Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot jest normalnie o 16 ? ja zaraz wylatuje na P-Ń na zakupy[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 13:17_________________________________________________ wypiłem kilka bronków przy grilu wczoraj tylko, nie paliłem nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zimne kropelki tworzące się na zewnątrz grubego szkła kufla po wlaniu schłodzonego browara do środka - bezcenne[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 00:40_________________________________________________ amerykańskie lepiej brzmi [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 00:40_________________________________________________ 1 raz jak zobaczyłem twojego avatara to se pomyślałem że ta postać w szlafroku rozbiera się, lewą rękę wkłada za pasek do połowy juz rozwiązany a prawą pokazuje na coś i w dodatku patrzy w lewo - - - - teraz tam widze dwóch kolesi jak ze sobą walczą [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 00:44_________________________________________________ co tam słychać wieczorową porą ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kużwa nie dam rady tera ale jak co to napewno wdepne do was na pogawędke a u mnie ruch taki że nie wiem co pierwsze robić :notworthy: Wentyl wpaduj na spot - auto chce obejrzeć twoje w końcu to nowe amerykańskie
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
ale już mam podłączony jeden kabel do domykania szyb, czy mam ten czerwony połączyć z nim ? a który to kabel ? w schemacie nie ma mowy o innym ? jest osobna wtyczka taka 2 pinowa(i jeden z tych kabelków prowadzi do kostki i kabla od domykania szyb) i ja właśnie próbowałem podłączać w miejsce 0,5sek lub 3 sek a z tego co rozumiem mam podłączyć kabelek -250mA do kabla od domykania szyb i tyle ? [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 10:23_________________________________________________osz kurna to chyba mój błąd zaraz zejdę na dół do auta i zobaczę to bo w sumie ta 2 pinowa wtyczka to pozostałość po starej centralce daj jeszcze raz pełny schemat tej nowej centralki ale raczej od domykania będzie ten cienki czerwony - 250mA [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 16:08_________________________________________________polecam sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też sie zmywam - garaż przygotowuje neue na zime,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wakacje piękny kawalerze, wstałem rano wcześnie już o 7:30 ale myśle czy sie jeszcze nie wygiąć :gwizdanie: a Ty kiedy do PL zawitasz znowu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj se spokój to marzenie jest już zajęte
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
ale już mam podłączony jeden kabel do domykania szyb, czy mam ten czerwony połączyć z nim ? a który to kabel ? w schemacie nie ma mowy o innym ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na pewno będzie ciepło
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
no właśnie ten cienki czerwony musisz podłączyć na słupku instrukcja w 1 poście - ew. trzeba to dopasować do twojego auta tzn poszukać króry kabel jest od domykania i pod niego sie podpiąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj ojciec coś grzebał przy swoim dostawczaku - Odgrzybianie klimy 50 zetów - spr układu + usupełnienie czynnika 130 peelenów Lokalizacja 7km od Wrześni w stronę Słupcy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łądnie na tej czytelni materiały sie zbiera dobre
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
a sterowanie z komfortu centralki masz + czy minusem ? nic innego nie przychodzi mi do głowy jak zła polaryzacja, spóbuj odwrócić polaryzację przez dodatkowy przekaźnik i podłączyć ponownie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawy temat - możesz mi na PW odp jak sie to ustrojstwo robi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam 32 z win7 ale uruchomiony jako administrator i w zgodności z XP śmiga zajebiaszczo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NA HDD jak sie nazywa ta firma z poz co skrzynie automatyczne robią ?? kurcze nie mogę znaleść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ty jeden zapewne :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy w ogóle ma ktoś od nas AFN-a AWX-a prędzej bys znalazł chyba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: też chyba sie położe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze tylko 2 dni i wakacje :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 10:23_________________________________________________w niedziele w kołobrzegu jest rmf maxxx festiwal jakiś tam - ktoś sie wybiera może ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yeeeaaahhhbunnyyy... :polew: zmieniłeś na bank i sie nie pochwaliłeś :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol a ty panie sportbacka masz - kurde nie wiedziałem [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:27_________________________________________________jak ją obwąchiwałem kiedyś to mi sie zdawało że normalna zwykła 3 dzwiowa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no już nie pierdziel za dużo... tragedii by nie było [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 15:31_________________________________________________[quote [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________ sześ malutka..... zatańczymy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szukajse innego wzoru, ten będzie po dziadosku wyglądał na twojej - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00