Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co powiecie na takie coś do mojej czarnej B7 avant

1. Zna ktoś przedającego ? kupował ktoś felgi ?

2. Zna ktoś jakość tych felg ?

3. Może być ciekawie czy raczej wiocha ?

http://moto.allegro.pl/item696458382_nowe_czarne_felgi_18_5x112_audi_rs4_style.html

w autku chcę zrobić black pakiet ( grill i relingi ) oraz chciałem felgi RS4 Grafit ( niestety występują tylko jako ori, tylko jako 19 i są strasznie drogie )

co radzicie ?

moja fura :

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_mironowoz_cziii_30tdiq_sline_18_recaro_solar_szyber-t86526.0.html

może ktoś przypasować te fele do mojej furki ? będę wdzięczny :wink4:

Opublikowano

co radzicie ?

skoro 19" za drogie to celowałbym w ori 18" RS4 i je malnął w grafit :naughty: czarne felgi są takie sobie... :mysli:

BTW. Fly coś wspominał o zmianie kółek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Fly nie zmieni - a 18 pomalowana na grafit to całkiem niezły pomysł - pytanie czy ktoś się tego podejmnie, jak to będzie wyglądać i czy będzie trwałe :confused4:

Opublikowano

kiedyś na TVN Turbo widziałem jak malowali felgi proszkowo, efekt za*ebioza :kox:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze znalazłem coś takiego ( o tyle lepsze że matowe ) nie wiem jak z jakością[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item689309720_felgi_aluminiowe_18_5x112_8j_et45_audi_vw.html

Opublikowano

Miron te 5ramienne ala R8 im większe tym lepiej wyglądają , RS4 bedą u Ciebie koxić :cool1::naughty:

Opublikowano

Fly nie zmieni - a 18 pomalowana na grafit to całkiem niezły pomysł - pytanie czy ktoś się tego podejmnie, jak to będzie wyglądać i czy będzie trwałe :confused4:

to fakt, do tego musi być dobry "magik" :wink4: może pogadać z Młodym jak mu się jego grafitowe RS6 3mają :naughty:

Opublikowano

dlaczemu wykluczasz 18" grafit RS4? :mysli::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dlaczemu wykluczasz 18" grafit RS4? :mysli::naughty:

bo nie znalazłem takich nigdzie :confused4: ( takich właśnie szukałem i takie chciałem )

Opublikowano

kiedyś na TVN Turbo widziałem jak malowali felgi proszkowo, efekt za*ebioza :kox:

Wiele osób maluje felgi i kolor tu raczej nie ma żadnego znaczenia...

Koszt to około 350zł, trzeba tylko dobrego malarza ze sprzętem poszukać :naughty:

Co do trwałości to dopóki mi "wulkanizator" dobrym kluczem nie przyłożył to się lakier dobrze trzymał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to jak ? może mi ktoś pokazać fotki mojej furki z tymi felami :notworthy:

Opublikowano

to jak ? może mi ktoś pokazać fotki mojej furki z tymi felami :notworthy:

b8e9fd55985fad61.jpg

Opublikowano

Prosze:

b8fd55985fad61.jpg :wink4:

Opublikowano

miron78 nie robi.. :thumbdown:

Jak cos to tylko grafit albo mat.. :decayed:

Opublikowano

Mi się nie podoba :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.