Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już to zrobiłem - od razu jak weszedłem ale cinko było - coś koło 3 zeta[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:41_________________________________________________a to co ?? Dziękuje nike21 dostał dzisiaj już wystarczająco datków. Profil nike21
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak czesto w tym watku dawno Cie nie bylo pewno zasmakowało ponownie rzuciłem w was kubkami - [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:14_________________________________________________jak tak dalej pójdzie to wieczorem zwłoki będą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mła juz 3 razu kliknąl pij bracie pij [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:50_________________________________________________ide jakąś kawe opitolić i może brekfasta dozo później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tak patrze na Nikusia biznes to też zapragnąłem być menelem warszawskim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto dostał nowe audi pod choinkę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze ze sie zakonczyly te swieta bo pekl bym z przejedzenia [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________dokladnie do 13 marca siedze w domku ooo chłopie to fajnie masz - ja tylko urlopik do 3 lutego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam po świętach ?? do kiedy w PL zostajesz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łeee pzestań ty nie dobry ! ]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobry[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:17_________________________________________________co tam panienki słychać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a też spoko, męczę się z kablówką, bo coś mi śnieży TV, jak docisnę, albo nawet złapie za kabel to jest obraz malina... macie pomysła co z tym fantem zrobić? podłóż jakąś łyżeczkę pod kabel albo inny gadżet :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________na dziś starczy a jutro zacisnąC końcówe nową i będzie gitara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chcemy se z ziomalami mini GP zrobić dawno nie latałem i poczułem niedosyt, więc jutro podjedziemy tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
UWAGA ! Jutro tj. poniedziałek ok 20:00 bede ze swoją ekipą w kinepolis na kartach, chętnych będących w pobliżu zaprasza do polatania jakby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko maroko - powoli bo sie roz.... erdoli a u ciebie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi też nie - jeszcze mam 2 godz internetu do wykorzystania na dzisiaj więc teraz dopiero się zacznie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
święta swięta i po świętach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
było sie na imprezie wiejskiej że normalnie godać jeszczy nie przestołym :decayed: ide wszamać jakiegoś placku i aaasiu [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 02:07_________________________________________________ ale tu cichooo [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 03:13_________________________________________________w sumie to 3 nad ranem to nima sie co dziwić- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum mam nadzieje że znajdziesz potrzebne info- [ALL B6] Identyfikacja ID przełącznika świateł
no to będzie raczej 8E0 941 531 A- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- [ALL B6] Identyfikacja ID przełącznika świateł
a może by tak e-mail do sprzedającego ? on chyba wie co sprzedaje, na forum możesz dostać 2 lub 3 nr (zależne od twojego wyposażenia) i itak nie będziesz wiedział który jest który[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:43_________________________________________________na końcu jeszcze literka A, B lub C- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najpierw odepnij aku bo ci wypompuje do końca - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00