Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:evil: bo poszczuje cie moim dzekim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam się dobry pani - co tam słychać młoda damo no qrfa niemoge stary sie odezwał :polew: :polew: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i czego rżysz ?? siano czujesz?? :polew: już się wstydze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry pani - co tam słychać młoda damo no qrfa niemoge stary sie odezwał :polew: :polew: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry pani - co tam słychać młoda damo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie Bartka Przecież to nie gość tylko juz jak domownik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: czasami jest w przerwach pomiędzy grilowych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
audica fajna ale ten 300C czy M to jest dopiero [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 18:01_________________________________________________ w sobote w pracy ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj ruch ! uuuhhuuhu aż ciężko coś wtrącić :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 12:26_________________________________________________WYJAZD DO BART-Sa PRZEŁOŻONY JEST NA 1 SIERPNIA dlaczemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki zdziwiony ?? że Adas napisał Vodka fuj :gwizdanie: hyhy chory jakiś - zara sprowadzimy z powrotem na dobrą drogę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki zdziwiony ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Adaś - już wstałes panie :gwizdanie: sześ Malutka :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Bremselicht - wszystko sprawdzałem
fis pokazuje ten komunikat jeśli rezystancja układu tylnych świateł jest zbyt niska - jeśli macie żarówki LED to zmieńcie na zwykłe, ewentualnie może być gdzieś zwarcie w układzie, na początek sprawdziłbym przy lampach, jeśli to nie pomoże to już szukanie igły w stogu siana, albo po kolei szukać albo dołożyć opornik
-
[B5 AFN] Padły kierunki i awaryjne ale przy zamku z centralnego świecą-proszę o pomoc
sprawdź najpierw włącznik awaryjnych tzn. połaczenie z instalacją lub jak masz możliwość to podmień od sprawnego auta, nie pamiętam czy w a4 też tak jest ale przeważnie żeby kierunki działały to musi być wpięty w instalację ten właśnie włącznik ! przy zamykaniu auta impuls na kierunki podawany jest z alarmu lub centralnego niezależnie więc będzie działać tak jak to opisałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Pawcio Jak tam ja uderzam na spacer :gwizdanie: Taki to ma dobrze ja do 14 w pracy :wallbash: w pracy na kompie też jest miło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy taki chwyt marketingowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! wstawać konusiki bo piękny dzień nastał z rana
-
[B7 BLB] kupilem
:oklaski: niezłe porównanie po jakim przebiegu miałeś vectre ? po jakim masz audi ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko Adas nie przejmuj się - jak zrobisz o 50% tańszy alkohol to od razu cie polubimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyntyl kompa jeszcze większe ciepło daję więc wiesz .....
-
Nowy VIP w drodze....
........ z Madasem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! :polew: :decayed:
-
Nowy VIP w drodze....
gratulacje Madasowie - stawiam finkę że będą bliźniaki jak kuredu maczał tam palce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra chopaki ja się umywam - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00