Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. kim ty tam jesteś w firmie ?? info ??
  2. łatwiej zapytać :gwizdanie:
  3. a gdzie to ??
  4. ooooo to z 2 godz. bedziesz musiał popracować [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 15:19_________________________________________________ czep się swojego ogonka wykidańcu , morning
  5. o tej godzinie wszystkie ony poznanioki śpio - tylko my takie wygnańce pracują od świta do zmierzchu :gwizdanie:
  6. pobudka dziadyyy szkoda takiego pieknego dnia
  7. a to nie jest dobry wieczór ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 00:06_________________________________________________aaaaaaaa łotever też sie wykładam do wyra narta
  8. kurde umówimy sie a jak bede musiał zostać przez weekend w robocie to kicha wyjdzie i zaś bedziecie po mnie jeździć, jedyny minus tej roboty, nie da sie przewidzieć na 100% kiedy zjade, zresztą nie raz już o tym pisałem na dzień dzisieszy na 90 % tak jak pisałem wcześniej- jak nie bedzie roboty to nawet może 17 zjade a 18 już bym podjechać tam do was. może zróbmy tak że umówta sie a ja jak sie uda to wlece a jak nie to [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________oooo guten abend V-tech [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:28_________________________________________________madas miałeś do wyra iść
  9. jakbyście poczekali to też bym wpadł może - 18 wracan na chatę - od 19 bedeeee freeeee
  10. :punk: też tak myśle
  11. a ja latałem najnowszym v70 z 185 konnym dieslem nawet galancie szło
  12. a u mnie żywiec ... jabłkowy, gazowany
  13. azunia ty masz inne obowiązki, no madas wygrałeś chyba chociaż w skali roku to ja pracuje 6 miesięcy a drugie 6 mam wolne
  14. ja mam wolne od 19.12 do 3 lutego który podskoczy
  15. no ja też jakoś tak wracam . ja jaokoś koło 19 grudnia już spadam na chate
  16. co tam chłopy i dziewuchy słychać mam problem - lusterko mi przestało sie ściemniać w środku - co może być przyczyną
  17. burdel na forum to chlasnąłem kilka
  18. ten, kto miał najlepszy czas [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 10:33_________________________________________________tak pytam z ciekawości bo nie wiem komu łomot spuścić jak wróce
  19. a kto wygrał
  20. to wałek jakiś jest odwrócony ale powiem szczerze że nigdy sie temu nie przyglądałem brawo za spostrzegawczość
  21. na końcu będzie SWAP engine + gearbox na zestaw z S4 B8 :gwizdanie:
  22. nagrajta jakiś filmik krótki to se chociaż popacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.