Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie też nie - tylko mróz jak w rosji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aktywuje sie automatycznie przy każdym włączeniu alarmu chyba ale pewien nie jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może nie od razu wyłącznik alarmu ale raczej wyłącznik czujnika dodatkowego czujnika przechyłu chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bedzie snieg to mozna spota pasterkowego zrobic 24.12 jakby co to sie pisze will be in touch si sinior da malcik
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
u Bart-Sa parowały dużo wcześniej myśle że wina leży gdzieś w okolicach tej regulacji można też wpuścić kabeli jednym z otworów odpowietrzających :gwizdanie: Bartek spróbuj zrobić tak jak u mnie widziałeś - obsmaruj całą tą regulację z góry zwykłym smarem smar wypiera wode i nie przepuści jej do środka otworu regulacyjnego moim zdaniem - jest to o tyle lepsze rozwiązanie że woda spłynie po smarze w komore silnika a jak zrobisz silikon w środku to ta kropla wody powiesi sie na silikonie i prędzej czy później jak okręcisz regulacją znów wpadnie do lampy u mnie parowanie było lekkie na dole (ok centymetra ) tylko wtedy jak był śnieg na lampie - po zgarnięciu śniegu wszycho wróciło do normy, na deszcz lampa nie reaguje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bedzie snieg to mozna spota pasterkowego zrobic 24.12 jakby co to sie pisze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie lubie poniedzialku - tydzien sie wlecze jak grypa swinska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie spac tylko za robote sie zabral. matko z corka 850pln za zderzak to masakra jakas- wieczorem ci poszukam kontakta do kolesia z poznania co kompletne ma za ok 600 pln zostal mi gdzies jak do swojej B5 szukalem goly to max 300
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:brawo: pobudkaaaaa - z wozu kur.....a !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo ja też sie zmywam zara bo znów zaśpie jak dzisiaj na 9:00
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
ja u siebie wyczyściłem tylko o-ringa z piasku, zapsikałem silikonem w sprayu i nawaliłem smaru zwykłego do łożysk z górna regulację i też nie paruje, od pół roku spokój
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nima za co w tych godzinach zdrowi osobnicy spią już dawno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co do spotów to ja jestem zawsze jak jestem w PL niestety raz na 2 tygodnie to ciężko trafić więc średnio jestem na 1 lub 2 spotach co 2 miechy. btw. jeśli teraz będzie spot 12.12 czy to w poz czy pile to kiedy następny ?? przed świętami jeszcze czy dopiro w styczniu
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
to samo - regulacja pionu dostaje sie wilgoc do srodka lampy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas nie wiesz czy Pawlik ma jeszcze te windy 7 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a my w robocie andrzejki obchodzimy - dzisiaj ja robie za andrzeja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wesołego andrzeja chłopy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
walą pewno- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa bym zapomnial na spota dojade na 0%- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w pracy sie tez orze :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak podglada- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
temat motoryzacji na ustach wszystkich- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Wyciekly-hasla-do-najwiekszych-polskich-serwisow-Radzimy-co-zrobic,wid,11722104,wiadomosc.html?ticaid=192db&_ticrsn=3- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
x-mena - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00