Treść opublikowana przez fantastic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zdrastwójcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zdrastwójcie
-
[B6 AWX] Co to za czujnik na desce rozdzielczej?
czujnik nasłonecznienia w aucie tak jak inni pisali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no wporzo - jeszcze na kiblu siedze
-
[ALL B5] Ile za pomalowanie dwóch boków auta?
Jeżeli mówisz o całym boku (bokach) to po prostu policz sobie 4 elementy na stronę (czyli w sumie osiem elementów) i pomnóż przez ja wiem 250 zł myślę że średnią cenę można taką przyjąć za 8 elementów masz 2 klocki , ja bym się zastanowił już nad całością bo wyjdzie ci ok 2500+ a nie będzie widać różnicy w odcieniach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie ide wyłożyc bo jutro bobudka o 8:00 niestety[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________szkoda pawciu że cie nie było bo spocik zajedwabisty jajk zwykle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytam co tam nabazgrałyśta [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________ z adasiem już sie na spocie widziałem więc sie nie witam[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________wróciłem już od starego z imprezy imieninowej, literki podwójnie widze więc chyba niedługo uderze w wyro ale forum jeszcze trzeba poczytać[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:32_________________________________________________ale powiem wam chopaki że poczułem sie jak za starych czasów -wracam a tu 4strony nabazgrane tak 3-mać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mła też dziękuje ale szybko te dziękowania - kurde lapki mieliście ze sobą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
assistance działa 24h jakby co[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:41_________________________________________________ja jeszcze z 20 minut i sie zbieram na spota- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
także brać d*py w troki i wio na spota [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 10:43_________________________________________________ jesteś w poznaniu ?? jeszcze ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaa na 200% a zinndobryyy tak wogóle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale sie nagadali- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
z tego co wiem to zapomnij :gwizdanie: zresztą nie jesteś pierwszy który chciałby ją kupić :gwizdanie: no chyba że Bartek zmieni zdanie ......- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam się - dzisiaj sprawdzałem esp w aucie, penersko auto prostuje w zakretach jak sie zaczyna ślizgać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dojechałem cało ale wolno. w szwecji szklanka na drogach, w niemczech śnieg na autostradach a w polsce czarno jak u murzyna w d...ie - normalnie uwierzyć nie mogłem nie obyło sie bez usterek JAK DZIAŁAJĄ PODGRZEWANE DYSZE SPRYSKÓW, PO KLUCZYKU CZY PO SZYBIE , CZY JESZCZE JAKOŚ INACZEJ BO MOJE COŚ PADŁY PO 15 MIN JAK WYJECHAŁEM Z GARAŻU I CAŁĄ DROGĘ ZA TIRAMI LUP PSIKAŁEM ATOMIZEREM DO MYCIA SZYB Z WEWNĄTRZ :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie chłopy zbieram pomalutku do PL śniegu to ze 20 centów jest na drodze. oby sie miło na autostradzie jechało. a tym czasem do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ładny na tamte lata ale za to motór w nim jest kox- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napisz PW do Pozka to Ci to wytlumaczy podobno byl kiedys na forum jeden bajkopisarz (Murzyn) przy ktorym Anderesen sie chowa i jak go wywalili to se otworzyl www.wytarmoś-mi-suty.pl.eu. teraz stara sie werbowac userow (do potocznie zwanej "asfaltowej koalicji"-blizsze znaczenie tego sformulowania to tez pytanie do Pozka) bo kiepsko im idzie... juz nie wspominajac ze najwieksza skarbnica wiedzy technicznej jest u nas na forum, wieksza niz na www.audiklub.org lepiej bym tego nie ujął- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
was? młody to zdziwiony tera chyba ide spać już- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________- Nowicjusz - wątek powitalny
zdrastwujcie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajnie masz :gwizdanie: no dzięki za taką pogode - jutro wracam do PL i jak tak sie utrzyma to jazda będzie koszmarem- [ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
a ja ten pakiet którego szukałem wziąłem jednak w Hestii. udział własny zniesiony likwidacja szkody - serwisowa (nie kosztorys) wartość 45 K mały tips polecony przez panią agentke: podwyższona o 5zł składka ubezpieczenia NNW z 5000 na 15000 daje upust ok 100pln na AC 2 tips w samochodzie będzie przewożone małe dziecko ( statystycznie kierujący pojazdem z dzieckiem jeździ bezpieczniej ) co powoduje kolejny upust, cena OC+AC+NNW 2240pln Mała rada : Zawsze pytajcie agenta jak można obniżyć składkę, czasami normalni ludzie w urzędach pracują. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00