Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby co to ja nic nie mówiłem[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________ :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot jutro jest aktualny, z tego co słyszałem to niezłe atrakcje mają być :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drogi zawalone pewno nie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koniecznie stawić sie obowiązkowo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________joł ziomale co tam słychać u was ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i branoc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koński- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem jak jest wypadek że ktoś przyfasoli w słup to wy,ł ączają. w zeszłym roku w sylwka ktoś wrzucił petarde w rozdzielnie i chyba z 20 minut prądu nie było w całej wrześni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie mi prąd wyłączyli dobrze że mam ups-a- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a spoko po koli możn aprowadzić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
17 na spocie stawiam ...... po flaszce koki koli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za ostro ustawione kola i za duzo gazu, ten uklad dzialaja prawidlowo powyzej pewnej predkosci, i do pewnego polozenia kierownicy. z wyłączonym nie dało rady, jak włączyłem z powrotem to już sie dało jeździć tzn koński wynalazek ten ESP[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:30_________________________________________________ prawie całą - do 4 tylko, potem już nogi nie chciały mnie nosić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki chopy za zyczonka aż sie wzruszyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry powiem wam że byłem wczoraj bączka zakręcić w celu przetestowania jak sie auto zachowuje , leżało chyba z 15 cm śniegu i nromalnie z wyłączonym esp nie dało rady nawet koła robić - normalnie przód uciekał pomimo skręconych kół- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj ruch- [B5 AEB] Moduł zapłonowy
dobrej jakości zamiennik BERU, (numeru ci nie znajde bo auto już sprzedane ) ale podjedż do dobrego sklepu lub hurtowni z częściami, mają tam katalogi z zamiennikami i dopasują wg nich kupowałem do swojej AEB za cenę ok 500pln były też tańsze NO NAME za kwotę coś koło 380pln ale nie wadomo co to za badziewie. bosch w aso kosztował 2 lata temu coś koło 1200 pln wiec ten BERU to chyba najlepsze rozwiązanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciało ci się tak wstawać wcześnie ?? jak tam można na wakacach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie Galowie też dzisaj lete na kostrzyn, potem swarzędz i poznań ale raczej termin napięty.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 39,13 zł w nike21's! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Rzuciłeś kubkiem 11,22 zł w Pawel_PN's! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:29_________________________________________________od czego te datki zależą ? ten Pawła menel coś cienki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 15,70 zł w nike21's! Rzuciłeś kubkiem 13,17 zł w Pawel_PN's! jeszcze troche i setkami będziemy rzucać w meneli - a mówią że społeczeństwo biedne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas ja też poproszę nr konta poszedł na PW - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00