Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem bo jeszcze nie wyjechałem - cały czas w domu se dorabiam niby wakacje ale trzeba na boku zapitalać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj ekipa ! co tam u was słychać ? u mnie po staremu a z drugiej strony strasznie zapracowany jestem - miejmy nadzieje że na zimę wszycho się skończy i wróci do normy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj - niedawno jakieś dwa tyg. temu pytałem TOMa77 o cały przód lemfordera -do B5 1590pln
-
[B6 AKE] Numer Vin Gdzie sie znajduje
w B6 nie ma, pod szybą jest na pewno w B7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wróciłem bo na giełdę jutro wale i musi być trzeźwy, ale już żałuje i wy też żałujcie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wg. WP.PL najpiękniejsze na świecie :gwizdanie: dzięki za GRila ziomki - przywiozłem do domu całe stado komarów
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatnie dane z wczoraj. trasa polska - niemcy, kierowca +2 osoby i podręczne bagaże na pokładzie zatankowane 65l v-power 95 --->920km----->7.06 L/100km średnie prędkości 130-150 km/h w porywach jak któryś podskoczył (3-4razy) do 190 km/h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my będziemy u bartasa nad wodą jakby co
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lecę tam do góry nad morze, annaberg ale jak kiedyś będziemy to dam znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz mam remont na chacie i troche zajęty estem bo trzeba dorobić troche żeby siano na następne 3 tyg. wakacji było :gwizdanie: auta Adaś auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć do Brat-Sa jedziesz ??[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 09:23_________________________________________________cześć Piotrek jeszcze nie wiem, dopiero jak wrócę z niemiec to zobaczymy, wszystko zależy czy zdąże, dziś w nocy wyjazd.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkim ! jak tam nastroje ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
w mojej HONDZIE HORNET i innych motocyklach taki test zegarów robi się po każdym włączeniu zapłonu więc na pewno się da !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo pany, ja na dzień dzisiejszy jestem na 50% na tą sobotnią imprę bo wyskoczył mi niespodziewany wyjazd na niemcy po auta i wszystko będzie zależało od tego kiedy wrócę.
-
[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4
kupowałem u alucenter felgi 3 lata temu jeszcze do B5 szybka wysyłka za free po wpłacie na konto,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie juz nie tlumacz... wszyscy widzieli lokowke :gwizdanie: Adaś se włosy lokuje ale kozak cześć państwu tak w ogóle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś musze cie zmartwić panie bo ja zagadaem już z szefem (tym do góry ) i do mnie ma wpadnąć te osiem baniek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry ! Mamy piękny słoneczny dzień, w cieniu 25stopni, w słońcu 28, wiatr wieje z prędkością 10km/h idealna pogoda żeby wyjść i i sie troszku poopalać. . . . . . . . . . sorry pomyłka :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
huśtawka nastroju ?? kurde chyba ide spać -do jutra ludziska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
acnfcnuaic frnbgsa;x,ngiubcrybg pbtr[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:04_________________________________________________może być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzin dobry ! właśnie wróciłem z Mielna !! polecam chatę u SUNDAY-a, za***iście było ![br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 15:05_________________________________________________niestety na spota nie dam rady bo wydymany jestem po podróży.