Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodacie termin to zmienię w podwieszeniu .... jak dla mnie to 4 kwiecień pasi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo tu tylko Bpiuntki, B szóstki i jedna A trójka ,S4 B8 będzie można wybrać tak za 3 lata jak niemce troche wypadków narobią i coś handlarze przytargają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba napisać do któregoś z "GÓRY'' żeby dodali tą opcję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj mu chwile niech poczyta ze 2 str.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo sie nie przyglądałem dokładnie a z daleka nie widać że to eSa, i tera patrze w twój profil a tam masz A4B8 [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:29_________________________________________________ w sumie to spalanie ciut za wysokie jak na zwykłą B8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorry napraw swój błąd czarnuchu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie zjarzyłęm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuwa który mi zielony albo inny kolorowy grzebał w podpisie nie kaszan odwalił ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki coś gadali że ta twoja to S4 a teraz tak patrze w opis i to zwykła B8 jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dochodzi dopiero Adaś ma do domu ze sto pindziesiąt kaemów więc tak szybko sie nie odezwie, może jutro go zobaczysz na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koński podkład pod tym filmikiem chyba jechales prosto do domu? ........... wręcz przeciwnie - szybko sie załatwiłem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koński podkład pod tym filmikiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PEPIN mówił że to chłopy z klubu style poznań czy cos takiego ale nie mogę ich stronki nigdzie znaleść[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:16_________________________________________________ nie przejmuj sie na początku też tak miałem, na następny spot wszyscy z identyfikatorami :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek e majl poszedł, tylko zaanim na forum wrzucisz to musisz to przekonwertowawać żeby bardziej czytelne było, dzięki za spota pany i do zobaczyska za 6 tyg.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie ta kawa była co ? drosdek a gdzie ty wogole byles bo ja cie tam nie kojazył :> puchara szamał z nami do góry. -to dla mnie, -nie -tak dla mnie tekst miesiąca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajna musi być ta "kuzynka", bo co spot to do niej wpadasz, tudzież przelatujesz przez Kostrzyń :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie zbieram pany, ide sie ogarnąć i wyjeżdzam na spota[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 11:29_________________________________________________w kostrzynie muszę jeszcze kuzynke odwiedzić narta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba sie jeszcze zastanowię :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piątka E60 mi po głowie chodzi 530d lub 535d Najbardziej awaryjny model ze wszystkich. Wystepują takie awarie o których właścicielom AUDI się nie śniło. Do tego silniki maja nakulane pod 300k ( w Polsce nagle 150) i stają się skarbonką bez dna. Poza tym potrzebujesz diesla ? Czy w tym kraju każdy mus mieć diesla ? sprowadzam sobie sam auta i wiem jakie są przebiegi w niemczech, jak sie postarasz to da się znaleść z małym, moja A4 miała w momencie zakupu 42500km- ale szukałem ponad 7 miechów. Nie wiem czy potrzebuje diesla - chciałem po prostu zacząć oszczędzać na paliwsku i myśle że taki 272 konny 535 byłby idealny :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3 tak ma m pakiecik no to sie zgadza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano. przełożymy tą impre na później :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra 3 litra ma ....chodz teraz mnie zaskoczyles ... to chyba jestem niedoinformowany bo myślałem że 3.0 silnik dopiero w 98 roku sie pojawił w E46
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Malutka Wszystkiego Najlepszego !! Dzięki :> Malutka na spota z flachą przybywaj porozmawiamy se