Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. nie wiem bo jeszcze nie wyjechałem - cały czas w domu se dorabiam niby wakacje ale trzeba na boku zapitalać
  2. haj ekipa ! co tam u was słychać ? u mnie po staremu a z drugiej strony strasznie zapracowany jestem - miejmy nadzieje że na zimę wszycho się skończy i wróci do normy
  3. haj - niedawno jakieś dwa tyg. temu pytałem TOMa77 o cały przód lemfordera -do B5 1590pln
  4. w B6 nie ma, pod szybą jest na pewno w B7
  5. zdrastwujcie
  6. wróciłem bo na giełdę jutro wale i musi być trzeźwy, ale już żałuje i wy też żałujcie :gwizdanie:
  7. wg. WP.PL najpiękniejsze na świecie :gwizdanie: dzięki za GRila ziomki - przywiozłem do domu całe stado komarów
  8. ostatnie dane z wczoraj. trasa polska - niemcy, kierowca +2 osoby i podręczne bagaże na pokładzie zatankowane 65l v-power 95 --->920km----->7.06 L/100km średnie prędkości 130-150 km/h w porywach jak któryś podskoczył (3-4razy) do 190 km/h
  9. my będziemy u bartasa nad wodą jakby co
  10. lecę tam do góry nad morze, annaberg ale jak kiedyś będziemy to dam znać
  11. teraz mam remont na chacie i troche zajęty estem bo trzeba dorobić troche żeby siano na następne 3 tyg. wakacji było :gwizdanie: auta Adaś auta
  12. cześć do Brat-Sa jedziesz ??[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 09:23_________________________________________________cześć Piotrek jeszcze nie wiem, dopiero jak wrócę z niemiec to zobaczymy, wszystko zależy czy zdąże, dziś w nocy wyjazd.
  13. dobry wszystkim ! jak tam nastroje ??
  14. w mojej HONDZIE HORNET i innych motocyklach taki test zegarów robi się po każdym włączeniu zapłonu więc na pewno się da !!
  15. halo pany, ja na dzień dzisiejszy jestem na 50% na tą sobotnią imprę bo wyskoczył mi niespodziewany wyjazd na niemcy po auta i wszystko będzie zależało od tego kiedy wrócę.
  16. kupowałem u alucenter felgi 3 lata temu jeszcze do B5 szybka wysyłka za free po wpłacie na konto,
  17. witamy na forum
  18. sie juz nie tlumacz... wszyscy widzieli lokowke :gwizdanie: Adaś se włosy lokuje ale kozak cześć państwu tak w ogóle
  19. nikuś musze cie zmartwić panie bo ja zagadaem już z szefem (tym do góry ) i do mnie ma wpadnąć te osiem baniek
  20. Dzień dobry ! Mamy piękny słoneczny dzień, w cieniu 25stopni, w słońcu 28, wiatr wieje z prędkością 10km/h idealna pogoda żeby wyjść i i sie troszku poopalać. . . . . . . . . . sorry pomyłka :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. huśtawka nastroju ?? kurde chyba ide spać -do jutra ludziska
  22. acnfcnuaic frnbgsa;x,ngiubcrybg pbtr[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:04_________________________________________________może być
  23. dzin dobry ! właśnie wróciłem z Mielna !! polecam chatę u SUNDAY-a, za***iście było ![br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 15:05_________________________________________________niestety na spota nie dam rady bo wydymany jestem po podróży.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.