Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. mi bez różnicy
  2. ja mam 225/45/17 lato i licznik oszukuje wiecej niż na zimie 205/55/16
  3. a dla 17'' ?
  4. ja bym wpadał na spota ja bedzie teraz w niedziele, za 2 dni wracam do domu ---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:14 ---------- a nie powinno być 225/45 ?
  5. ja lecę z moją panią.
  6. witamy na forum zapraszamy na spoty do poznania - tam dowiesz się wszystkiego
  7. witamy na forum
  8. witamy na forum
  9. :hi:siema ---------- Post added at 10:23 ---------- Previous post was at 10:22 ---------- dzięki piotrek
  10. wymieniałem w zeszłym roku. w etce nazywa się to filtr paliwa z regulatorem ciśnienia i ma 4 wyjścia na węże. koszt to 170pln. ew. zadzwoń do serwisu i ci powiedzą po vin-ie
  11. joł madas joł
  12. tez nie - nawet powiem wiecej, -te ostatnie skroty brzmia jak kody silnika
  13. ide do roboty. 3maj sie
  14. my z kasia na 110% jedziemy bo bede w tym czasie w PL wiec dlaczego nie ? Kurde musze sie wybrac na spota bo widze ze jakas nowa ekipa jest .
  15. tyram od nocy do nocy. widzialem ze na zlot z dziewczynami jedziesz. cos malo nas w tym roku bedzie ---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:42 ---------- jak sie emoty dodawa ?
  16. ale to nowe forum dziwne , nic nie moge znalesc ! Cze chopaki tak wogole. so tam slycha w naszym malym kraju ?
  17. michał na spocie bedziesz ? szkoda ze nie ma mnie w PL teraz. chłopy kto sie wybiera na zlot zimowy ?
  18. ja niestety przysnąłem wczoraj po wysłaniu posta, zawsze po zjeździe do PL dochodzę 3 dni
  19. kto będzie dzisiaj na spocie bo nie wiem czy kombajn odpalać
  20. zajęty byłem troszku Wooooooooooo Faaannnnyyyy haj
  21. chłopacy czy wiadomo już coś na temat zlotu zimowego ?
  22. kope co tam ciekawego sie działo podczas mojej nieobecności ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.