Treść opublikowana przez fantastic
-
[B5 AEB] Silnik pracuje na 2 cylindry
na filtrze powietrza
-
[B5 ADR] Brak ABS-u
prawdopodobnie czujnik abs zabrudzony lub niewłaściwie osadzony
-
[ALL B6] Rozrząd 2.5TDI proszę o podpowiedz
do twojego silnika nie podejdzie :gwizdanie: teraz lepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słyszałem podobno tam niezły meksyk teraz miacie trzeba jeździć gdzieś coś naprawiać i w ogóle pracować ! normalnie przesrane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak wcześnie wstaje
-
[ALL B5] FIS (czujnik płynu spryskiwaczy i spalonej żarówki)
masz licznik z takim FIS-em czy z tym mniejszym ??
-
[B5 AEB] Silnik pracuje na 2 cylindry
ja dodam tylko że w B5 też ten moduł wymieniałem, Niemiecki zamiennik BERU - ok. 550 PLN oryginał chyba 1200 PLN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas to było pożegnanie czy powitanie ??
-
[ALL B5] FIS (czujnik płynu spryskiwaczy i spalonej żarówki)
może masz FIS wyrezany (czyt, dokładany przez kogoś innego poza ASO ) licznik i manetka i dlatego nie działają pozostałe funkcje. sprawdź we wklejce czy masz komputer pokładowy w kodach wyposażenia najpierw
-
[B6 AVF] Gdzie są śruby mocujące deskę rozdzielczą
stelaż pod deskę jest tak zrobiony że praktycznie nie ma możliwości przesuwania go w poziomie, można przesunąć w pionie ok +/- 2mm. swoja drogą ktoś musiał ci nieżle słupek wyspawać jak została tam szczelina
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o siebie sie nie boje bardziej o tego blond konusa Bartek który miesiąc
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
gdzie ta turbina ma tabliczkę znamionową ? coś mi tu śmierdzi chinami !
-
[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
końska fura panie ! + za silnik - za skrzynię i brak Q ale ogólny stan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na forum :decayed: co tam słychać V-tech- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak_zg ścieme szybek w tej niuni też będziesz robił ? jeśli tak to podziwiam cie chłopie- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum powodzenia w poszukiwaniach - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00