Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. znów zablokowałeś cytat to poszedłem na skróty Dzisiaj ok 16:30 lece do Wolsztyna - jakby było coś do przewiezienia , jakaś mała paczka to mogę zabrać !
  2. mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 11:14_________________________________________________a wizdu - no nie wiem jak
  3. Cytat: Madbar Dzisiaj o 10:54 Jak jestm w domu, to tyle zajec domowych zonka wynalezie, ze nawet umyc auta to nie bardzo mam kiedy jechac. mam rozumieć że siedzisz w bucie na wysokim obcasie i ledwo Cie widać? cool1 decayed
  4. skończ już ten cytat nikuś i odblokuj bo chce cie zacytować [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:16_________________________________________________a tam do du.py - teraz nie wiem jak to zacytować wszystko zepsułeś [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:18_________________________________________________ ja w siory escorta włożyłem 1200pln żeby go doprowadzić do stanu używalności, nie licząc rozrządu i olejów w 1 wymianie, sprowadzony oczywiście z niemiec z przebiegiem licznikowym 16 k licznik 5 zerowy ( najgłupsze co widziałem w fordach
  5. a mnie uczyli że elektrolit jest 1 na całe życie aku, to było jeszcze jak kwas sie rozrabiało z wodą destylowaną, teraz aku są bezobsługowe więc jak sie skończy to wio na recykling - jak masz ten sam aku od 2000 roku to itak długo wytrzymał - w końcu to już 10 lat ( z gów..a bata nie ukręcisz ) !!!
  6. wszystko możliwe w zeszłym tyg. walczyłem z kuzyna clio 1.2 16V takim jak na naukach jazdy mają, silnik nie chciał wchodzić na obroty, gasł, na desce świeciła sie cała choinka kontrolek - okazało się że czujnik klimatyzacji był zgnity ( w 2 letnim aucie kupionym w salonie ! )
  7. siema cie fera jna
  8. wczoraj wieczorem i dzisiaj rano mi forum nie chodziło - u was wszystko wporzo było ??
  9. cytat: PRO-KIT - (SPRĘŻYNY SPORTOWE - OBNIŻENIE OK. 30 MM) EIBACH Pro-Kit to zestaw sportowych sprężyn zawieszenia które mogą być zastosowane w połączeniu z oryginalnymi amortyzatorami jak również innymi amortyzatorami dostępnymi na rynku a w szczególności z EIBACH Pro-Damper. AUDI A 4 (8E) SEDAN, ROK 11.00 -, SILNIK 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI ---na stronie producenta - 829.00 pln Najtańsze w PL http://www.rpmotorsport.pl/auta/product_info.php?products_id=9662
  10. witamy na forum
  11. why ?coś się stało ?
  12. :gwizdanie: ale tu dzisiaj ruch - normalnie nie ogarniam, dajcie mi z pół godz, to nadrobie
  13. dZIN dobry wczesnym rankiem
  14. nie wiadomo czy kolega ma tempomat miałem to samo - winny był czujnik stopu ! jest on przy pedale hamulca, 1. wypnij kostkę z instalacją 2. okręć czujnikiem w lewo i pociągnij - powinien wyjść bez problemu. 3.złap czujnik w ręke i pociąg zgodnie ze strzałką (nr 1) - trzpień jest tak zbudowany że ma ząbki w środku i zacznie przeskakiwać 4. włóż czujnik na miejsce nie zapominać żeby nim nie okręcać, ( blokada nr2 ) - powinien on tak samo lekko wejść jak zchodził, jeśli jest inaczej to sprawdź czy dobrze go wkładasz, złe włożenie nic nie uszkodzi ale nie będzie można czujnika właściwie przekręcić i będzie miał luz co spowoduje nieprawidłowe działanie. 5. stań pod ścianą autem lub poproś kogoś żeby sprawdził kiedy zaczyna świecić stop, możliwe że będzie trzeba doregulować przez powtórne wciśnięcie trzpienia o 1 lub 2 ząbki. 6. gratulacje - możesz iść se strzelić browara i być z siebie dumny że właśnie zaoszczędziłeś coś koło 80pln (aso)
  15. Madas ja też nie wiem czy będe na kartach, w środe i czwartek mam nieplanowany wyjazd na niemcy, jade z wujasem ciężarówkę sprowadzić - może przełożyć to na inny termin ?
  16. ja jak wracałem to akurat żadnej nie było
  17. zaspy były w poznaniu większe niż we wrześni, a poza tym wstąpiłem na kawe do kostrzyna do kuzynki :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:12_________________________________________________Vario tak jak Bart-S powiedział, bukowska czysta jak łza była[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________chciałem sprawdzić jak bukowska wygląda bo jechałem do KC od tamtej strony
  18. ja też dzięki pany ! dopiero dojechałem na chatę - Vario to ja na Ciebie trąbiłem
  19. ja za jakieś 15 min wylatuje z Wrześni
  20. heloł Wentyl i DULUKI co tam pany ??
  21. Piter i cała reszta Madas po wczorajszym to chyba cie z Bart-Sem zgłosimy do megarezacza 2010 także szykuj sie na awans

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.