Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata Poczytaj wyżej-bede po balu... :> :> :> jeszcze tam nie doszłem To żółwiaj sie szybciej :polew: z reguły długo dochodzę :gwizdanie:
  2. a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata Poczytaj wyżej-bede po balu... :> :> :> jeszcze tam nie doszłem
  3. ciekawe co dostane na spocie [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:35_________________________________________________ cześć Maciek sorry że dopiero teraz ale gdzie umknął mi post :polew: coś dzisiaj piłeś chyba, fante tak ?? czy frytki jadłeś :gwizdanie:
  4. a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata
  5. a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho
  6. dobry wszystkim ja dostałem służbówkę - do roboty teraz mam lecieć golfem 3 90 tdi avant (kombi czy inny karawan )
  7. :polew: :polew: ooo historyjka kto tłumaczy hehehe ja mogę się podjąć na moje to jest tak......,,niema to jak po kawie i dobrej zabawie kloca sobie postawić i życie rozbawić'' :decayed:
  8. zindobryyyyy mówie wam chłopaki i laski - telekomunikacja polska to ale są konie ! normalnie neta mi zapomnieli odłaczyć
  9. dobry dzięki za spota ziomy, dzięki za kawke Madas. tak tak wiem - pewno myślicie czemu tak długo -odp. -zaspy były.... a poza tym zabawiłem u kuzynki w kostrzynie troche narta i sie 3 majta VITO te ćwiczenia to dobry pomysł - ja jestem na TAK jakby co
  10. widzę że masz już neta ja chyba będę na 16:00 bo zapomniałem że u Ilony nie ma telewizji... tzn jest ale na antenie domowej nawet TVP1 nie odbiera no mieli wyłączyć o północy i nie wyłączyli - albo sie upomną później i naliczą abonament albo wyłączą wtyke dzisiaj o 24:00 zobaczymy[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:58_________________________________________________tak czy inaczej ja sie zbieram po maluśku na spota żeby na 16:00 trafić i mam nadzieje że nie będe tam sam na parkingu słupków podpierał dozobaczyska chopy
  11. ej dajcie znać jakby co bo ja musze wyjechać o 15:00 więc jakby co żebym tam sam spota na parkingu nie robił
  12. najlepszy moment ze zlotu ogólnop. co pamiętam to w sobote wieczorem początek integracji klubowej - :kox: :kox: tzn tylko początek pamiętam bo później już było coraz gorzej, za Nikuśiem łaziłem z flaszka i integrowaliśmy się z klubowiczami :kox: stare dobre czasy - kurde tak w sumie to można by powtórzyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 23:53_________________________________________________ po 24:00 chyba zostane bez neta, umowa mi się skończyła z TP i czekam na podłączenie netii jakby co to nie mam kontaktu ze światem i tylko kom. na spocie jutro oczywiście będe
  13. dobry [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:20_________________________________________________ dobranoc
  14. a Ty będziesz jak mi odpali fura to będę muszę chyba ją dzisiaj przepalić, bo stoi od soboty a nawet kabli kutwa nie mam... a Ty w poznaniu panie teraz jesteś ?
  15. Co się tak cieszysz? Azunia na rudy sie farbnełaś ??
  16. ja zmieniam co 12k teraz, chłodze turbo zawsze zanim zgaszę auto (tak zapobiegawczo :gwizdanie: )
  17. miałem to samo w B5 w 1.8T - Turbo sie kończy jak nie będziesz dbał to za jakiś czas do wymiany
  18. zdrastwujcie 0,4 na +
  19. byłem z bratem w centrum medycznym browara już wychyliłem i ide zara spać bo mam niedobór chyba - jutro do 11 z wyra nie wychodze
  20. a ja jestem właśnie w wolsztynie
  21. aaa to twoją bryczke zarejestrowały kamery... . :gwizdanie: a ja się zastanawiałem w TV jak pokazywali czy to nie jakiś klubowicz audiczką wymiata daj linka do tej kamery
  22. z okna wygląda na sam puszytsty śnieżek , obaczy co będzie na mieście
  23. ja jeszcze na dworzu nie byłem - za pół godz. musze do zus-u podjechać to sie zobaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.