Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie: Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgubiłem się byłem zapalić ja ebie następny - nie no witaj w grupie chopie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba że to od tego sprite-a przeterminowanego Madasa też po fancie coś bierze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot Samochwała ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości Malutka nie poddawaj sie- twardym trza być a nie miętki chłop jesteś czy baba (nooo dobra to akurat złe porównanie ) ale sie nie poddawaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: nie pal więcej tego gówna śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam wrażenie jakbym już to pisał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot Samochwała ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot :polew: Maciek gadałem z Bart-Sem i macie się zgadać co i jak z kartami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot Samochwała ja o Nikusia aucie gadałem :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto sie w mojego posta w pierd... No cały czas byłem i czytalem jakiś gnojek ... podpalcie go razem z Tobą [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:59_________________________________________________ Kto ci kazał pisać w moim poście?! :bicz3: jus nie bende Madas nie świruj ostatnia zmiana wysłana przez Fantastic :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto sie w mojego posta w pierd... No cały czas byłem i czytalem jakiś gnojek ... podpalcie go razem z Tobą [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:59_________________________________________________ Kto ci kazał pisać w moim poście?! :bicz3: jus nie bende Madas nie świruj ostatnia zmiana wysłana przez Fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
??? ja też cofnij się na poprzednią stronę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie to 2.5 się kiepsko z dołu zbiera... najbardziej zapierdalam po mieście służbówkami moje V6 super na trasę... moja v-ka mimo to że bena to też dostaje ducha dopiero od 3,5 tys/obr :gwizdanie: mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje turbo - dziura myślałeś nad jakimś chipsem ? juz ma :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie: Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: już go tak leje ładnych parę lat nooo od kiedy jestem na forum to go leje aż miło gość jest dobry , to on tu rządzi i pilnuje żeby wsi nie robić taki prywatny moderator
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:evil: i cytować też nie no przecież wszystko ok przed chwilą nie było :polew: :polew: kuwa zwidy mam czy jak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki ale w fotel wciska mniej niż mój klekot u mnie tak płynnie tą moc oddaje, u Ciebie jest taki kop już na samym początku ale możemy zrobić jakąś kreske kiedy bo zawsze byłem ciekawy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:evil: i cytować też nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co co, nie wolno?no to szybko... :decayed: :decayed: zgubiłem się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już 2 miesiąc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piszmy powoli bo Fan nie czyta biegle :laghing2: :laghing2: jak tu wszedłem to sie cofnąłem o 6 stron do tyłu ale mnie przerosło to czytanie i odpuściłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho a Ty już masz neta czy jeszcze? :polew: :polew: jeszcze nie mam - sorrry że tak długo ale post mi gdzieś umknął frytek nie jadłem ale sprita piłem -