Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. pszeraszam a kim pan jest
  2. zdrastwujta ziomki czytałem te wypociny więc reszta pewnie też ...
  3. też sie musze zabrać jak zjadę na chate, MOTIP już z rok czeka :gwizdanie:
  4. trzeba tą funkcje uaktywnić VAG-iem, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6358.0.html;highlight=kodowanie+sterowników zjedz w dół na centralny zamek i tam masz podany opis ile trzeba dodać do kodu w sterowniku lub http://www.allegro.pl/item946218108_domykanie_szyb_4_szyby_0224_warszawa_sklep_hurt.html
  5. dobrze gada - polać mu
  6. ja wracam coś koło 1.04 więc spocik 4.04 w niedziele mozna by zrobić
  7. jak tam wszyscy żyją po wczorajszym http://www.kciuk.pl/Za-topienie-marzanny-bedzie-mandat-l8227
  8. my tu oglądamy romeo musi umrzeć i topimy już drugą marzannę
  9. co na spota wpadniesz [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:03_________________________________________________ sam :gwizdanie: za 2 tyg[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________ide podtopić marzanne
  10. ceny kox [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 19:58_________________________________________________
  11. \co chcesz przez to powiedzieć ? że będziesz następny ta już jest stara, sprzadaj pan i kupuj nową
  12. ja raczej też nie :gwizdanie:
  13. ja jogurt vaniliowy
  14. :gwizdanie:
  15. za zasługi
  16. a co tak wpada na chwile tylko ? aaaa dzin dobry tak wogóle - co tam ? jakieś nowości ?
  17. 6:25 ewery dej przesrane... ja dzisiaj wstałem o 9:15 ja jak jestem w PL to nawet mi sie zdarzy że wstaje rano o 11:00
  18. 6:25 ewery dej ,w niedziele o 8:00 :gwizdanie:
  19. kolego jak masz taką wiedzę o elektryce to lepiej niech ci ktoś pomoże co bardziej kojarzy lub oddaj auto do zakładu bo jeszcze spalisz instalację albo siebie razem z autem :gwizdanie:tam jest tyle opcji, centralki z allegro,kilka różnych pompek, kabli zależnych od wyposażenia że nikt ci na forum nie opisze jak to powinno się podłączyć bez obejrzenia auta
  20. mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi. zara ci lookne [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive pw poszedł, ładny eksluzif jak tak szybko sie wytarł, serio wolę standard :gwizdanie:
  21. mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi. zara ci lookne
  22. i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy
  23. co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia Fan kurde gdzie ty jesteś panie , ja mam normalnie z prawej strony enter

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.