Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zależy jak daleko miałeś do wyra jak z 2 pokoju to rzeczywiście ostre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówie wam co nie tak ze mną, spać nimoge a jak sie nie wyśpie to .... o panie też bym tak chciał :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czesc malenstwo [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 07:33_________________________________________________ no dobry bedzie napewno widze ze dzis dobry humorek z rana dopisuje , to super ja myśle że jutro bedzie jeszcze lepiej asoooo dzień wypłaty je dzińdobry bardzo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto se będzie pyte oglądał bo nie zjarzyłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za***iste by były takie przyciski-komentarze :gwizdanie: trzeba łukaszowi temata zapodać :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko żeby nie było ..... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________ a jak to sie kopiuje na forum :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale to było piękne - ahh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: zara sie na plecy wy...ebie :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to może być to ale mogli to jakoś dyskretniej schować bo wygląda dupiasto... tutaj masz to ładnie pokazane ale przywaliłes z tą korwetą :polew: :decayed: jak kiedyś Piechol :decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w szwecji w tym miejscu mają te złącze do grzałki do podgrzewania silnika :gwizdanie: Pepin czaisz sie na B8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
firmowe czesc Macieju, nie znajomego. w pracy smigam mercedesami [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:09_________________________________________________ta A3 byla sympatyczna 2.0( tylko szkoda ze w traktorku ) s-line. calkiem, calkiem musze powiedziec [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:11_________________________________________________ja spadam, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________narson wzajemnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
firmowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pierwszy zostaw chrom - jakbyś miał inny gril coś a'la S4 to bez chromu lepiej ale przy ori chyba z chromem lepiej wygląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w podwieszeniu masz najnowsze dane 25
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam sie nie nudze :rolleyes: - był troche motórem pośmigać na swarzędzu i przed chwilą wróciłem [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 15:22_________________________________________________ to aspirynke i wio do wyra :gwizdanie: cobyś za tydzień zdrowy na spocie był no a z dzieckiem to już nie pomoge bo sie nie znam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też dzisiaj założyłem nowe fele z latem co prawda tylko 17 nastki ale fura od razu barziej koksiarsko wygląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądłem dzisiaj F1 ale tylko kwalifikacje były a pisało że wyścig też kubica startuje z 8 pozycji jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
DOBRZE WIEDZIEĆ niedługo zabieram się za przednie LEDy w B6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak ją kupiłem była po małej przewrotce, przedni błotnik był przygotowany do malowania i wgniot był na zbiorniku mały, stwierdziłem przed zimą że rozbiorę i pomaluję tak dla oka żeby lepiej wyglądała. lakier jmetalic z SUBARYNY teraz jest [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:43_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: ony wyskoczyli z propozycją - a wczoraj skończyłem motor składać do kupy po malowaniu i był powód [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:24_________________________________________________ witamy na forum [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 10:24_________________________________________________ co taki ucieszony z życia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorry że talk póżno ale waliłem wq kanał z ojcem i sąsiadem [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:02_________________________________________________Vario zapraszam ofkors zawwsze jakl będziesz w pobliżu [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:03_________________________________________________ide spać bo mi sie literrki podwójnnie widzie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:07_________________________________________________ikonki były na chybił trafgił wieć cv nie mają znaczenmia strategicznego - aler długie słowo [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:10_________________________________________________ale ten przyciska w yślij widomość jest mały - ciezko trafic w niego [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 02:11_________________________________________________kuwa sam zse sobą gadam ide spać \ narson jak to piotras - blind mawwia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja myślałłem już w tym tyg robić ale przez ten żałobe odpuściliśmy możemy robić w przyszłym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wal po nicku bo nie wiem czy o mnie chodzi :gwizdanie: dzisaij się dowiedziałem że prawdopodobnie do 4-5 maja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:40_________________________________________________piramidka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: kuwa co tu sie działo wczoraj to zmoczzyłem fotel prawie