Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
. . . .też wam tak wolno forum chodzi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadaj częściej róbcie częściej spoty teraz jak standardowo miesiąc w chacie jestem to czasem sie załapie na 1, no chyba że promocja jakaś to na 2.[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:23_________________________________________________ Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem. mnie w ogóle nie było, tak tylko chciałem napisać bo przykro mi było że nie moge se tego napisać bo nie było mnie na spocie ooooo kurfaaaa :polew: :polew: jeszcze mam wylew z tego co napisałem. co tam ciekawego sie działo na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem. mnie w ogóle nie było, tak tylko chciałem napisać bo przykro mi było że nie moge se tego napisać bo nie było mnie na spocie ooooo kurfaaaa :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide Przyznaj sie - miałeś fefra że malutka ci nakopie jak za dużo będziesz fikał :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli kratki identyczne do zderzaków z i bez dużego grilla? [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:59_________________________________________________ czyli niby to samo, dziękówa dobrze by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a3 s3 sportback i quAttro należą do tej samej grupy [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:57_________________________________________________8P3807682A z 07 roku wychodzi że prawa jest taka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj mejla to ci wyśle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
który masz rok prod, lub daj vin na PW [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:19_________________________________________________lewa czy prawa ? z halogenem czy bez ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak późno- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i bo też ide spać [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ czymaj sie piotrek - do wesela sie zagoi :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:punk: :punk: :punk:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj rebiata yyyy wieczorem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale spokój- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czytam LAST PAGE .. jak jest coś fajnego to przewijam .. jak są same cześć to wracam do pracy przeczytaj se z 2-3 ostatnie, hyhy dobry tak w ogóle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: tee PMI chill out bebe Nikuś...Nikuś...Nikuś... taaaa....a mnie to gnębisz Ty musisz przeprosić ale za co ?? nie istotne - nie wiesz jak z kobietami? powiesz przepraszam i ok- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czesio wychodzi z czata narta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie !! to od tego że dasz sie temu durniowi po twarzy lać i pierdoły gadasz malutka miło było spędzić z Tobą noc na kolanach... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie !! to od tego że dasz sie temu durniowi po twarzy lać i pierdoły gadasz malutka miło było spędzić z Tobą noc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy dobra ziomale - mój czas antenowy sie skończył- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaaaaaaaaaaaaa już jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: i znowu ja winny zgubiłem sie o czy wy gadacie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba od tego ze lapa mam na kolanach - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00