Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a myślisz że po kim on ma tą nogę jaką ma :gwizdanie: hyhy to niech birze- vario wpadnie na spota i se polatamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie o tym mówiłem nie dosłyszałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario a mama ciężką noge ma ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na lans tak ale jak masz 2 pod garażem które zarabia na to pierwsze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też sie czaiłem na s4 b5 wygrał jednak rozsą dek i kupiłem 8 lat młodsze auto.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
średnio na jeżą - spadam do wyra. dastwidanja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tu patrze co jakiś czas czy coś sięn dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
turbina padła - trzeba rezać łożyska...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e tam - nie takie g..no się jadło i a żyje nadal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepsza to jest polska pieczona z tej fabryki co sie teraz niedawno spaliła, czerniejewska i polska pieczona z Czerniejewa, jałowcowa, salami boomerang, itp. itd. wiem co mówie - miałem sklep mięsno spożywczy przez parę lat. Ive przywieź kiełbase, nikuś załatwi alkochol i będziem sie bawić pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kiedy planujecie następny bo ja 20 zjeżdzam a potem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może gdzieś wyżej tam przy sztokcholmie jest, u nas jeszcze nie spadło poniżej +10
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda sie zepsuła, w robocie trzeba siedzieć - jednym słowem do d.u.p.y.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 11:00_________________________________________________god morgon
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
golfa kupiłeś ? zdrajca to że golf to nic, ale jaki golf... [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:40_________________________________________________spadam popracować. do wieczora poka foty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
golfa kupiłeś ? zdrajca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wątpie hyhy ja też- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! co tam piękni kawalerowie i przemiłe damy, weekendzik sie zaczął a ja tu w robocie sie marnuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co znowu mam urodziny!! to dawaj te połówke :brawo: [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 21:43_________________________________________________kto mi namieszał w podpisie ?? przyznać się dziady !! - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00