Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. już to zrobiłem - od razu jak weszedłem ale cinko było - coś koło 3 zeta[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:41_________________________________________________a to co ?? Dziękuje nike21 dostał dzisiaj już wystarczająco datków. Profil nike21
  2. tak czesto w tym watku dawno Cie nie bylo pewno zasmakowało ponownie rzuciłem w was kubkami - [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:14_________________________________________________jak tak dalej pójdzie to wieczorem zwłoki będą
  3. mła juz 3 razu kliknąl pij bracie pij [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:50_________________________________________________ide jakąś kawe opitolić i może brekfasta dozo później
  4. jak tak patrze na Nikusia biznes to też zapragnąłem być menelem warszawskim
  5. kto dostał nowe audi pod choinkę ?
  6. dobrze ze sie zakonczyly te swieta bo pekl bym z przejedzenia [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________dokladnie do 13 marca siedze w domku ooo chłopie to fajnie masz - ja tylko urlopik do 3 lutego
  7. jak tam po świętach ?? do kiedy w PL zostajesz ??
  8. łeee pzestań ty nie dobry ! ]
  9. zindobry[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:17_________________________________________________co tam panienki słychać
  10. a też spoko, męczę się z kablówką, bo coś mi śnieży TV, jak docisnę, albo nawet złapie za kabel to jest obraz malina... macie pomysła co z tym fantem zrobić? podłóż jakąś łyżeczkę pod kabel albo inny gadżet :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________na dziś starczy a jutro zacisnąC końcówe nową i będzie gitara
  11. chcemy se z ziomalami mini GP zrobić dawno nie latałem i poczułem niedosyt, więc jutro podjedziemy tam
  12. UWAGA ! Jutro tj. poniedziałek ok 20:00 bede ze swoją ekipą w kinepolis na kartach, chętnych będących w pobliżu zaprasza do polatania jakby co
  13. spoko maroko - powoli bo sie roz.... erdoli a u ciebie ?
  14. mi też nie - jeszcze mam 2 godz internetu do wykorzystania na dzisiaj więc teraz dopiero się zacznie
  15. święta swięta i po świętach
  16. było sie na imprezie wiejskiej że normalnie godać jeszczy nie przestołym :decayed: ide wszamać jakiegoś placku i aaasiu [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 02:07_________________________________________________ ale tu cichooo [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 03:13_________________________________________________w sumie to 3 nad ranem to nima sie co dziwić
  17. witamy na forum mam nadzieje że znajdziesz potrzebne info
  18. no to będzie raczej 8E0 941 531 A
  19. a może by tak e-mail do sprzedającego ? on chyba wie co sprzedaje, na forum możesz dostać 2 lub 3 nr (zależne od twojego wyposażenia) i itak nie będziesz wiedział który jest który[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:43_________________________________________________na końcu jeszcze literka A, B lub C
  20. najpierw odepnij aku bo ci wypompuje do końca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.