Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mnie to zaskoczyłeś e tam , nie widziałeś co na końcu było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota panie i pany - jak zwykle było miło i wesoło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
otwórz w IE , może pojdą FF czasem ma okres i nie otwiera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany jest 15:00, ja się musze iść ogarnąć i wio na poz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przylatuj obojetnie czym, jednym i drugim jeszcze sie nie pochwaliles :gwizdanie: eee tam bo nima czym - takie tam paździochy do latania po wsi http://www.youtube.com/watch?v=GA7Q--VacQA http://www.youtube.com/watch?v=Bg_DI-OjdGA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzisiaj wpadne na spota bajkiem chyba bo pogoda piękna i furacz wypastowany ja psie j ajce więc jak tu nie skorzystać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obydwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja teraz dopiero jestem jak tam gril u Tetis się udał ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
usery jak tam panowie galowie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew:
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
co to za fachowcy ci robili ? moim zdaniem złe kodowanie ! ja u siebie ze 3 razy kodowanjie zmieniałem zanim dopasowałem właściwe. licznik mam monochromatyczny czyli wyświetlanie FIS tylko na czerwono
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takimi ustami zdobywa sie swiat :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:44_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adamie aaa witam Cię serdecznie majster a nie wiesz gdzie reszta ekipy się podziewa ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Adamie- [B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
a w B6 jest wogóle pompa ?? no nie wiem- u mnie przy zamykaniu i ostwieraniu słychać taki charakterystyczny strzał jakby siłowniki były elektromagnetyczne przecierz autor pyta sie o B5 spojrzałem tylko na rocznik, mój błąd, już sie wstydze w takim razie pompa centralnego na 1 rzut- [B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
a w B6 jest wogóle pompa ?? no nie wiem- u mnie przy zamykaniu i ostwieraniu słychać taki charakterystyczny strzał jakby siłowniki były elektromagnetyczne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednemu i drugiemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a za 2 taką [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 12:05_________________________________________________ hyhy tak na poważnie to zbieram na B7 - na przyszły rok chce taką latać :gwizdanie: to pozbieraj tez dla mnie na B6 jak tam u Ciebie tak duzo lezy i idzie pozbierac... :naughty: piniendze na ulicy leżą - tylko trzeba je podnieść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy tak na poważnie to zbieram na B7 - na przyszły rok chce taką latać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na te same ....... [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 11:51_________________________________________________ja w robocie siedze - ciężko pracuje żeby żona i dzieci miały co do garnka włożyć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lizusy nie wyłączając mnie- [B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
zaczął bym od sprawdzenia modułu komfortu - np. podstawić na próbe jakiś z działającego auta, lub kabelków czy niema gdzieś otarć i zwarcia nie robi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zielony - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00