Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gorąco mi sie zrobiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie: z Ciebie ??????? NIGDY !!!!!!! :gwizdanie: branie masz, zacinaj wędka już złorzona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie: z Ciebie ??????? NIGDY !!!!!!! :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem to mam wrażenie że Madas pod osłoną nocy jak zorro posty zmienia :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:52_________________________________________________ JJEESSTTEEMM !!!! zaskocyla cie Rako też żeś cytata zasadził końskiego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JJEESSTTEEMM !!!! zaskocyla cie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: a zdawało mi sie że już sie nauczyłem cytować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JJEESSTTEEMM !!!!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co masz ? abo nie mów, bo se nie wziąłem towaru a tych szczyn szwedzkich kupował nie bede- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale do normalnego funkcjonowania potrzebuje z 8-9 godz. snu . . . . . . . . . . lub 2 kaw rano- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz Rako a co ty tak malutką oddajesz bez walki :gwizdanie: bez walki?? 3 strone już chyba walcze nida rady psepadła [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:45_________________________________________________ja z pół godz. wcześniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie zmywam niestety, jutro do roboty w środku nocy musze wstać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz dzisiaj jestem niedostępny bo jest ten dzień nie mów że ciotę dostałeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz Rako a co ty tak malutką oddajesz bez walki :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz dzisiaj jestem niedostępny bo jest ten dzień- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sześ malutka co tam słychać dziewucho ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekajta bo nimoge zadążyć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :polew:przyjeżdżaj u nas zawsze jest fajnie nawet jak nie jest [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________ Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje no bo "TA" już taka jest wyrobiła się na "Poznańskich salonach" przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi co chcesz przeglądać ?? od VAGowania to jest MUSASHI- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Fan a Ty do kiedy jesteś w Polszy ? już od tygodnia mnie nie ma, będe na początku kwietnia prawdopodobnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________Peter VAG działa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drosdek chce pod SCART albo może być chinch wszycho jedno chociaż wolałbym chinch bo możnaby użyć do transmitera AV- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo panie słuchaj, macie może jakiś magiczny kabel żeby wyjść na TV ze złącza VGA (tego samego co na monitor )w lapku ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem jakieś 2012 z pół roku temu - takie drewno że szkoda było 70groszy na płyte wydawać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie chodził VAG na SP1 i bez SP też, teraz też chodzi of kors - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00