Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. . . . .też wam tak wolno forum chodzi ?
  2. wpadaj częściej róbcie częściej spoty teraz jak standardowo miesiąc w chacie jestem to czasem sie załapie na 1, no chyba że promocja jakaś to na 2.[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:23_________________________________________________ Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem. mnie w ogóle nie było, tak tylko chciałem napisać bo przykro mi było że nie moge se tego napisać bo nie było mnie na spocie ooooo kurfaaaa :polew: :polew: jeszcze mam wylew z tego co napisałem. co tam ciekawego sie działo na spocie
  3. Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem. mnie w ogóle nie było, tak tylko chciałem napisać bo przykro mi było że nie moge se tego napisać bo nie było mnie na spocie ooooo kurfaaaa :polew: :polew:
  4. ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide Przyznaj sie - miałeś fefra że malutka ci nakopie jak za dużo będziesz fikał :polew:
  5. Dzięki za spota pany
  6. czyli kratki identyczne do zderzaków z i bez dużego grilla? [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:59_________________________________________________ czyli niby to samo, dziękówa dobrze by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził
  7. a3 s3 sportback i quAttro należą do tej samej grupy [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:57_________________________________________________8P3807682A z 07 roku wychodzi że prawa jest taka
  8. daj mejla to ci wyśle
  9. który masz rok prod, lub daj vin na PW [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:19_________________________________________________lewa czy prawa ? z halogenem czy bez ?
  10. co tak późno
  11. i bo też ide spać [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ czymaj sie piotrek - do wesela sie zagoi :gwizdanie:
  12. :punk: :punk: :punk:
  13. zdrastwuj rebiata yyyy wieczorem
  14. ale spokój
  15. ja czytam LAST PAGE .. jak jest coś fajnego to przewijam .. jak są same cześć to wracam do pracy przeczytaj se z 2-3 ostatnie, hyhy dobry tak w ogóle
  16. Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: tee PMI chill out bebe Nikuś...Nikuś...Nikuś... taaaa....a mnie to gnębisz Ty musisz przeprosić ale za co ?? nie istotne - nie wiesz jak z kobietami? powiesz przepraszam i ok
  17. Czesio wychodzi z czata narta
  18. nie !! to od tego że dasz sie temu durniowi po twarzy lać i pierdoły gadasz malutka miło było spędzić z Tobą noc na kolanach... :gwizdanie:
  19. nie !! to od tego że dasz sie temu durniowi po twarzy lać i pierdoły gadasz malutka miło było spędzić z Tobą noc
  20. hyhy dobra ziomale - mój czas antenowy sie skończył
  21. aaaaaaaaaaaaaaaa już jestem
  22. Tej PSZ uważaj bo jak ja Cie zatne to nie zbierzesz do chaty !!! :gwizdanie: i znowu ja winny zgubiłem sie o czy wy gadacie
  23. chyba od tego ze lapa mam na kolanach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.