Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. siemano pawciu - co tam słychać ? Cześć Maciej zabiegany cały czas dopiero podłączyłem kompa stacjonarnego co używałem do wszystkiego i do A4 wiec jestem w kontakcie a tak cały czas na mini lapku. A co u Ciebie widzę ze lalunie sprzedajesz? 2 lata już przejeździłem - czas na zmiany powoli, marzy mi sie B8 albo A6 albo grand Vitara ta większa, jeszcze nie zdecydowałem, dużo zmian sie szykuje w tym roku, potrzebuje czegoś większego
  2. siemano pawciu - co tam słychać ?
  3. ide spać bo wydymany jestem coś dzisiaj nara-przekazuje wartę dalej
  4. no właśnie - jest jakiś plan jaką trasa pojedziemy ? w sumie już można by myśleć co ?
  5. siemanko - jak w PL pogoda ? u mnie słoneczko - ogólnie to widać że wiosna idzie
  6. sama siedzi w domu poza tym już nie mieszkam na bierzglinku, teraz obecnie u dziewuchy z innej wsi - daleko jest i bez mapy tam nie dojedziesz, ba nawet navi nie prowadzi do celu może ktoś chętny ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1506434030
  7. za tydzień zjeżdzam do PL
  8. pierwszy ! - tuż zaraz za piotrkiem
  9. hej coś z datą chyba się zrobiło nie jest to kwiecień wszystko jest ok.,marzec,POMORZE w tym roku nie jedzie do BT,więc robimy se własny zlot może by ktoś od was wpadł Troche późno dajecie znać mi sie wydaje, do BT trzeba było sie zapisać już 2-3 miechy temu a teraz już wiara ma conajmniej zaliczki powpłacane a niektrzy nawet cały zlot
  10. hej coś z datą chyba się zrobiło nie jest to kwiecień to samo pomyślałem 25-27.03 jest zlot zimowy przecież[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:34_________________________________________________a poza tym to co tam słychać bruneci wieczorową porą ???
  11. B5 czy B6 ?
  12. Vario do BT nie lecisz na zlot ?[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________ale tu pusto dzisiaj :gwizdanie:
  13. 15 stronów do czego ? tak pytam z ciekawości bo u mnie chyba licznik sie zje....ał to 5000 teraz zaczeło sie wszystko układać w jedną całość dzięki :gwizdanie: czasem nie myśle
  14. 15 stronów do czego ? tak pytam z ciekawości bo u mnie chyba licznik sie zje....ał
  15. GECO to porażka, od nich radze z dala, ja tak jak pisałem miałem robione w goodhope.pl i naprawe super, zresztą iverson 2 auta też tam wirusował no z tego co wiem to Mariusz z goodhope diesle robi dobrze i tanio niestety przy moim BFB poległ. ale nie powiem bo 1 program agresywny mi zrobił na 225 KM i 340Nm i z TDI napewno bym go odwiedził,
  16. coś czuje że sie coś szykuje :gwizdanie: do PL wraca ale raczej miałem na myśli że w kanał sie zapoda conieco.
  17. co chcesz przez to powiedzieć
  18. wygląda na to że sie spotkamy w BT na zimowym dawno was gady nie widziałem
  19. jeszcze nie
  20. w okolicy Malmó dzisiaj śnieg nam padał więc do was tram doleci też niedługo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.