Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest w "KOSZU" robota jest jak marzenie - płacą ci za zaglądanie co tam wpadło :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: teraz będziesz musiał troche polizać żeby tam wrócić :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PREZES go zdegradował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PREZES przylazł na chwile i bajzlu narobił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cze Rakuś i reszta ferajny - spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
bedziesz miał instrukcje w srodku pewnie , z podłączeniem nie powinno być problemu - tam chyba 4 lub 5 kabli sie podłącza w tym +12V i masa wiec stopień trudności jest mały- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O KTÓREJ JEDZIE ?leci jakaś transmisja w necie ? może macie strony ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj ruch :brawo: :brawo: pobudkaaaaa !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema co ukrywać w zruszenia Madas...masz medal... wzruszenia nie wymądrzaj się prosze mi nie zaśmiecać posta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest podium....drugi reszta pewno śpi - wczoraj musiało być ostro :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pierwszy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jedz bezpiecznie - jak to mówią 240 nie przekraczaj :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rako ....do sierpnia :gwizdanie: a czemu pytasz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam slychac? w robocie siedze to samo pomyślałem jak ciebie zobaczyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od czech godzin :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
średnio na jeża jest - ogólnie ujdzie w tłumie, ale z drugiej strony to gitara basowa bo weekend sie zaczął- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________ siema a to czemu?? bo odpowiedzi nie znam :gwizdanie: mój na bene lata- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie wstrzymuje od odpowiedzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Macieju [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ barwy szczęścia ..... będziesz palił cuś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka co ty za ciało skanujesz w avatarze ? można prosić troszku wolniiij- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:slina: :slina: daj kawałek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemasz Vario co ty panie w rosji siedzisz - tak spoglądłem na flage [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________ cześć Nikuś oj bidulu zapracujesz się Nikuś pracuje jak murzyn normalnie nawet ja tak nie tyram - [B5 AEB] Domykanie szyb z pilota