Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
x men na polsacie leci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wojewódzki dziad już sie zakręcił :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________lete spac [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________Egzamin na prawko: - Skrzyżowanie równorzędne. Skręca pan w lewo. Z prawej jedzie ciężarówka, z lewej karetka a z naprzeciwka nadjeżdża tramwaj. Kogo pan przepuszcza. - Motocyklistę - Jakiego k$%wa motocyklistę? Skąd pan wziął motocyklistę?! - A ch#j wie skąd oni się biorą...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie też- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś jak tam twój interes- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak długo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic sie nie działo od odbiadu nikusia ?? nieprawdopodobne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
duluki zrobiłeś fure już ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tu za szydera idzie ze mnie [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 20:20_________________________________________________tak na poważnie, FIS mi pokazał z trasy na spota starą dwójką 5,8 ale całą drogę na tempomacie przy 120km/h ale nie chciałem wam już przykrości robić to spalanie w profilu jest po wyjechaniu całego zbiornika na autostradzie w niemczech z prędkością 130-150km/h cały czas na tempomacie ofkors- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry pany ! a tak apropos to teraz jak do SE jechałem to w całym kraju psów jak mrówków było - aż dziw że nie dostałem tiketa z niespodzanką- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
browar + kolacja + forum- SPOTY W TURKU
pod koniec grudnia pewnie spota nie będzie ale w styczniu do turcji wpadne na spota- [ALL] Tania Hamownia w Poznaniu
jasne ! BART-S hamował swojego multitronika hamują ośki i quattro wejdz na ich stronę z 1 postu lub zadzwoń do Wojtka (nr na stronie)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś mnie olej, + wszystkie filtry prócz paliwowego wyszły 240 filtr paliwa sie zmienia co 90k w 1.8T bo jest jakiś specjalny z regulatorem ciśnienia - cena ASO 170pln u ciebie może być podobnie [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 01:24_________________________________________________Nikuś dzięki kurna za uratowanie doopska w kryzysowej sytuacji - pogadamy jak wrócę ja dopiero dobił do szwecji -2 godz opóźnienia przez sztorm na morzu - kapitan musiał zwolnić bo tak krypa prawie się rozpadała- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dorezaj wkrętakiem je równo chociaż bo mandacik załapieszlub nawet mogą ci dowód skroić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pomyślimy - narazie w poznaniu [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:20_________________________________________________no nic ja się zbieram powoli 3-maj się Adamie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie ja tu widzę że tworzy się nowa grupa - okolice wielkopolski jest duże prawdopodobieństwo że niedługo z Bart-Sem i ze mną na czele stworzymy drugą taką ekipę jak Poznańska !!![br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________ we srode skoro świt piękny kawalerze także już mało czasu zostało - a nawet nic nie zostało bo jutro pakowanko, ostatnie domknięcie różnych spraw i wioooo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
not jet- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo witam sąsiada ładnie to tak sie ukrywać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam xp home na desk-u i viśta home na lapku narazie nie narzekam ani na jedno ani drugie ale jak tak słucham waszych opinii to chętnie bym się przestawił celem sprawdzenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mi głównie o te trasy chodzi kreski to sie robi raz na ruski rok ale w trasie byłoby miło mieć dodatkowy power- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no już od dłuższego czasu sie zastanawiam czy tylko soft czy coś więcej i jak narazie nie dostałem odp. no ni moge sie zdecydować :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a reszta co tak cicho siedzi ?? nie wstydźta sie napiszta cuś [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:33_________________________________________________mcm00 jak było na spocie działo się coś ciekawego ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze gadasz !! ja chyba też sie będe umywał już bo jutro jade do WAWy na szkolenie na cały weekend- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wystarczyłoby mi 190Ps 280-300NM [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________ młoda damo - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00