Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. jakby co to ja nic nie mówiłem[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________ :gwizdanie:
  2. spot jutro jest aktualny, z tego co słyszałem to niezłe atrakcje mają być :gwizdanie:
  3. drogi zawalone pewno nie ??
  4. koniecznie stawić sie obowiązkowo
  5. ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać
  6. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________joł ziomale co tam słychać u was ?
  7. dzień dobry
  8. czasem jak jest wypadek że ktoś przyfasoli w słup to wy,ł ączają. w zeszłym roku w sylwka ktoś wrzucił petarde w rozdzielnie i chyba z 20 minut prądu nie było w całej wrześni
  9. właśnie mi prąd wyłączyli dobrze że mam ups-a
  10. a spoko po koli możn aprowadzić
  11. 17 na spocie stawiam ...... po flaszce koki koli
  12. za ostro ustawione kola i za duzo gazu, ten uklad dzialaja prawidlowo powyzej pewnej predkosci, i do pewnego polozenia kierownicy. z wyłączonym nie dało rady, jak włączyłem z powrotem to już sie dało jeździć tzn koński wynalazek ten ESP[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:30_________________________________________________ prawie całą - do 4 tylko, potem już nogi nie chciały mnie nosić
  13. dzięki chopy za zyczonka aż sie wzruszyłem
  14. dobry powiem wam że byłem wczoraj bączka zakręcić w celu przetestowania jak sie auto zachowuje , leżało chyba z 15 cm śniegu i nromalnie z wyłączonym esp nie dało rady nawet koła robić - normalnie przód uciekał pomimo skręconych kół
  15. ale tu dzisiaj ruch
  16. dobrej jakości zamiennik BERU, (numeru ci nie znajde bo auto już sprzedane ) ale podjedż do dobrego sklepu lub hurtowni z częściami, mają tam katalogi z zamiennikami i dopasują wg nich kupowałem do swojej AEB za cenę ok 500pln były też tańsze NO NAME za kwotę coś koło 380pln ale nie wadomo co to za badziewie. bosch w aso kosztował 2 lata temu coś koło 1200 pln wiec ten BERU to chyba najlepsze rozwiązanie
  17. chciało ci się tak wstawać wcześnie ?? jak tam można na wakacach
  18. Panowie Galowie też dzisaj lete na kostrzyn, potem swarzędz i poznań ale raczej termin napięty.
  19. Rzuciłeś kubkiem 39,13 zł w nike21's! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Rzuciłeś kubkiem 11,22 zł w Pawel_PN's! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:29_________________________________________________od czego te datki zależą ? ten Pawła menel coś cienki
  20. Rzuciłeś kubkiem 15,70 zł w nike21's! Rzuciłeś kubkiem 13,17 zł w Pawel_PN's! jeszcze troche i setkami będziemy rzucać w meneli - a mówią że społeczeństwo biedne
  21. Madas ja też poproszę nr konta poszedł na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.