Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łotry??? malutka ciebie to nie dotyczy albo jak jesteś za równouprawnieniem to se przetłumacz na damski język ... jakby to było ... dobry łotry i łotrzyce
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Jarol, jak już zacząłeś przerabiać , było zrobić to z głową możesz to wyjaśnić? zje...any czujnik sprzęgła przyspieszał na tempomacie proste jak drut :gwizdanie: Brawo marcin za spostrzegawczość żeby nie było OT jak obliczyć na ile mocy IC wystarczy ? jaka powinna być optymalna temp. w dolocie powiedzmy dla 30 st. C ? (nie piszcie im mniejsza tym lepsza bo to już wiem - chodzi mi o to czy można to jakoś wyliczyć, widziałem jakieś wyliczenia przekroju rurek ale każdy inaczej podawał )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NYGUS ja z wrześni 50 kaemów jadę a wam sie z 2 końca poznania nie chce Jaki nygus? Zapytać się nie można :gwizdanie: gdyby nie to że od paru lat mieszkam w Poznaniu to byśmy razem podjechali z PWR a w PWR wcześniej mieszkałeś ? no popatrz, świat jest mały, jeszcze sie okaże że razem do szkoły chodziliśmy ja wracam 23.07 na chatę dopiero więc następny spot na 100% bede
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
nie wiem czy można takie porównanie zrobić ale wrzucam moje logi cooler seryjny, (malutki schowany bezczelnie za halogenem- jedna mała kierownica powietrza) :gwizdanie: program na 200 koni, 308 Nm poza tym seria BFB temp. zewnętrzna ok 20 stopni podczas próby, godz ok 20:00 dodam że na hamowni bez nadmuchu na IC w dolocie temp doszła do 79 st. :gwizdanie: przy 26st na zewnątrz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NYGUS ja z wrześni 50 kaemów jadę a wam sie z 2 końca poznania nie chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć co tam słychać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie możliwe że jestem 1 dzisiaj Piotrek co ty zaspałeś [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 10:28_________________________________________________
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
chętnie bym się też dowiedział bo za ok 2 tyg zamierzam zacząć prace na FMIC ja myśle bardziej nad czymś takim http://allegro.pl/item1118289882_intercoler_renault_master_opel_movano.html wymiary lub ten http://allegro.pl/item1081413917_trafic_vivaro_1_9_dci_intercooler.html ten od vivaro troszke mniejszy 540x176x40 ale powinien pasować bez cięcia belki i halogeny zostają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy wylatujesz do De
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry kac gigant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a my s chłopami barbecue robiłyśmy i chyba już udeżam w kimono
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł ! wszyscy na imprezach czy jak ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie obejrzałem wróżke zębową dziwny film, czasami śmieszny ogólnie z nudów można oglądnąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry - w robocie siedze a na dworzu to chyba ze 600 stopni na plusie, na hali conajmniej 700 gwizdanie termometr niby pokazuje 32 ale itak mu nie wierze. a so tam w wlkp. sie dzieje ciekawego ? Madas możesz Fan-owi wyjaśnić dlaczego jeszcze karty nie dostał klubowej mysli bo sie zastanawia właśnie decayed ------ DLATEGO ŻE NORMALNIE ZAPOMNIAŁEM I NA SPOCIE I NA GOKARTACH też tak umiem « Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 15:19 wysłane przez fantastic »- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry - w robocie siedze a na dworzu to chyba ze 600 stopni na plusie, na hali conajmniej 700 :gwizdanie: termometr niby pokazuje 32 ale itak mu nie wierze. a so tam w wlkp. sie dzieje ciekawego ? Madas możesz Fan-owi wyjaśnić dlaczego jeszcze karty nie dostał klubowej bo sie zastanawia właśnie ------ DLATEGO ŻE NORMALNIE ZAPOMNIAŁEM I NA SPOCIE I NA GOKARTACH- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
to samo se pomyślaem no jakaś masakra, wahacze, picie, masa normalnie poległem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jednak nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakiej natalii cos ty tam narobił- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam w wątku ci dobrze piszą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja dopiero skończyłem, tzn 20 min temu, teraz prysznic, kolacja i aasiu i tam codziennie :gwizdanie: jutro coś mi sie zdaje że grila odpalymy z chłopami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sniadanko, za 4 min właściwie koniec. ogólnie w robocie inwenture pykam więc looz jest.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: zaczynasie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ma jakieś znaki szczególne ? ramki, naklejki itp ? w sumie to też pierwsze widzę - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00