Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
te cfaniak dawaj 2 dychy za prawa autorskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nr 1 to pokój do murzynki *hmm że niby wejście od zachrystii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nr 4 wygląda jak czesiu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: IVE znalazłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam klucza - f*ck , oszukali mnie .... banda złodziei, decydentów kur.wa - pincet zł renty za 35 lat pracy ! śmiech na sali :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WEJDZ NA INNY POKÓJ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: jutro w nocy wylatuje, w czwartek ok 5 rano dobije na granice[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________ :gwizdanie: co tak myśli [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:32_________________________________________________cze IVE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:slina: :shocked: :shocked: 6.1 hemi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie lubie najbardziej :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide spać, jutro powrót więc raczej tu nie zajrzę. do zobaczyska na lajf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale za to w miescie nie pali 7 L/100km a za benzyne płaci firma wiec w tyle mam ile pali, przyjemność z jazdy - bezcenna następne auto będzie z V8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mój kuzyn lał castrola syntetyka do 3.0i i twierdził że sie spala, ja miałem poprzednio CASTROLA EDGE i nie spalił nic przez 12 tys. teraz jednak zalałem MOTUL-a SPECIFIC jezdzilem audi z tdi na: 1. castrolu slx, 2. edge, 3. motul specific, 4. teraz na mobilu 1 esp formula. i musze przyznac ze najlepiej sie sprawuje motul. silnik pracuje najciszej. OT, Musashi zmień audio - wtedy wystarczy Orlen u mnie tonawet silnika nie słychać - no chyba że się spieszę gdzieś :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mój kuzyn lał castrola syntetyka do 3.0i i twierdził że sie spala, ja miałem poprzednio CASTROLA EDGE i nie spalił nic przez 12 tys. teraz jednak zalałem MOTUL-a SPECIFIC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema VT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile dałeś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i :hi:na dobranoc [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:21_________________________________________________ jutro do roboty z samego rana niestety więc spadam 3 majta sie chłopy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czwartek, piątek piękny kawalerze [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:52_________________________________________________środa, czwartek :gwizdanie: sie pomylił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
castrola to nie było pocieszenie - takie są realia kup używke z giełdy za 100 pare złotych i ja sie uda to będziesz latał a jak nie to kupisz drugą lub 3 - w każdym razie itak będzie taniej niż aso, nie wiem na ile te zamienniki z alllegro są trwałe[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:19_________________________________________________ a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: ori palnik osram kosztuje 250 zl [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________ może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: nie, nie, za wymiane pewnie biora 200, a jezeli demontuja zderzak to ok 700 [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________ jaki producent? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________ madas kupil chinska podrobke osrama na gieldzie z kieszeni, bez kartonika bez zadnego opakowania, z kieszeni wyjeta tyle ze 100 kosztowala. po miesiacu powiedziala goodbye. na szczescie "dystrybutor" z gieldy wymienil na sprawna i o ile wiem do dzisiaj jest ok. mial szczescie ze nie musial jechac do serwisu na wymiane, bo to zawsze dodatkowe koszty. ooooo albo tak jak M szprecha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: niemozliwe, powiedziala Mi ze jedna godzine beda robic aso mieli rację chyba - pw poszło ale kicha, tyle kasy albo używka z giełdy albo jakiś chiński zmiennik z allegro, chociaż nie wiem - madas kupił i mu mryga jeden na dziurach za 800-1000pln to kupisz całe bi-xenony kompletne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: niemozliwe, powiedziala Mi ze jedna godzine beda robic aso mieli rację chyba - pw poszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądałem też - troche fuks był, zobaczymy następnym razem jak sobie poradzi [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________też lece do roboty 3-majta sie fuks ze drugie, ale tak samo jak fuks teraz tak pech ostatnio ze w chmure spalin wjechal. wazne ze nawiazuje walke aaaacha, no ja ostatnio nie oglądałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądałem też - troche fuks był, zobaczymy następnym razem jak sobie poradzi [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________też lece do roboty 3-majta sie