Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. jaksjemasz maestro - co wy tam nawywijaliście z przyczepką bo w temacie nie jestem
  2. ja obecny :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 21:40_________________________________________________dobra pany lece jutro do poznania na pkp kumpla odwieść - ktoś reflektuje mini spota ?
  3. witamy na forum
  4. Piechol znajź kogoś w rodzinie (najlepiej kobiete co mało jeździ) rzuć cynk czy nie chce zarobić 50 zeta za podstawienie się pod ciebie i zebranie punktów - ja tak zawsze robie max musiałem 150zeta stracić ale zdjęcie było na 400 i 8 pkt. więc itak byłem do przodu
  5. witaj łysy koczkodanie
  6. :> bo sie zaczął dopiero a tak btw to
  7. wskoczyłem jeszcze w kostrzynie na rynek
  8. aloha panowie - dojechałem dopiro na chatę mnie tamkarty też pasują za 2 tyg i jak będzie lista to mnie wpisujcie - zajedwabiście było
  9. witamy na forum
  10. witamy na forum
  11. witamy na forum
  12. witamy na forum
  13. witamy na forum
  14. witamy na forum
  15. u mnie stwierdziłem że czas na zmiany: http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=721448377 na co zmieniasz ? i tu jest problem... na pewno quatro B6 ???
  16. witamy na forum jak tam samopoczucie Adaś ? caly dzien przespalem, wciaz odpoczywam po Coke Live Festiwal warto było ?? też miałem w planach jechać ale zrezygnowaliśmy w 3 dni przed imprezą
  17. zdrastwuj wieczorem i co tam ciekawego w twojej okolicy :gwizdanie: :gwizdanie: dożynki na wsi poza tym wydarzeniem to nie ma o czym opowiadać witamy na forum jak tam samopoczucie Adaś ?
  18. zdrastwuj wieczorem
  19. witamy na forum
  20. ja zostanę kibicem piłki jak polska ogólnie zacznie utrzymywać poziom conajmniej europejski bo teraz jak patrze na mecze czasami to pochlastać się można
  21. a ja właśnie wróciłem z motórowych wojaży Co tam słychać piękni kawalerowie ?
  22. kac vegas widziałem też ale tylko kawałek bo kiepska wersja w kinie była
  23. dobry [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:36_________________________________________________ktoś tu jeszcze przychodzi ?? same witające i żegnające widzę :gwizdanie:
  24. teoretycznie za miesiąc, praktycznie może sie duo zmienić do wyjazdu więc nie znam dnia ani godziny. bibkę możemy robić, prawdopodobnie będe też na spocie teraz 30-tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.