Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________ jaksjemasz młoda damo do niczego dzisiaj jest ten dzień - wiem jak to jest na ten dzień jeszcze jest czas-to nie to-zapewniam Cie to ja już nie wiem co.... :gwizdanie: powiedz na ucho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaksjemasz młoda damo do niczego dzisiaj jest ten dzień - wiem jak to jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaksjemasz młoda damo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Macieju, doszedlem do tego czemu nie scanowal silnika wtyke wsadziłeś nie w te dziure ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest takie powiedzenie nawet - "cisza przed tornadem"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sensie że we wrześni zjechali [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:43_________________________________________________mła sie wykłada już, NARTA- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale koński dołeczek miała aż mi sie spać odechciało. coś to rondo znajomo wyglądało :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuwa jest jakaś transmisja w necie bo smaka mi narobiłeś a daleko do pilota mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________ malutka [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________wróciłaś :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
by na spota ją zabrał - w końcu na lajf- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i wp izdu - wszyscy turbo oglądają i wątek sie pusty zrobił jak pustynia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co wy tu o du.pach gadacie - to jest wątek motoryzacyjny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaaaaaaaaa już- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: uczyli, ale akurat Cię nie było... przepraszam... Witam i Damę Fan będę zbierać kasę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy było 5 a teraz 20 macie stawki większe niż na batorym piątaka to jak nima cfaniaka, a jak jest to daje dwie dychy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj slonko nie przejmuj sie gburem zdrastwuj wieczorem chopoku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
smacznego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drosdek :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide sie wyłożyć do góry kołami :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam FF już to ci nie pomogę[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________ Cześć malutka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Opera musi uruchomić aplikację „Gadu-Gadu - program główny”, aby otworzyć ten odnośnik: gg://6695567 Czy chcesz kontynuować? . . . .zapomniałem gdzie w FF sie to przypisuje ale spróbuj otworzyć GG najpierw i potem kliknąć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piotrek w profilu masz mój gg wystarczy kliknąćikonkę - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00