Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaksjemasz maestro - co wy tam nawywijaliście z przyczepką bo w temacie nie jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja obecny :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 21:40_________________________________________________dobra pany lece jutro do poznania na pkp kumpla odwieść - ktoś reflektuje mini spota ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol znajź kogoś w rodzinie (najlepiej kobiete co mało jeździ) rzuć cynk czy nie chce zarobić 50 zeta za podstawienie się pod ciebie i zebranie punktów - ja tak zawsze robie max musiałem 150zeta stracić ale zdjęcie było na 400 i 8 pkt. więc itak byłem do przodu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj łysy koczkodanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:> bo sie zaczął dopiero a tak btw to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wskoczyłem jeszcze w kostrzynie na rynek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aloha panowie - dojechałem dopiro na chatę mnie tamkarty też pasują za 2 tyg i jak będzie lista to mnie wpisujcie - zajedwabiście było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry! :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie stwierdziłem że czas na zmiany: http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=721448377 na co zmieniasz ? i tu jest problem... na pewno quatro B6 ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy na forum jak tam samopoczucie Adaś ? caly dzien przespalem, wciaz odpoczywam po Coke Live Festiwal warto było ?? też miałem w planach jechać ale zrezygnowaliśmy w 3 dni przed imprezą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj wieczorem i co tam ciekawego w twojej okolicy :gwizdanie: :gwizdanie: dożynki na wsi poza tym wydarzeniem to nie ma o czym opowiadać witamy na forum jak tam samopoczucie Adaś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj wieczorem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zostanę kibicem piłki jak polska ogólnie zacznie utrzymywać poziom conajmniej europejski bo teraz jak patrze na mecze czasami to pochlastać się można
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja właśnie wróciłem z motórowych wojaży Co tam słychać piękni kawalerowie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kac vegas widziałem też ale tylko kawałek bo kiepska wersja w kinie była
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:36_________________________________________________ktoś tu jeszcze przychodzi ?? same witające i żegnające widzę :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teoretycznie za miesiąc, praktycznie może sie duo zmienić do wyjazdu więc nie znam dnia ani godziny. bibkę możemy robić, prawdopodobnie będe też na spocie teraz 30-tego