Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wszystkie, przeważnie można zlaleść letnie nowe z 8mm bieżnika ale jest kilka które mają 8,5mm gdzieś na tą info trafiłem na opony.com bo szukam teraz (chyba dunlop sport maxx ma też 8,5mm) ale to już inna historia bo o tyle że takie z 8mm i więcej można kupić ale na pewno nie za 300pln/szt chyba że po gwoździu
-
[ALL B6] Oznaczenie kolorystyczne sprężyn s-line
Pozwolicie że odgrzeję starego kotleta :gwizdanie: mam tą tabelkę od Łukasza (której nie można drukować ) i mam małe pytanko jak wy odczytujecie jakie amory czy springi są do konkretnego modelu bo nie mogę zjarzyć za bardzo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sunday gdzieś ty sie podziewał chłopie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: cześć panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kurde Pawciu sie pojawił - normalnie koty pozdychają :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ja w Pozku będę tylko małe kółko byś musiał zrobić, bo z tego co wiem to Bukowską zwykle jeździsz jężdże na spota pona 50kaemów w jedną stronę - małe kółko mi różnicy nie zrobi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też, ale autobusem moge cie zabrać po drodze :gwizdanie: nie będzie to takie po drodze, ale jak Ci się chce to chętnie nosił nie będe na plecach zwłok ale jak dobijesz jakoś do wrześni to :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też, ale autobusem moge cie zabrać po drodze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obydwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też bym wolał teraz, 25 będzie ten większy z chłopakami z pomorza i potem dopiero na spocie będe w połowie czerwca jakoś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i całej reszcie ekypy wlkp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za dużo myśle :gwizdanie: ide odpocząć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo na sobotę :gwizdanie: ja w sobote na 100% odpadam. praca i rodzina no w sumie tak - rodzinę można by przerzucić na niedziele ale z pracą gorzej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo na sobotę :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
we wrześni napełnienie klimy + odgrzybianie 130-150pln samo napełnienie chyba 100-120 - macie porównanie jakie ceny w większym mieście :gwizdanie:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin jak zwykle wywiązał sie super - klocki zamówione w czwartek po południu były u mnie w piątek o 10:00 rano. Marcin - WIELKI POZYTYW, POLECAM WSZYSTKIM KUPUJĄCYM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja z niemców -ale zorany jestem, 1500km w 12 godz,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podaj link jak możesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto ma najbliżej do KC mógłby jutro bryknąć i sprawdzić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zdrastwuj witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cala? dwa najwierniejsze klubowicze co spotów bez powodu nie opuszczają - w końcu 3 godz. w tyg sie jakoś wyskubie z 24
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak myślą jeden z drugim ?? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 12:49_________________________________________________września na pewno będzie na spocie
-
Wypadek samolotu
132 ofiary - potwierdzone info