Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znów zablokowałeś cytat to poszedłem na skróty Dzisiaj ok 16:30 lece do Wolsztyna - jakby było coś do przewiezienia , jakaś mała paczka to mogę zabrać !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:14_________________________________________________a wizdu - no nie wiem jak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cytat: Madbar Dzisiaj o 10:54 Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac. mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? cool1 decayed
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skończ już ten cytat nikuś i odblokuj bo chce cie zacytować [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:16_________________________________________________a tam do du.py - teraz nie wiem jak to zacytować wszystko zepsułeś [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:18_________________________________________________ ja w siory escorta włożyłem 1200pln żeby go doprowadzić do stanu używalności, nie licząc rozrządu i olejów w 1 wymianie, sprowadzony oczywiście z niemiec z przebiegiem licznikowym 16 k licznik 5 zerowy ( najgłupsze co widziałem w fordach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mnie uczyli że elektrolit jest 1 na całe życie aku, to było jeszcze jak kwas sie rozrabiało z wodą destylowaną, teraz aku są bezobsługowe więc jak sie skończy to wio na recykling - jak masz ten sam aku od 2000 roku to itak długo wytrzymał - w końcu to już 10 lat ( z gów..a bata nie ukręcisz ) !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko możliwe w zeszłym tyg. walczyłem z kuzyna clio 1.2 16V takim jak na naukach jazdy mają, silnik nie chciał wchodzić na obroty, gasł, na desce świeciła sie cała choinka kontrolek - okazało się że czujnik klimatyzacji był zgnity ( w 2 letnim aucie kupionym w salonie ! )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema cie fera jna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj wieczorem i dzisiaj rano mi forum nie chodziło - u was wszystko wporzo było ??
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
cytat: PRO-KIT - (SPRĘŻYNY SPORTOWE - OBNIŻENIE OK. 30 MM) EIBACH Pro-Kit to zestaw sportowych sprężyn zawieszenia które mogą być zastosowane w połączeniu z oryginalnymi amortyzatorami jak również innymi amortyzatorami dostępnymi na rynku a w szczególności z EIBACH Pro-Damper. AUDI A 4 (8E) SEDAN, ROK 11.00 -, SILNIK 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI ---na stronie producenta - 829.00 pln Najtańsze w PL http://www.rpmotorsport.pl/auta/product_info.php?products_id=9662
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
why ?coś się stało ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: ale tu dzisiaj ruch - normalnie nie ogarniam, dajcie mi z pół godz, to nadrobie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dZIN dobry wczesnym rankiem- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- [ALL B7] Włączają mi się samoistnie światła hamowania
nie wiadomo czy kolega ma tempomat miałem to samo - winny był czujnik stopu ! jest on przy pedale hamulca, 1. wypnij kostkę z instalacją 2. okręć czujnikiem w lewo i pociągnij - powinien wyjść bez problemu. 3.złap czujnik w ręke i pociąg zgodnie ze strzałką (nr 1) - trzpień jest tak zbudowany że ma ząbki w środku i zacznie przeskakiwać 4. włóż czujnik na miejsce nie zapominać żeby nim nie okręcać, ( blokada nr2 ) - powinien on tak samo lekko wejść jak zchodził, jeśli jest inaczej to sprawdź czy dobrze go wkładasz, złe włożenie nic nie uszkodzi ale nie będzie można czujnika właściwie przekręcić i będzie miał luz co spowoduje nieprawidłowe działanie. 5. stań pod ścianą autem lub poproś kogoś żeby sprawdził kiedy zaczyna świecić stop, możliwe że będzie trzeba doregulować przez powtórne wciśnięcie trzpienia o 1 lub 2 ząbki. 6. gratulacje - możesz iść se strzelić browara i być z siebie dumny że właśnie zaoszczędziłeś coś koło 80pln (aso)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas ja też nie wiem czy będe na kartach, w środe i czwartek mam nieplanowany wyjazd na niemcy, jade z wujasem ciężarówkę sprowadzić - może przełożyć to na inny termin ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jak wracałem to akurat żadnej nie było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaspy były w poznaniu większe niż we wrześni, a poza tym wstąpiłem na kawe do kostrzyna do kuzynki :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:12_________________________________________________Vario tak jak Bart-S powiedział, bukowska czysta jak łza była[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________chciałem sprawdzić jak bukowska wygląda bo jechałem do KC od tamtej strony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też dzięki pany ! dopiero dojechałem na chatę - Vario to ja na Ciebie trąbiłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja za jakieś 15 min wylatuje z Wrześni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł Wentyl i DULUKI co tam pany ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piter i cała reszta Madas po wczorajszym to chyba cie z Bart-Sem zgłosimy do megarezacza 2010 także szykuj sie na awans - Nowicjusz - wątek powitalny