Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w przyszłym tygodniu ma być ciepełko już - sie świetnie składa :naughty: bo akurat wracam też do PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to ja drugi - zindobry [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 08:15_________________________________________________ NIE WSZYSCY :gwizdanie: co tam co porabiasz :>[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 00:35_________________________________________________a jednak Wszyscy :gwizdanie: grila robiliśmy z lachonami i potem to już
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NIE WSZYSCY :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wcinam karkówke z grila z ziomkami i walimy w kanała finkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 07:56_________________________________________________ witamy na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jeszcze wszyscy śpią- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki zadowolony z życia ?? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 07:13_________________________________________________ :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam chopaki bo do pracy jutro - 3majta sie- [B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
mi w vectrze A strzelił pasek w dieslu - koszt 1700pln a wymiana kosztowałaby 550pln- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czy ja uderzysz gdzieś autem czy przetrzesz bok to od razu przestajesz jeźddzić ? ja bym kupił następne bo audi robi bardzo dobre samochody, jest jeszcze jedna firma - bmw ale ryzyko kradzieży jest o wiele większe.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlaczemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ADAŚ włącz se MTV[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to już nie bede was tam wkurzał bo wiem że gównianą pogodę macie[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:14_________________________________________________ :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prosze dla potwierdzenia żeby nie był że kita wciskałem to o której będziecie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapraszam do mnie jakby co - pogoda wyśmienita na grilowanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo kryzys mam wbrew pozorom :gwizdanie: oszczędzać trzeba.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wrócę do PL panie i będzie ciepło (bezdeszczownie) bo już stary jestem troche i dbam o swoją dupe a nową furą to na zlocie będe- [ALL] Czy te maty bitumiczne będą dobre ?
też mi się wydaje że profesjonalne to one tylko w nazwie mają :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też spitalam spać bo pobudka o 6 znowu, ale se kuwa odbije bo teraz na urlopik wracam na całe 3 miechy [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________ :polew: :polew: jaksjemasz panie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________dawno cie tu nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________ już po ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
amen- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to coś ty pracował tak długo?? no na imprezie z Mlodym, Nike, Madasem i szwagrem do 5 rano na mieście aaaaaa rzeczywiście Madas coś gadał wczoraj - to wy nieżle tam się bawicie w PL a mówią że kryzys światowy panuje :gwizdanie: zrobiłem radziecki cytat jakiś - troche sie wstydze już- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja czasami sobie przyleje machę ale tylko jak zasłuże- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to coś ty pracował tak długo??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko nie łam się - wszycho się wyrówna na zlocie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00