Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. dziekuje dobry czlowieku . czy ty masz moze wind 7 u siebie? a czemu pytasz ??[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________ Viśte mam fan a jakiego masz packa na Viscie?? 2
  2. Viśte mam
  3. poszło Peter
  4. jeśli do mnie pisałeś to tak a no do ciebe. byl bys tak mily i podeslal bys mi go daj mejla na PW
  5. jeśli do mnie pisałeś to tak
  6. o kurcze pewnie zblokował Ci się pedał gazu no właśnie nie to też zaskoczyło... miałem ze 120-130 na blacie i nagle pod prawą nogą nie mam gazu i samo auto przyśpiesza... nie wiem czy mam się czegoś obawiać czy to tylko jednorazowy problemik... a masz panie tempomat ? może jakieś zwarcie w kablach sie robi !
  7. witka widzę, że tu pusto ja zrywam się do Pozka więc.. bajo szerokości
  8. no nie mów że masz 3 ramienną podgrzewaną ?
  9. u mnie jedna, masz małego lapa mój lap ma 15 calów, musze go trzymać oburącz :polew: :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:40_________________________________________________też mam jedną 2 były jak zacytowałęm :gwizdanie:
  10. potwierdzam :banan: :banan: kuwa tyle koxu jeszcze w życiu nie widziałem, normalnie 2 linijki
  11. wygrałyśmy ?
  12. co tam słychać blondyni wieczorową porą ?? [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:24_________________________________________________
  13. może być jako owiewka - to samo znaczenie, zadzwoń do tego kolesia co ma tylną, może będzie miał przednią też
  14. Rako znalazłeś te info o spoilerku ?? [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:25_________________________________________________8E0853887A radspoiler to sie nazywa lewy przód [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:26_________________________________________________8E0853888A prawy przód
  15. co to znowu za menel gejm
  16. na forum jest zainstalowane sprawdzanie pisowni - używajcie go ! jak podświetli na czerwono tzn że jest błąd. Test zegarów ma robić po przekręceniu kluczyka na zapłon,a nie w momencie rozruchu
  17. raczej nie kupisz tego na allegro, ew. dzwoń do tych co mają całe auta powystawiane i pytaj, jest to tak mała część że handlarze tego nie wystawiają raczej
  18. ja to nazwałem po swojemu spoilerek nadkola nie mam nawet jak sprawdzić bo vista po reinstalce ale ktoś kto ma Etkę na pewno ci powie Bart-S na pewno ma, też nie mam z jednej strony bo tam jest 6 kołków i 6 wkrętów i same te wkręty w ASO kosztują 12 zł/szt
  19. co tam panie słychać ? kuwa ale sie naprodukowaliście - z pół godz. czytałem te poezje
  20. WITKA ZIOMY ! robiłem jakiś miesiąc temu we Wrześni zapłaciłem 420pln łatwizna jest - na praktycznym musisz palety przewieść z punktu A do B i właściwie wrócić
  21. to już na leciakach :gwizdanie: ide sie wyłożyć do góry kołami bo jutro cały dzień i pół nocy za kółkiem spędze, narta pany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.