Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. branoc panie[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:43_________________________________________________ dawaj
  2. jutro lete do zbąszynia po graty do cytryny i będe tam przejeżdzał przez tą jego wioche, tak sie zastanawiam czy nie wiechać i nie zwąchać czy czasem nie ma jakichś ekstra part-sów
  3. dzięki za płytki panie - jutro będe instalował
  4. tekże kuredu Bartek jak będziesz ciężko pracował to znajdziesz odpowiednią osobę :gwizdanie: nara Nikuś
  5. jak otwieraliśmy sklep kilka lat temu to chyba z 30 panien przeleciałem w ciągu dnia i nic.... dopiero po jakimś czasie trafiła sie odpowiednia osoba z talentem w rękach i ustach do tego fachu :decayed:
  6. na 100% masz H11 i z takimi żarnikami szukaj
  7. czyli na 100% jestes pewny ze h11 bedzie odpowiednie, nie d2s czy d2r? bo ja sam nie wiem jakie tam sa zarowki... i jak to sprawdzic w ogole... zaraz jeszcze dla pewności w etke zajrzę idam ci znać
  8. wystarczy tylko jak podasz żeby wysłał z żarnikami H11 - to jest typ oprawki H11 to jest całkiem inna oprawa niż d2s/d2r i nie jest jej zamiennikiem, to 2 różne oprawy aaaa tylko H11 będzie ci pasować w ori gniazdo halogenu, d2s lub d2r tam po prostu nie da się wsadzić !!!!!
  9. jak w życiu normalnie - dużo oglądasz, jedną wybierasz
  10. ja tam już od 6 dni na zimówkach latam, podjechałem do gumolepów na wymianę a one w szoku, słoneczko na dworzu - chyba ze 10 stopni było ale itak zmieniłem i nie żałuję dziś na pewno będą kolejki do wszystkich zakładów na wymiany[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________dzisiaj też jadę na hamowanie auta z Bart-Sem bo nie zgadzają mi się dane z podanymi w katalogach wygląda na to że trafił się jakiś bonus z Fabryki
  11. ja też bo jutro o 7:00 pobudka. branoc
  12. ja już przy drugim się relaksuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________ide na tv - leci coś godnego polecenia ??
  13. to masz przesrane chłopie http://www.zulicynator.pl/ wybiera się ktoś Oprócz PEPIN-a
  14. IVE będziesz teraz na spocie panie ??
  15. witamy w naszych szeregach , fajnie że się przywitałeś , zapraszam na spoty w Poznaniu :hi: ja dodam tylko że najbliższy w niedziele
  16. [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 00:59_________________________________________________też mam dzisiaj nockę
  17. na forum, zapraszam na spoty wielkopolskie
  18. a mi zupełnie odwrotnie wstałem o 7.00 i tak jakoś chęci do pracy są chyba pójdę LED-y wyrezać
  19. teraz to ja dzinka pije a wcześliej gryby odwiedziłem i jeszcze byłem sobie trochę popracować pracować dzisiaj
  20. no już sprawdzałem - Madas dobrze gada - dać mu fanty ! [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 20:48_________________________________________________ co tam słychać piękny kawalerze ? groby odwiedził ? rytualne piwko wypił ?
  21. teraz to nie wiem czy jest sen jak spot już za tydzień ja pisałem wcześniej bo w tamtym tyg chyba z 4 razy byłem w POZ i po drodze bym wpadł, [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 19:41_________________________________________________ja mam wakacje do 18.11 - jakby co to dajcie znać ludzie pracujący
  22. będe - nawet pisałem wcześniej żeby karty w międzyczasie zrobić bo do spot daleko ale nikt sie nie odezwał :gwizdanie:
  23. Nikuś co ty tam robisz - nie moge cie cytować
  24. jestem, jestem już od ponad tygodnia w zeszłym tyg, często w POZ byłem, kiedyś nawet pisałem w wątku spotkania na drodze że cie widziałem na antoninku chyba[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 19:30_________________________________________________ z cmentarza wróciłem i powiem Ci że pizga jak 150 u mnie to chyba z minus 700 było - normalnie tylko te egzorcyzmy odprawiliśmy i wio do ciepłej chaty.
  25. TEŻ JUŻ groby obskoczyłem - teraz relaks

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.