Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobryyyyy Nikuś panie już ci sie urlop skończył
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
super zioło leci na tvn7 [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________ja sie zwiatruje do jutrzu pany
-
klasyka wypowiedzi
i jeszcze taty auto wzieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario mam przyjechać i liścia wypłacić czemu na spocie nie byłeś co ???
-
[B6 AWX] Paruje przednia szyba na samym środku
Jaki środek konkretnie użyłeś? chyba sonax ale na 100% mogę sprawdzić jutro bo nie pamiętam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:evil: :evil: :gwizdanie: :gwizdanie: wieczorową porą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś skąd Ty tam wziąłeś 2 ruskich :polew: z rosji pewnie przyjechali- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Paruje przednia szyba na samym środku
klima powinna być ustawiona na AUTO wtedy najlepiej spełnia swoje zadanie i szyby nie powinny parować ewentualnie kup środek zwany ANTI FOG (anty para ) zrobiłem u siebie w citroenie firmowym (bez klimy) i działa- [ALL B5] Odpalanie z kabli ani na "pych" nic nie daje
dokładnie poza tym przy niskim napięciu AQ często siadają steroniki więc uważajcie żeby do takiego stanu nie doprowadzić.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też oglądam na Canal+ ja nie mam C+ niestety czekam na relacje on-line- [B5 AFN] Zapalająca sie kontrolka oleju podczas jazdy
kontrolka oleju jest od zbyt niskiego ciśnienia w układzie a nie od ilości oleju jak jest w silniku. mechanik może mieć rację że to pompa siada, ogólnie może być wszystko o czym powiedział bo ciężko jest na 1 rzut oka stwierdzić jednoznacznie - na pewno trzeba sprawdzić czujnik, pompa, kable (otarcia które mogą zwierać do masy gdzieś na zakrętach itp.) w pierwszej kolejności.- [1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo-dzo pokaż ten woofer - dokładniej z przodu, wygląda miło :gwizdanie:- [ALL] Jak ustawić światła mijania w obniżonym samochodzie?
urządzenia na stacjach diagnostycznych działają na zasadzie soczewki która powiększa strumień światła i zaznacza kąt na skali, na urządzeniu ustawia sie tylko wartość procentową z lampy (w A4 chyba 1,2% ) praktycznie nie ma co spartolić przy ustawianiu świateł ale wyjątki się zdarzają. Jeśli podniesiesz lampy o 4 cm przy ścianie to nie będzie zbyt dobrze. lepiej ustaw auto na równej drodze, wpakuj kierowce za kółko i zmierz odległość załamania światła, dla świateł pozycyjnych powinno to być 40metrów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja byłem kilka lat temu na meczu pulsu start gniezno, nawet fajnie ale niestety z braku czasu musiałem zrezygnować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kibicujesz czy startujesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co by tu robić przy takiej pogodzie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapytaj na PW IVERSONa, AZUNI lul YELO oni są z pod Kalisz więc coś więcej powiedzą. We Wrześni pogoda do du....y a tak w ogóle to haj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :decayed: malutka mięczak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________ zobacz jak sie boje.... hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: Sławek krążą lewe opinie że madasa to nawet madasowa nie lubi a co dopiero my co je kufa - cytować nie umiem czy jak :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:05_________________________________________________Kufa ja tez cytowac nie umie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:07_________________________________________________ dzieki :polew: :decayed: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:07_________________________________________________ale kaszan sie robi :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sławek oddawaj cytat- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hokus-pokus - no też pisałem że coś mi nie wychodzi, przeczytaj wyżej coś mła sie zdaje że madas maczał tam palce, kto ma fiolet ten ma władzę co ja bym dał żeby byc fioletowym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przepraszam Adamie serdecznie :polew: :polew: :decayed: malutka mięczak :gwizdanie: ale nie ja to napisałam !!!!!!! Jak to sie stało????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Malutka jaki piękny cytat :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przepraszam Adamie serdecznie :polew: :polew: :decayed: malutka mięczak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________ zobacz jak sie boje.... hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: Sławek krążą lewe opinie że madasa to nawet madasowa nie lubi a co dopiero my co je kufa - cytować nie umiem czy jak - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00