Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. jest w "KOSZU" robota jest jak marzenie - płacą ci za zaglądanie co tam wpadło :decayed:
  2. ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: teraz będziesz musiał troche polizać żeby tam wrócić :polew:
  3. PREZES go zdegradował
  4. PREZES przylazł na chwile i bajzlu narobił
  5. cze Rakuś i reszta ferajny - spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.
  6. bedziesz miał instrukcje w srodku pewnie , z podłączeniem nie powinno być problemu - tam chyba 4 lub 5 kabli sie podłącza w tym +12V i masa wiec stopień trudności jest mały
  7. O KTÓREJ JEDZIE ?leci jakaś transmisja w necie ? może macie strony ?
  8. w niedziele
  9. ale tu dzisiaj ruch :brawo: :brawo: pobudkaaaaa !
  10. niema co ukrywać w zruszenia Madas...masz medal... wzruszenia nie wymądrzaj się prosze mi nie zaśmiecać posta
  11. Jest podium....drugi reszta pewno śpi - wczoraj musiało być ostro :gwizdanie:
  12. jedz bezpiecznie - jak to mówią 240 nie przekraczaj :gwizdanie:
  13. Rako ....do sierpnia :gwizdanie: a czemu pytasz ?
  14. co tam slychac? w robocie siedze to samo pomyślałem jak ciebie zobaczyłem
  15. od czech godzin :gwizdanie:
  16. średnio na jeża jest - ogólnie ujdzie w tłumie, ale z drugiej strony to gitara basowa bo weekend sie zaczął
  17. ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ siema a to czemu?? bo odpowiedzi nie znam :gwizdanie: mój na bene lata
  18. ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________
  19. czesc Macieju [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ barwy szczęścia ..... będziesz palił cuś
  20. malutka co ty za ciało skanujesz w avatarze ? można prosić troszku wolniiij
  21. :slina: :slina: daj kawałek
  22. siemasz Vario co ty panie w rosji siedzisz - tak spoglądłem na flage [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________ cześć Nikuś oj bidulu zapracujesz się Nikuś pracuje jak murzyn normalnie nawet ja tak nie tyram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.