Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. dobry na wieczór w mnie w bałaganie właśnie zacząl śnieg padać
  2. jestem łatwa, będe leżeć jak worek ziemniaków :polew:
  3. GG już nie modne teraz sie gada na forum
  4. coś ty taki "normalny"
  5. zdrastwuj malcik
  6. kufa w polsce macie śnieg w szwecji gófno - biało to tu było ostatnio chyba z 3 lata temu
  7. A[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________mła idzie aasiu bo jutro do pracy rano, nie to co wy - do 10 bedzieta spać
  8. to już czałkiem nieżła gromadka
  9. bo dobrze płacą - za 4 niedziele mam dodatkowo 1400pln więc czemu nie itak niema nic do roboty - w domu se odpoczne wystarczająco
  10. spadam do roboty miłego dnia ....
  11. z okna bałaganu prawdziwe 20 metrów do morza - chyba zacznę wycieczki organizować na wakacje
  12. u nas też tylko mróz na minusie jest
  13. rok temu o tej porze to nie dało rady postać wysłać tyle było pisane ale cóż Nikus zakochany, Madas zakochany, Młody zakochany, Musa zakochany, Fan zakochany, Pepin zakochany, Vario zakochany, Piechol zakochany,Deszcz zakochany a ty nadal nie ....... :decayed: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:48_________________________________________________musa to nie widziałem od czasów piły chyba, a nieeeeee ostatnio dostawczakiem pyry woził na spota hyhy ja tu przynajmniej zaglądam co jakis czas odczytać 2 str. postów [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ehhh - ta dzisiejsza młodzież kurde sam ze sobą gadam coś ze mną nie teges
  14. potwierdze słowa zegarmistrza - używamy w firmie tylko niebieskich bosch i te stare miały metalowe główki przez to były bardziej wytrzymałe, nowe 18V już raz po serwisie. ogólnie te baterie litowo-jonowe długo trzymają ale główki do doopy. polecam do półprofi roboty
  15. wątek poznański umiera [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:36_________________________________________________ale czekajta już niedługo wracam - sie tym zajmnie
  16. co robita w ten piękny wieczór ? co tu tya cicho he
  17. obecnie neo 1Mb, jestem teraz na etapie podpisywania umowy z netią na gniazdku TP, na dzień dzisiejszy netia i orange troche prowadzą przed TP (lepsze promocje) netia z telefonem 2Mb - 55,75zł + 45 za tel orange 2Mb - 54zł + 37 za stacjonarny + 20-30 na komórkę tp 2Mb - 70,5zł + tel 55zł ceny średnie na dzień 20 listopad - wtedy sprawdzałem cenniki, obowiązuje w mniejszych miastach w większych miastach ceny niższe nawet o połowe za transfery wyższe
  18. bezśniegową, w południe było 4 st na plusie teraz jest 2,1 na + ogólnie zimny wiatr od morza oziębia powietrze a u was ??
  19. ja planuje w piątek rano o 10 być w domu i wyciągać bagaże,prom już mam zabukowany ! a kiedy te party u ciebie w końcu ? w środe czy sobote bo może sie załapie jeszcze
  20. u nas tak średnio - przynajmniej od czasu do czasu słońce wyglądnie zza chmur
  21. :kox: :decayed: :no: :decayed: ehh czuje sie szczeniakiem tero
  22. ja między świętami a sylwkiem też sie pisze, lub cały styczeń też mam wolny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.