Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak jest jakaś niewiadoma co do spotu to wystarczy zadzwonić do chłopaków - na pewno dali by ci cynk gdzie masz sie kierować :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! ale sie dzisiaj ciągnie ten spot ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za ok 6 tygodni dopiero bede, spota nie było po zlocie więc sie nie widzieliśmy. ide spać bo też chory jesttem, grypa, gardło i kaszel w jednym czasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano ja w PL bede od 1-15 listopada więc możnaby jaki spot zdziałać bo dawno was nie widziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my z Bart-Sem też do AP lecimy jutro także można jakiś mini spot na parkingu robić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciche dni :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja se patrze na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin dziękówa - doszło ekspresowo jak zwykle zresztą :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty ale se pogadaliśmy ja sie zmywam spać - jutro lece na wycieczke do stolicy. zgadamy sie w poniedziałek co z tymi kartami [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 23:58_________________________________________________i czy będzie coś więcej ekipy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Madas wporzo gościu jesteś czasem są takie chwile w życiu że gadać i pisać sie nie chce- [ALL] Światła zakrętowe statyczne
jeżeli to jest to o czym myślę to normalnie wykorzystuje się do doświetlania zakrętów halogeny przeciwmgłowe, jak dokupiłeś dodatkowe lampy to dobierz taki kąt żeby nie wyglądały jak przy traktorze a jednocześnie dawały jakieś tam światło w bok -myśle że 3-5 metrów bok byłoby idealnie chociaż w praktyce z tym doświetlaniem to jest różnie, nie wiem czy w ogóle różnice odczujesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zauważyłem że poczyta i ucieka .... zresztą nie tylko on sam czasem tak robie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Adaś co taki wystraszony normalnie pojawia sie i znika- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy pomyśleć coś - ja jestem za jakby co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano robimy jakieś karty w przyszłym tygodniu ? ew. wiadomo coś na temat spotu przed zlotem ?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________siemano Adaś co tam panie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam ziomali kurde 4 dni bez neta to masakra jakaś w dzisiejszych czasach - normalnie zero kontaktu, net przez komórkę 30 zeta z 5 MB danych - zdzierstwo w biały dzień kiedy ten spocik w koncu będzie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pomyłka Jolka już dawno tutaj nie mieszka a może to byłą agnieszka ..... e tam nie ważne wszyscy wakacje mają czy jak ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obywatel fan..... melduje sie na posterunku - so tam słychać piękni kawalerowie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzi mi o AutoCAD albo Autodesk Invertor Miałem AutoCAD-a nawet na viście chodził ale po ostatnim skanowaniu AntiVir usunął mi cracka więc doopa swoją drogą coś tam musiałoby ć nie teges- [B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
szyby się domykają chyba po 3 sek ciągłego napięcia na tym przewodzie od zamykania centralnego zamka, trzymałeś wystarczająco długo napięcie na nim ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też na pewno dojade - nie wiem czy na 100% na 16 czy później bo będe w kupcu lub KC lub starym browarze ale na pewno sie pojawie przed 17 - Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.