
  5. przylatuj obojetnie czym, jednym i drugim jeszcze sie nie pochwaliles :gwizdanie: eee tam bo nima czym - takie tam paździochy do latania po wsi http://www.youtube.com/watch?v=GA7Q--VacQA http://www.youtube.com/watch?v=Bg_DI-OjdGA
  6. ja dzisiaj wpadne na spota bajkiem chyba bo pogoda piękna i furacz wypastowany ja psie j ajce więc jak tu nie skorzystać
  7. ja teraz dopiero jestem jak tam gril u Tetis się udał ??
  8. usery jak tam panowie galowie ?
  9. :polew: :polew:
  10. co to za fachowcy ci robili ? moim zdaniem złe kodowanie ! ja u siebie ze 3 razy kodowanjie zmieniałem zanim dopasowałem właściwe. licznik mam monochromatyczny czyli wyświetlanie FIS tylko na czerwono
  11. takimi ustami zdobywa sie swiat :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:44_________________________________________________
  12. cześć Adamie aaa witam Cię serdecznie majster a nie wiesz gdzie reszta ekipy się podziewa ??
  13. cześć Adamie
  14. a w B6 jest wogóle pompa ?? no nie wiem- u mnie przy zamykaniu i ostwieraniu słychać taki charakterystyczny strzał jakby siłowniki były elektromagnetyczne przecierz autor pyta sie o B5 spojrzałem tylko na rocznik, mój błąd, już sie wstydze w takim razie pompa centralnego na 1 rzut
  15. a w B6 jest wogóle pompa ?? no nie wiem- u mnie przy zamykaniu i ostwieraniu słychać taki charakterystyczny strzał jakby siłowniki były elektromagnetyczne
  16. jednemu i drugiemu
  17. a za 2 taką [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 12:05_________________________________________________ hyhy tak na poważnie to zbieram na B7 - na przyszły rok chce taką latać :gwizdanie: to pozbieraj tez dla mnie na B6 jak tam u Ciebie tak duzo lezy i idzie pozbierac... :naughty: piniendze na ulicy leżą - tylko trzeba je podnieść
  18. hyhy tak na poważnie to zbieram na B7 - na przyszły rok chce taką latać :gwizdanie:
  19. na te same ....... [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 11:51_________________________________________________ja w robocie siedze - ciężko pracuje żeby żona i dzieci miały co do garnka włożyć
  20. lizusy nie wyłączając mnie
  21. zaczął bym od sprawdzenia modułu komfortu - np. podstawić na próbe jakiś z działającego auta, lub kabelków czy niema gdzieś otarć i zwarcia nie robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.