Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata Poczytaj wyżej-bede po balu... :> :> :> jeszcze tam nie doszłem To żółwiaj sie szybciej :polew: z reguły długo dochodzę :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata Poczytaj wyżej-bede po balu... :> :> :> jeszcze tam nie doszłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe co dostane na spocie [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:35_________________________________________________ cześć Maciek sorry że dopiero teraz ale gdzie umknął mi post :polew: coś dzisiaj piłeś chyba, fante tak ?? czy frytki jadłeś :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho to wyłaź z tej dziury już i wio na spota do ludziów zagaić temata
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty gdzie sie podziewałaś dziewucho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkim ja dostałem służbówkę - do roboty teraz mam lecieć golfem 3 90 tdi avant (kombi czy inny karawan )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: ooo historyjka kto tłumaczy hehehe ja mogę się podjąć na moje to jest tak......,,niema to jak po kawie i dobrej zabawie kloca sobie postawić i życie rozbawić'' :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobryyyyy mówie wam chłopaki i laski - telekomunikacja polska to ale są konie ! normalnie neta mi zapomnieli odłaczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry dzięki za spota ziomy, dzięki za kawke Madas. tak tak wiem - pewno myślicie czemu tak długo -odp. -zaspy były.... a poza tym zabawiłem u kuzynki w kostrzynie troche narta i sie 3 majta VITO te ćwiczenia to dobry pomysł - ja jestem na TAK jakby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę że masz już neta ja chyba będę na 16:00 bo zapomniałem że u Ilony nie ma telewizji... tzn jest ale na antenie domowej nawet TVP1 nie odbiera no mieli wyłączyć o północy i nie wyłączyli - albo sie upomną później i naliczą abonament albo wyłączą wtyke dzisiaj o 24:00 zobaczymy[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:58_________________________________________________tak czy inaczej ja sie zbieram po maluśku na spota żeby na 16:00 trafić i mam nadzieje że nie będe tam sam na parkingu słupków podpierał dozobaczyska chopy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej dajcie znać jakby co bo ja musze wyjechać o 15:00 więc jakby co żebym tam sam spota na parkingu nie robił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepszy moment ze zlotu ogólnop. co pamiętam to w sobote wieczorem początek integracji klubowej - :kox: :kox: tzn tylko początek pamiętam bo później już było coraz gorzej, za Nikuśiem łaziłem z flaszka i integrowaliśmy się z klubowiczami :kox: stare dobre czasy - kurde tak w sumie to można by powtórzyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 23:53_________________________________________________ po 24:00 chyba zostane bez neta, umowa mi się skończyła z TP i czekam na podłączenie netii jakby co to nie mam kontaktu ze światem i tylko kom. na spocie jutro oczywiście będe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:20_________________________________________________ dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty będziesz jak mi odpali fura to będę muszę chyba ją dzisiaj przepalić, bo stoi od soboty a nawet kabli kutwa nie mam... a Ty w poznaniu panie teraz jesteś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co się tak cieszysz? Azunia na rudy sie farbnełaś ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zmieniam co 12k teraz, chłodze turbo zawsze zanim zgaszę auto (tak zapobiegawczo :gwizdanie: )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem to samo w B5 w 1.8T - Turbo sie kończy jak nie będziesz dbał to za jakiś czas do wymiany- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie 0,4 na +- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem z bratem w centrum medycznym browara już wychyliłem i ide zara spać bo mam niedobór chyba - jutro do 11 z wyra nie wychodze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja jestem właśnie w wolsztynie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa to twoją bryczke zarejestrowały kamery... . :gwizdanie: a ja się zastanawiałem w TV jak pokazywali czy to nie jakiś klubowicz audiczką wymiata daj linka do tej kamery- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z okna wygląda na sam puszytsty śnieżek , obaczy co będzie na mieście- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jeszcze na dworzu nie byłem - za pół godz. musze do zus-u podjechać to sie zobaczy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00