Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. do sztokholmu ma jeszcze ze 600 kaemów - jak polecisz z powrotem to wleć, przed Malmo, po prawe stronie, audi na parkingu stoi więc na pewno trafisz. [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 23:48_________________________________________________ przegryzly swoje ogrodzenie z druta załóż to nie wyjdą więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 23:49_________________________________________________ nike21
  2. siemano panie
  3. ja mam jakby co
  4. jest temat gdzieś na forum, ostatnio sie natknąłem na niego poszukaj
  5. się żyje "życie idzie jak na speedzie" jak mawiał poeta... który
  6. co tam ekypa słychać
  7. u nas stary zadyme zrobił że za dużo kaw pijemy w robocie cytrynówka in progres :gwizdanie:
  8. sprawdzałeś na nowej żarówce ??? tzn włożyłeś nową w cokół - czasem tylko wygląda że jest dobry żarnik a w rzeczywistości jest uszk. miałem niedawno taki sam przypadek w bmw
  9. średnio na jeża sobota więc będzie jakieś picie wieczorem :gwizdanie:
  10. ano .. mam i jedno i drugi e na E .. ale powoli sie tam poruszam ... btw. to o co pytałem na belce zderzaka to jest chyba 8E0807381C i po niemiecku nazywa się abstuetzung [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 16:44_________________________________________________mam pytanie dot ETKI: znajduję cześć bo mam jej numer - jak przejść do rysunku na którym jest ona pokazana ? nie szukaj w numer części tylko skład części wpisz nr części wyskoczy zapytanie o model - wybierz swój i masz rysunek
  11. no właśnie ni moge sie zdecydowac,
  12. i najdroższy 1,5k a ten ostatni 700
  13. zastanawiam sie nad tymi http://www.karcher.de/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzdzenia_wysokociSnieniowe/Klasa_premium/13978050.htm http://www.karcher.de/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzdzenia_wysokociSnieniowe/Klasa_premium/13988000.htm http://www.karcher.de/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzdzenia_wysokociSnieniowe/Klasa_Srednia/16364600.htm
  14. oooooooooo szukam info na temat myjek ciśnieniowych - chciałbym coś kupić do kosmetyki auta
  15. siemanko niezłe wdzianko Co tam Fan ciekawego ?? z roboty przylazłem i forum przeglądam, :gwizdanie: nic specjalnego
  16. siemanko niezłe wdzianko
  17. u nas wczoraj był gril integracyjny o 18.00 nagle prąd wyłączyli - dzisiaj okazało się że jakaś szwedzka desperatka chciała skoczyć z wieży transformatora i wyłączyli prąd na 2 godz w całym województwie wielkości wielkopolski :gwizdanie:
  18. kto :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:16_________________________________________________a.. Ja jak było ? upolowałes jakiegoś wielbłąda ?
  19. fantastic odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    spoty w turku ruszaj ą już wkrótce
  20. seryjny soft wgrany ze względu na szarpanie powyżej 4800 rpm i brak możliwości przetestowania, musiałem wyjechać do pracy a nie chciałbym żeby auto mi stanęło gdzieś na autostradzie i płacić z 500 euro za holowanie auto jeździło poprawnie tylko po zmianie softu na 182 KM i 268 Nm i średnio mi pasowało płacić za 10 dodatkowych koni, wolałem wrócić do serii :gwizdanie: aaaaaa, filtr paliwa został wymieniony na nowy i pompa paliwa sprawdzona - trzyma 4 Bar-y prawie cały czas, tylko 1 krótki skok na 3,5 Bara był przy 2500 RPM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.