Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. jak jest jakaś niewiadoma co do spotu to wystarczy zadzwonić do chłopaków - na pewno dali by ci cynk gdzie masz sie kierować :gwizdanie:
  2. dobry ! ale sie dzisiaj ciągnie ten spot ?
  3. za ok 6 tygodni dopiero bede, spota nie było po zlocie więc sie nie widzieliśmy. ide spać bo też chory jesttem, grypa, gardło i kaszel w jednym czasie
  4. siemano ja w PL bede od 1-15 listopada więc możnaby jaki spot zdziałać bo dawno was nie widziałem
  5. my z Bart-Sem też do AP lecimy jutro także można jakiś mini spot na parkingu robić
  6. ciche dni :gwizdanie:
  7. ja se patrze na forum
  8. Marcin dziękówa - doszło ekspresowo jak zwykle zresztą :gwizdanie:
  9. ty ale se pogadaliśmy ja sie zmywam spać - jutro lece na wycieczke do stolicy. zgadamy sie w poniedziałek co z tymi kartami [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 23:58_________________________________________________i czy będzie coś więcej ekipy.
  10. Dzięki Madas wporzo gościu jesteś czasem są takie chwile w życiu że gadać i pisać sie nie chce
  11. jeżeli to jest to o czym myślę to normalnie wykorzystuje się do doświetlania zakrętów halogeny przeciwmgłowe, jak dokupiłeś dodatkowe lampy to dobierz taki kąt żeby nie wyglądały jak przy traktorze a jednocześnie dawały jakieś tam światło w bok -myśle że 3-5 metrów bok byłoby idealnie chociaż w praktyce z tym doświetlaniem to jest różnie, nie wiem czy w ogóle różnice odczujesz
  12. zauważyłem że poczyta i ucieka .... zresztą nie tylko on sam czasem tak robie :gwizdanie:
  13. A Adaś co taki wystraszony normalnie pojawia sie i znika
  14. możemy pomyśleć coś - ja jestem za jakby co
  15. siemano robimy jakieś karty w przyszłym tygodniu ? ew. wiadomo coś na temat spotu przed zlotem ?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________siemano Adaś co tam panie ?
  16. witam ziomali kurde 4 dni bez neta to masakra jakaś w dzisiejszych czasach - normalnie zero kontaktu, net przez komórkę 30 zeta z 5 MB danych - zdzierstwo w biały dzień kiedy ten spocik w koncu będzie ?
  17. to pomyłka Jolka już dawno tutaj nie mieszka a może to byłą agnieszka ..... e tam nie ważne wszyscy wakacje mają czy jak ?
  18. obywatel fan..... melduje sie na posterunku - so tam słychać piękni kawalerowie ?
  19. chodzi mi o AutoCAD albo Autodesk Invertor Miałem AutoCAD-a nawet na viście chodził ale po ostatnim skanowaniu AntiVir usunął mi cracka więc doopa swoją drogą coś tam musiałoby ć nie teges
  20. szyby się domykają chyba po 3 sek ciągłego napięcia na tym przewodzie od zamykania centralnego zamka, trzymałeś wystarczająco długo napięcie na nim ?
  21. ja też na pewno dojade - nie wiem czy na 100% na 16 czy później bo będe w kupcu lub KC lub starym browarze ale na pewno sie pojawie przed 17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.