Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. dobry - jak tam pany i panie w polsce święta mijają ?? :>
  2. Madas zaczyna gadać jak prawdziwy poeta
  3. zdrastwujta panocki [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:48_________________________________________________ale stron nawaliłyśta 3333 już ?? :gwizdanie:
  4. to czemu jeździsz audi a nie daewoo? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 16:21_________________________________________________ to Ci pa kurde o tym samym pomyślałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 16:30_________________________________________________ bajo - szerokości życzę
  5. nie mówiłem że ma tylko że jej tego dela poleciłem-ostatecznie kupiła TOshibe A500 bez torby za torbę robi narazie reklamówka z media markt
  6. co tak po cichu sie wita chyba że tak -chociaż ci powiem że ja też dużo torby nie używam - tylko do przejazdów do szwecji a itak zdania nie zmienie że są gówniane - następną jak będe kupował to wezmę za 50-70pln i zobaczę ile wytrzyma czasu
  7. podrzuć linka najpierw czy ładna... ja kupilem na allegro za 20zl zwykla torbe bo w media sa po 50-100zl http://allegro.pl/item736322709_hit_cenowy_solidna_2kom_torba_na_laptopa_15_4.html mam 15,4" ale jest jeszcze troche luzu wiec 15,6" tez sie zmiesci... jak chcesz to moge Ci dac przymierzyc mam tą samą - Nie polecam
  8. Piechol weź zainwestuj w dobrą - ja kupiłem rok temu za 35zł i już się drze - niedługo będzie trzeba kupować drugą
  9. co tam słychać piękni kawalerowie ??
  10. no właśnie dzięki wielkie za spota i rywalizacje na torze :notworthy: niema za co Wentylek - polecamy się
  11. a co by ci bardziej odpowiadało ??
  12. wy tam przynajmniej blisko macie, a już nie wspomnę ile turek wydaje żeby dojechać[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 23:18_________________________________________________nara chłopy, 3-majta sie
  13. ja też nie mam ale raz na jakiś czas można- teraz se pomyśl że ja żeby dojechać na spot to potrzebuje łacznie ok 100pln - w przyszłym tyg. wyjeżdzam do roboty więc ostatnia rozrywka w te wakacje będzie
  14. ok przepraszam już się poprawiam i żeby mi to było ostatni raz ! Nikuś w niedziele startujesz z nami ??
  15. dobry a mnie też tam dopisać pany do listy - już zapomnieli czy jak ??
  16. Nie zjarzyłem
  17. We wrześni teraz się skończyło też
  18. POLECIŁEM TEGO DELL-A studio 1555 kumpeli z prockiem T6500 chyba, grafa ATI 512mb dalej nie wiem-w komputroniku za 2,5k
  19. no troche tak
  20. zboczuch :bicz3: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 23:02_________________________________________________co tam pany słychać - jak minął 1 dzień w szkole ? :gwizdanie:
  21. ja ide spać bo jutro pobudka o 3:30 bajo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.