Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. no też sie sam z siebie śmiałem z 10 minut chyba
  2. co się stało ... nie mów że Cię nie będzie bo się wkurzę :gwizdanie: będe kurde rano sie obudziłem i w ikonke powitania nie trafiłem :gwizdanie:
  3. nima za co piękny kawalerze - polecam się przycisk dezaktywacji poduchy już jest - teraz jeszcze Bart-Sa juniora brakuje na fotelu :decayed:
  4. bida u ciebie, nie no stary jak bym cie nie znał to bym uwierzył auta jak rękawiczki albo skarpetki zmienia co miesiąc i jeszcze źle
  5. no to niestety sie nie zobaczymy bo ja 18.11 do pracy spadam na miesiąc[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 22:04_________________________________________________ hyhy co taki ucieszony z życia był czy cuś
  6. w środku sterownika na płytce prawdopodobnie
  7. Patrz Nikuś jak cicho siedzi, chce sie wymigać :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________zwracam honor [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 22:00_________________________________________________ kiedy parapetówa ?? no niestety na next sobote nie dam rady, i start 21listopada wiec za 2 tyg, solarium rusza za tydzień w niedzie spot w KC - wpadnij na kawkę z Paulą to pogadamy
  8. ooo co tam słychać Panie78 [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 21:54_________________________________________________ co tam slychac ciekawego? kiedy parapetówa ?? raczej półkówa jak zwał tak zwał - 1 jest pewne postawić by wypadało
  9. kiedy parapetówa ??
  10. komfort jest włączony na stałe tzn po poprawnym podłączeniu powinno zadziałać od razu, jeśli nie działa ci centralka domykania to musiałeś źle podłączyć lub centralka uszkodzona
  11. a może być screen z cclinera ?[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 23:15_________________________________________________bo nie wiem jak to skopiować albo jutro lookniesz jeśli to nie problem [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 23:18_________________________________________________
  12. pojawia sie dosłownie na 0,5 sek. nagrałem film i odczytałem dwwin.exe - inicjowanie DLL nie udało się zainicjowanie aplikacji nie udało się gdyż stacja jest właśnie zamykana[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 22:56_________________________________________________zaraz wejde jeszcze raz na deska i zrobie screena
  13. stacjonarny mi sie coś wiesza, musiałem na lapka przejść [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________Bart-S przy zamykaniu systemu wyskakuje m i jakiś komunikat z dr watsona i dżwięk wykrzyknik. system jest świeżo reinstalce, miesiąc może - błąd wyskakuje od początku co to może być ??[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 22:43_________________________________________________aaaaa nie mam pobranych wszystkich aktualizacji - tylko wybrane, może być od tego ??
  14. czytam te wasze wypociny.
  15. aaaacha, no w sumie tak kurde ja to zawsze dzień do przodu jestem - ale w sumie lepiej do przodu niż do tyłu no nie
  16. co tam co tam w sobotni poranek słychać - jak nastroje ??
  17. promocja w środku zimy, normalnie discount mrozu
  18. wasz reporter z wrześni potwierdza identyczną pogodę
  19. No to zapraszam ja jestem ze Zbąszynia... wszystkim paniom Łukasz dzięki za zaproszenie ale może innym razem. dostawczak mi sie wysypał i tylko po części jadę i wio z powrotem bo mechanik od rana już na nie czeka.
  20. inne funkcje poza podnoszeniem szyby ?? no rozmawiaj do mnie co dokładnie ??
  21. zaraz zrobię wydruk bo zapamiętać cały ten majdan to masakra [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:53_________________________________________________o co chodzi z tym modułem drzwi i kierowcy ??
  22. myjnia ręczna na własnej posesji :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.