Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________ jaksjemasz młoda damo do niczego dzisiaj jest ten dzień - wiem jak to jest na ten dzień jeszcze jest czas-to nie to-zapewniam Cie to ja już nie wiem co.... :gwizdanie: powiedz na ucho
  2. jaksjemasz młoda damo do niczego dzisiaj jest ten dzień - wiem jak to jest
  3. jaksjemasz młoda damo
  4. czesc Macieju, doszedlem do tego czemu nie scanowal silnika wtyke wsadziłeś nie w te dziure ?
  5. jest takie powiedzenie nawet - "cisza przed tornadem"
  6. w sensie że we wrześni zjechali [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:43_________________________________________________mła sie wykłada już, NARTA
  7. ale koński dołeczek miała aż mi sie spać odechciało. coś to rondo znajomo wyglądało :gwizdanie:
  8. kuwa jest jakaś transmisja w necie bo smaka mi narobiłeś a daleko do pilota mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________ malutka [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________wróciłaś :kox:
  9. by na spota ją zabrał - w końcu na lajf
  10. i wp izdu - wszyscy turbo oglądają i wątek sie pusty zrobił jak pustynia
  11. zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew:
  12. co wy tu o du.pach gadacie - to jest wątek motoryzacyjny
  13. aaaaaaaaaaaa już
  14. i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: uczyli, ale akurat Cię nie było... przepraszam... Witam i Damę Fan będę zbierać kasę
  15. jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy było 5 a teraz 20 macie stawki większe niż na batorym piątaka to jak nima cfaniaka, a jak jest to daje dwie dychy
  16. oj slonko nie przejmuj sie gburem zdrastwuj wieczorem chopoku
  17. jak juz to na bramie nie wnikam na czym siedzisz widze jest tu jakiś cfaniak jest cfaniak - dawaj 20 dychy
  18. Drosdek :gwizdanie:
  19. ide sie wyłożyć do góry kołami :gwizdanie:
  20. nie mam FF już to ci nie pomogę[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________ Cześć malutka
  21. Opera musi uruchomić aplikację „Gadu-Gadu - program główny”, aby otworzyć ten odnośnik: gg://6695567 Czy chcesz kontynuować? . . . .zapomniałem gdzie w FF sie to przypisuje ale spróbuj otworzyć GG najpierw i potem kliknąć
  22. piotrek w profilu masz mój gg wystarczy kliknąćikonkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.