Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano pawciu - co tam słychać ? Cześć Maciej zabiegany cały czas dopiero podłączyłem kompa stacjonarnego co używałem do wszystkiego i do A4 wiec jestem w kontakcie a tak cały czas na mini lapku. A co u Ciebie widzę ze lalunie sprzedajesz? 2 lata już przejeździłem - czas na zmiany powoli, marzy mi sie B8 albo A6 albo grand Vitara ta większa, jeszcze nie zdecydowałem, dużo zmian sie szykuje w tym roku, potrzebuje czegoś większego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano pawciu - co tam słychać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide spać bo wydymany jestem coś dzisiaj nara-przekazuje wartę dalej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie - jest jakiś plan jaką trasa pojedziemy ? w sumie już można by myśleć co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko - jak w PL pogoda ? u mnie słoneczko - ogólnie to widać że wiosna idzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sama siedzi w domu poza tym już nie mieszkam na bierzglinku, teraz obecnie u dziewuchy z innej wsi - daleko jest i bez mapy tam nie dojedziesz, ba nawet navi nie prowadzi do celu może ktoś chętny ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1506434030
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za tydzień zjeżdzam do PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pierwszy ! - tuż zaraz za piotrkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej coś z datą chyba się zrobiło nie jest to kwiecień wszystko jest ok.,marzec,POMORZE w tym roku nie jedzie do BT,więc robimy se własny zlot może by ktoś od was wpadł Troche późno dajecie znać mi sie wydaje, do BT trzeba było sie zapisać już 2-3 miechy temu a teraz już wiara ma conajmniej zaliczki powpłacane a niektrzy nawet cały zlot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej coś z datą chyba się zrobiło nie jest to kwiecień to samo pomyślałem 25-27.03 jest zlot zimowy przecież[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:34_________________________________________________a poza tym to co tam słychać bruneci wieczorową porą ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B5 czy B6 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario do BT nie lecisz na zlot ?[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________ale tu pusto dzisiaj :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
15 stronów do czego ? tak pytam z ciekawości bo u mnie chyba licznik sie zje....ał to 5000 teraz zaczeło sie wszystko układać w jedną całość dzięki :gwizdanie: czasem nie myśle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
15 stronów do czego ? tak pytam z ciekawości bo u mnie chyba licznik sie zje....ał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
GECO to porażka, od nich radze z dala, ja tak jak pisałem miałem robione w goodhope.pl i naprawe super, zresztą iverson 2 auta też tam wirusował no z tego co wiem to Mariusz z goodhope diesle robi dobrze i tanio niestety przy moim BFB poległ. ale nie powiem bo 1 program agresywny mi zrobił na 225 KM i 340Nm i z TDI napewno bym go odwiedził,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś czuje że sie coś szykuje :gwizdanie: do PL wraca ale raczej miałem na myśli że w kanał sie zapoda conieco.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co chcesz przez to powiedzieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wygląda na to że sie spotkamy w BT na zimowym dawno was gady nie widziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w okolicy Malmó dzisiaj śnieg nam padał więc do was tram doleci też niedługo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00