Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. w przyszłym tygodniu ma być ciepełko już - sie świetnie składa :naughty: bo akurat wracam też do PL
  2. dobra to ja drugi - zindobry [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 08:15_________________________________________________ NIE WSZYSCY :gwizdanie: co tam co porabiasz :>[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 00:35_________________________________________________a jednak Wszyscy :gwizdanie: grila robiliśmy z lachonami i potem to już
  3. NIE WSZYSCY :gwizdanie:
  4. ja wcinam karkówke z grila z ziomkami i walimy w kanała finkę
  5. [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 07:56_________________________________________________ witamy na forum
  6. chyba jeszcze wszyscy śpią
  7. co taki zadowolony z życia ?? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 07:13_________________________________________________ :hi:
  8. spadam chopaki bo do pracy jutro - 3majta sie
  9. mi w vectrze A strzelił pasek w dieslu - koszt 1700pln a wymiana kosztowałaby 550pln
  10. a czy ja uderzysz gdzieś autem czy przetrzesz bok to od razu przestajesz jeźddzić ? ja bym kupił następne bo audi robi bardzo dobre samochody, jest jeszcze jedna firma - bmw ale ryzyko kradzieży jest o wiele większe.
  11. ADAŚ włącz se MTV[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:17_________________________________________________
  12. dobra to już nie bede was tam wkurzał bo wiem że gównianą pogodę macie[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:14_________________________________________________ :gwizdanie:
  13. prosze dla potwierdzenia żeby nie był że kita wciskałem to o której będziecie :gwizdanie:
  14. zapraszam do mnie jakby co - pogoda wyśmienita na grilowanie
  15. bo kryzys mam wbrew pozorom :gwizdanie: oszczędzać trzeba.
  16. jak wrócę do PL panie i będzie ciepło (bezdeszczownie) bo już stary jestem troche i dbam o swoją dupe a nową furą to na zlocie będe
  17. też mi się wydaje że profesjonalne to one tylko w nazwie mają :gwizdanie:
  18. też spitalam spać bo pobudka o 6 znowu, ale se kuwa odbije bo teraz na urlopik wracam na całe 3 miechy [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________ :polew: :polew: jaksjemasz panie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________dawno cie tu nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________ już po ...
  19. to coś ty pracował tak długo?? no na imprezie z Mlodym, Nike, Madasem i szwagrem do 5 rano na mieście aaaaaa rzeczywiście Madas coś gadał wczoraj - to wy nieżle tam się bawicie w PL a mówią że kryzys światowy panuje :gwizdanie: zrobiłem radziecki cytat jakiś - troche sie wstydze już
  20. ja czasami sobie przyleje machę ale tylko jak zasłuże
  21. to coś ty pracował tak długo??
  22. spoko nie łam się - wszycho się wyrówna na zlocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.